Чавонадо• 1 час назад
Підозрюю чоловіка у зраді
Хочу виговоритись, може хтось щось скаже, навіть не знаю що… Просто не знаю що робити((( У нас стосунки з чоловіком хороші, але вони зараз схожі на стосунки брата з сестрою. Я думаю, що може бути таке, що він крутить з кимось на стороні, він у армії вже 4 роки, все може бути… Не піймала його, але сексу в нас немає, при рідких зустрічах. Ну і немає якогось бажання до мене. Коли щось починаєш говорити, каже що він не зраджує. Проблеми з потенцією у нього трохи є. Тому якось списую на це, щоб себе заспокоїти.
От блін, що робити. І так бути не може і зробити нічого не можу, бо тупо розводитись. Не знаю що я хочу почути. Просто буває як накриє…
Чавонадо
• 1 час назад
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Сами держите его без секса и возмущаетесь?
Блін, я не возмущаюсь… я просто себе інколи якимось насільніком відчуваю
Этожзвяздаяегообожаю• 1 час назад
Ответ дляЧавонадо
Вам виднее что ему комфортнее,рука и видео или будет тратить энергию на поиск женщины
Робот Вертер• 1 час назад
Автор, навіть якщо зради не було, то всеодно якось принизливо :(
Не бачить у вас жінку.
Поводить себе, як родич 🥴
Йому секс не треба, а про вас можна не думати?
Вам, як бути?
Не бачить у вас жінку.
Поводить себе, як родич 🥴
Вам, як бути?
Чавонадо
• 1 час назад
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Просто може вона якось взяла да знайшлась, він гарно виглядає у свої роки. Те що буде прямо шукати, навряд. Ну так я про нього думаю
Чавонадо
• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Автор, хтось хоче секса після виходів на завдання, хтось хоче в ліс по гриби, хтось застрелитись, хтось сидіти 2 дня не говорити. Який рівень стресу і відповідальності у чоловіка?
Втомлюється він дуже сильно, він як приїжджає буває на 1-2 дні, то тупо відсипається. Я і не чіпаю його( а потім себе накручую. Коли відпустка і він трохи відпочине, то типу норм, секс є.
Этожзвяздаяегообожаю• 1 час назад
Ответ дляЧавонадо
Вы уже тут ни первая и не вторая,думающая что жить как родственники с мужем это нормально абсолютно,и ещё и ревновать,если он хочет быть с женщиной,он же ещё не старый
Чавонадо
• 1 час назад
Ответ дляЗабризкана водою
Может вы действительно надумываете?
Тупо не знаю. Інколи думаю, що накручую себе. А інколи по іншому думаю(
Буває хтось позвонить, що він не відповідає при мені. Але таке рідко буває, але ми і бачимся рідко.
То якось була шиза, що мені треба його телефон, то він вже прям чекає, щоб я швидше віддала йому.
Забризкана водою• 1 час назад
Ответ дляЧавонадо
Он же вам пишет оттуда, что любит, скучает? Это ведь тоже отношения, на расстоянии
Чавонадо
• 1 час назад
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я не думаю що це нормально. Просто не знаю що з цим робити. Інколи думаю, що я до нього приїбалась. У нього головняка вистачає. А потім думаю, блять, може мені це все не здається…
Чавонадо
• 1 час назад
Ответ дляЗабризкана водою
Ну часто зізвонюємось, коли він може говорити. У нас стосунки в цілому хороші. Ми не сваримось, гарно ставимось одне до одного. Але коли він приїжджає я відчуваю цю якусь відстороненість😭
Этожзвяздаяегообожаю• 1 час назад
Ответ дляЧавонадо
А до войны что было?
Чавонадо
• 57 минут назад
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А до войны что было?
Воно якось до війни трохи почалось, але я там захворіла сильно, мені треба було собою займатись.. трохи забила хєр, не дуже звертала увагу на нього. А потім дивлюсь, щось не те, якийсь холодок між нами. Хоча на відстані, наче все і норм. Коли приїжджає, якась фігня, не можу описати
Этожзвяздаяегообожаю• 56 минут назад
Ответ дляЧавонадо
Для мужчины нет от вас секса-значит не любите
Ок,болеете,разве не хотелось поближе и контакта с любимым человеком?
Чавонадо
• 54 минуты назад
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я просто не дуже від нього отримала цю підтримку. Мені треба було більше підтримки, він не зміг мені цього дати. Але стільки як мені треба було, зміг дати тільки психотерапевт.
Этожзвяздаяегообожаю• 50 минут назад
Ответ дляЧавонадо
Психотерапевт не может дать вам обнимашки и полежать на груди у мужа.Но если это вам не нужно,то просто себе признайтесь что не хотите быть разделенной в кругу друзей и делить имущество.И сразу все станет на свои места
Стефанія• 35 минут назад
Та скільки того життя.
Мужик на стресі ,навіть ,як і присовує десь на стороні ,то в тих обставинах це,як ліки.
Ну розведетесь.
І що далі?
Ну розведетесь.
І що далі?
Чавонадо
• 28 минут назад
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Звичайно всього цього дати психотерапевт не може. І цього саме я і потребую, обнімашки і полежать на ньому - і саме зараз, цього практично немає(((
Ця ніжність просто мінімальна. Ділити нам немає чого, квартира в якій ми живемо, вона моя. Развєденкой бути не хочеться, але якщо у нього на стороні жінка, це все мені також зовсім не треба. Я починаю якось це все виправдовувати, війна, йому треба переживати за своє життя, а не я ще мізки йому бути клепати.
Отака херня
Чавонадо
• 23 минуты назад
Ответ дляСтефанія
Та скільки того життя.
Ну розведетесь.
І що далі?
Ну розведетесь.
І що далі?
Розумієте, я просто інколи думаю, що я є бо, так зручно. Є сімʼя, дитина, спокійний тил. Що є ця картинка. І я лише картинка. А йому хочеться десь позажигать, мене це ковбасить.
Стефанія• 20 минут назад
Ответ дляЧавонадо
Слухайте,позажигайте тихенько і ви,поки молоді.
І це вас заспокоїть.
Чавонадо
• 7 минут назад
Ответ дляСтефанія
І це вас заспокоїть.
Для мене це не просто… і це якось по дурнуватому, треба вирішувати проблеми, якщо вони є, а не зажигать тихесенько. А наші проблеми, не знаю як вирішити🥺