ША! я прийшла!• 01 июля в 23:13
Скандал в бассейне. Хамло кричит на чужих детей. Правильно ли я сделала?
Вот не могут люди без скандалов и претензий ко всем вокруг. Пошли с друзьями и с детьми на бассейны. Плавали себе дети, тут какая-то женщина начали возмущаться, что в нее брызгают водой. При том, что она была как раз в воде и никто на нее специально точно не брызнул. Как разоралась, конечно же на детей, на взрослых мужиков, которые тоже плавали, боялась гавкать, а на слабых можно. Даже на сына подруги замахнулись рукой, так как тот ей что-то сказал в ответ.
Дочка не привыкла чтобы с ней общались в таком тоне, поэтому заплакала из-за такого. Тем более если б они действительно были виноваты, а не просто попали под раздачу хамлу.
Я начала защитать детей и нагрубила ей. Не уверена правильно ли это, может надо было культурно сказать ей, но кому там говорить, если человек позволяет такое по отношению к чужим детям…
В итоге женщина (она тоже была с ребенком) в ярости, ребенка схватила как сумку и убежала
Найщасливіша• 02 июля в 08:45
Ответ дляША! я прийшла!
Виховуйте далі свою дитину, ніхто вам не заважає, не намагайтесь переконати, що меня буде важко в соціумі. Я впевнена, що більше вас прожила
Ви все правильно зробили. Та бабка у мене ще б поплавала. Єдине, що не так так це Ваш пост тут. Ви тільки собі настрій зіпсували. Порадниця перетворилася на курник. Тут 10% адекватної публіки, решта - Ви побачили хто. Я з 2012 року, але останнім часом все частіше думаю, що тут немає чого робити. Бо після читання деяких коментарів хочеться помитися. Бридота.
ША! я прийшла!
• 02 июля в 08:59
Ответ дляСвекруня
має право на комфорт, але якщо в басейн допускаються діти, то вони можуть цей комфорт порушити. І для цього необов´язково стрибати бомбочкою, що заборонено, а просто більш активно гребти руками.
Це ж басейн, а не Мертве море, де всі стоять і не рухаються.
Для таких випдаків є басейни для дорослих, куди дітей не пускають, і проблема вирішена.
Там не тільки діти трохи бризкали
ЧупакабраЗеБест• 02 июля в 09:12
Ответ дляША! я прийшла!
Не люди, а одна ЛЮДИНА, якій все не подобається
еасть такие, которые специльно приходят чтобы с кем то посрацца.
Шикаю і викаю• 02 июля в 09:21
Ответ дляША! я прийшла!
Добре, вам краще знати… Майже за 18 років материнства таке вперше, але ж це тільки початок😂
Ваша 18 річна дитина не знає, що в басейні не можна бризкатися? :)
ЧупакабраЗеБест• 02 июля в 09:21
Ответ дляНайщасливіша
Ми говоримо, мабуть, про різні басейни. Я так розумію автор була на базі відпочинку з басейнами, а не в басейні для занять плаванням. І якщо перше, то діти можуть хоюпатися, якщо це не заперечується правилами. Якщо заперечено, то на те є рятувальники, яких на М2 декілька чоловік сидит і контролює. Тому, висновок - дорослі, які самостверджується за рахунок дітей просто дно. Мабуть, так виглядає недотрах. І ті, хто яро тут підтримали ту жіночку туди ж)
а чем отличаются бассейны для плаванья?
Шикаю і викаю• 02 июля в 09:21
Ответ дляШиворіт навиворіт
І я! І це мой лише 4 роки. Но вона знає, що в магазині, ресторані бігати і кричати не можна. На морі, басейні гратися можна, но бризкатися і кричати ні.
Но автору не зрозуміти. Її відповіді говорять про її соціальний стан і виховання.
Звісно не розуміє, якби розуміла, то навіть теми б цієї не було
Шикаю і викаю• 02 июля в 09:22
Ответ дляСвекруня
Цільове бризкання в порівняннюдо випадкового це різне
Найщасливіша• 02 июля в 09:23
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а чем отличаются бассейны для плаванья?
Є басейни для занять плаванням, а є бази відпочинку з басейнами. Це різні басейни.
Шикаю і викаю• 02 июля в 09:25
Ответ дляСвекруня
вона прийшла в басейн для дітей і дорослих, і там не може бути тихо і спокійно, як в лаунджі. І всі адекватні люди це розуміють. Бо діти можуть взагалі не вміти плавати, і вони будуть льопатись там. Мені особисто це дуже не подобається, бо я часто в басейні можу бути з макіяжем після прогулянки, і отримати бризги в очі так собі задоволення. Але я ці ризики визнаю і не вимагаю того, чого мені не можуть забезпечити за замовчуванням.
А пріоритети відпочивальників визначає адміністарція закладу. Ми відпочивали в готелі, де діти в басейні мали право перебувати лише до 17-00. І все...і потім там мертве царство, тихо і спокійно.
