Чавонадо• 01 июля в 21:58
Підозрюю чоловіка у зраді
Хочу виговоритись, може хтось щось скаже, навіть не знаю що… Просто не знаю що робити((( У нас стосунки з чоловіком хороші, але вони зараз схожі на стосунки брата з сестрою. Я думаю, що може бути таке, що він крутить з кимось на стороні, він у армії вже 4 роки, все може бути… Не піймала його, але сексу в нас немає, при рідких зустрічах. Ну і немає якогось бажання до мене. Коли щось починаєш говорити, каже що він не зраджує. Проблеми з потенцією у нього трохи є. Тому якось списую на це, щоб себе заспокоїти.
От блін, що робити. І так бути не може і зробити нічого не можу, бо тупо розводитись. Не знаю що я хочу почути. Просто буває як накриє…
Чавонадо
• 02 июля в 09:07
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Деньги вам даёт? Много? В процентах от зп?
У мене його картка. Користуюсь по потребі
Чавонадо
• 02 июля в 09:20
Ответ дляВсе возможно
Їй стрибати на ньрго?
Я один час і стрибала( Ну бляха, щось це не те.
Я себе дуже херово відчула. Наче я його примушую. Коли ми розмовляли, він мені якось сказав, що йому не хочеться сексу. От просто не хочеться.
Блондинка в Шоколаде• 02 июля в 09:25
Ответ дляЧавонадо
Ну, денег не жлобиться.
Это главный признак, что все более менее в порядке.
Поймите его, он живёт в разлуке с вами, в пиздеце, отвык от нормальной жизни.
Отвык спать в нормальной постели.
Это нужно просто пережить.
Может помочь больше внимания от вас, и сексуального тоже. Больше нежности, больше сердечек в переписке, больше обнимашек при встрече. Вспоминайте секс который был у вас когда он был дома. Рассказывайте как вы его ждете, как вы соскучились. Делитесь фантазиями. И такое прочее. Отношения на расстоянии требуют больше работы.
Отвык спать в нормальной постели.
Это нужно просто пережить.
Блондинка в Шоколаде• 02 июля в 09:29
Ответ дляЧавонадо
Он человек, у него ПТСР, ему там, скорее всего даже подрочить нет возможности. Организм привыкает. Это нормально.
Может тестостерон упал, хорошо бы проверить.