Ні
Бассейн спільний це не значить, що кожен там робить те, що хоче
Дитина не вміє плавати, то повинна знайти таке місце, де не буде заважати іншим
Шикаю і викаю• 02 июля в 09:26
Ответ дляНайщасливіша
Ні, не можуть хлопатися. Це правило для всіх. Навіть в дитячому не можуть, якщо це комусь заважає
Свекруня• 02 июля в 09:28
Ответ дляШикаю і викаю
Ні
я не сказала, що кожен робить, що хоче. Але діти ніколи не будуть тихенько собі гребитись без жодних хвиль і бризгів. Бо це вода і басейн.
Звісно, якщо вони спеціально бригзаються один на одного, то варто зробити зауваження. А якщо він пливе і мимоволі бризки потрапляють на когось - то це нормлаьно.
ЧупакабраЗеБест• 02 июля в 09:29
Ответ дляНайщасливіша
так в чем разница? я про брызги. в спортивном бассейне когда парниши брассом плывут по дорожке - так всех будто из ведра окатывает.
Найщасливіша• 02 июля в 09:33
Ответ дляШикаю і викаю
Якщо це комусь заважає, то люди ( без особливостей здоров´я) мають рот і можуть звернутися до : рятувальника, батьків. А взагалі якщо завдає вода, то сенс їхати на басейн і брати лежак поряд з ним?
Я часто буваю на басейнах і постійно всі хлюпочаться. Бо чого туди їхати? Щоб зайти в воду і стояти? Рятувальник забороняє тільки стрибати.
Шикаю і викаю• 02 июля в 09:37
Ответ дляНайщасливіша
В таких випадках шукають батьки відпочинок з окремим дитячим басейном, а не розказують чужим людям, де їм лежати на лежаку
Шикаю і викаю• 02 июля в 09:39
Ответ дляСвекруня
Якби дитина автора мимоволі це робила, то на неї ніхто не кричав.
А так, діти робили що хотіли, тому реакцію отримали відповідну.
І взагалі, якщо виховувати своїх дітей по принципу «твої кордони закінчуються там, де починаються кордони інших», то таких ситуацій ніколи не буде.
Шикаю і викаю• 02 июля в 09:40
Ответ дляНайщасливіша
Чим вони різні?
Якщо не має на базі дитячого басейну, то діти в спільному взагалі не можуть бризкатися, якщо там ще є люди/діти яким це заважає
Найщасливіша• 02 июля в 10:01
Ответ дляШикаю і викаю
Тобто, у випадку автора та бабка мала право говорити, кому де хлюпатися, а нам неможна, кому де лежати? А як же ж ’ чужі люди’? Подвійні стандарти?))
Найщасливіша• 02 июля в 10:03
Ответ дляШикаю і викаю
Чим вони різні?
Якщо ви не розумієте різницю між функцією спортивно-оздоровчого басейну і бази відпочинку з басейнами, то пояснювати вам щось далі про бризкання немає сенсу.
ША! я прийшла!
• 02 июля в 10:44
Ответ дляШикаю і викаю
В мене не одна дитина:)
ША! я прийшла!
• 02 июля в 10:46
Ответ дляШикаю і викаю
По вашому діти цілеспрямовано в конкретну людину бризкали? Які ж ви смішні
ША! я прийшла!
• 02 июля в 10:49
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Так, такие как автор комментария, на таких парнишек рот не откроет
ША! я прийшла!
• 02 июля в 10:52
Ответ дляШикаю і викаю
Це якийсь з видів мазохізму? Робити гірше для самого себе і кричати, що всі навкруги винні?
ША! я прийшла!
• 02 июля в 10:53
Ответ дляШикаю і викаю
Як ви набридли вже…
Найщасливіша• 02 июля в 12:10
Ответ дляJifferr
А может слезть со стереотипа и принять тот факт, что дети не всегда виноваты и море не обязано перед жабой расступиться?
Ви що? Вона штукатурилась 2 години перед тим басейном. В тут бризки якісь. Всрусь но не відійду десь трохи далі, щоб не ляпали. Це совецке качество в дії блд.
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:14
Ответ дляНайщасливіша
Якщо діти себе поводили як дикарі, то так
І судячи з неадекватності автора, діти такі ж самі.
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:15
Ответ дляНайщасливіша
Не має різниці, тому що кордони ваші закінчують там, де починаються кордони інших
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:16
Ответ дляША! я прийшла!
В мене не одна дитина:)
Ну так, скоріше за всього мінімум три, щоб потім ще додатково бити себе в груди, бо ви не лише яжемама, а ще й багатодітна
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:16
Ответ дляША! я прийшла!
По моєму дітям, які адекватно себе поводять, не будуть звертати увагу
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:17
Ответ дляША! я прийшла!
Якщо ваші діти не вміють себе поводити в публічних місцях, то так, вони потребують окремого місця, де зможуть родити що захочуть