ША! я прийшла!• 01 июля в 23:13
Скандал в бассейне. Хамло кричит на чужих детей. Правильно ли я сделала?
Вот не могут люди без скандалов и претензий ко всем вокруг. Пошли с друзьями и с детьми на бассейны. Плавали себе дети, тут какая-то женщина начали возмущаться, что в нее брызгают водой. При том, что она была как раз в воде и никто на нее специально точно не брызнул. Как разоралась, конечно же на детей, на взрослых мужиков, которые тоже плавали, боялась гавкать, а на слабых можно. Даже на сына подруги замахнулись рукой, так как тот ей что-то сказал в ответ.
Дочка не привыкла чтобы с ней общались в таком тоне, поэтому заплакала из-за такого. Тем более если б они действительно были виноваты, а не просто попали под раздачу хамлу.
Я начала защитать детей и нагрубила ей. Не уверена правильно ли это, может надо было культурно сказать ей, но кому там говорить, если человек позволяет такое по отношению к чужим детям…
В итоге женщина (она тоже была с ребенком) в ярости, ребенка схватила как сумку и убежала
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:18
Ответ дляША! я прийшла!
Як ви набридли вже…
Так, вам не набридають лише ті, хто теж виховує дітей по принципу яжемам
А інші так? Швидко вам набридають
Найщасливіша• 02 июля в 12:21
Ответ дляШикаю і викаю
Якщо діти себе поводили як дикарі, то так
І судячи з неадекватності автора, діти такі ж самі.
Уявляю ситуацію, що діти мені заважають, то я як доросла, адекватна людина йду до ПРАЦІВНИКІВ бази, яким я заплатила кошти. Це їхня справа вирішувати такі ситуації. Неадекватна тут тільки людина, яка створює конфлікт, переймаючи на себе не свої обов´язки.
Найщасливіша• 02 июля в 12:21
Ответ дляШикаю і викаю
Не має різниці, тому що кордони ваші закінчують там, де починаються кордони інших
Ображати іншу людину це не порушувати їх кордони? Чи це інше?
ША! я прийшла!
• 02 июля в 12:25
Ответ дляШикаю і викаю
Ну так, скоріше за всього мінімум три, щоб потім ще додатково бити себе в груди, бо ви не лише яжемама, а ще й багатодітна
У вас з головою проблеми? Я написала те що в мене не одна дитина, де подумала що 18-річна бризкалась, от я в пояснила. А не тому що «я така багатодітна яжемамка»
ША! я прийшла!
• 02 июля в 12:26
Ответ дляШикаю і викаю
По моєму дітям, які адекватно себе поводять, не будуть звертати увагу
Навчіться аналізувати інформацію
ША! я прийшла!
• 02 июля в 12:27
Ответ дляШикаю і викаю
А ви не знаєте, що є різні люди? От є такі як ви, які знайдуть до чого придертися завжди
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:28
Ответ дляНайщасливіша
Чому взагалі ви потрапляєте в такі ситуації, ви не думали?
Якби всі були адекватними, то вам би теж не прийшлось нікуди ходити
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:28
Ответ дляНайщасливіша
Звернути увагу це образити ? :))
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:29
Ответ дляША! я прийшла!
А у вас?
Навчіться розмовляти не як хабалка
ША! я прийшла!
• 02 июля в 12:29
Ответ дляШикаю і викаю
Якщо ваші діти не вміють себе поводити в публічних місцях, то так, вони потребують окремого місця, де зможуть родити що захочуть
Хватить вже одне й те саме написувати. Я вас почула
Найщасливіша• 02 июля в 12:30
Ответ дляШикаю і викаю
Я не потрапляю в такі ситуації) Я навела приклад.
Найщасливіша• 02 июля в 12:30
Ответ дляШикаю і викаю
Звернути увагу це образити ? :))
Перечитайте старпост.
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:30
Ответ дляША! я прийшла!
В мене взагалі не було ніколи ситуацій, де б хтось скаржився на моїх дітей чи я на когось :)
Тому краще займіться своїми дітьми і їх вихованням
ША! я прийшла!
• 02 июля в 12:31
Ответ дляШикаю і викаю
А інші так? Швидко вам набридають
Ні, мені набридла конкретна ви
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:32
Ответ дляНайщасливіша
Я теж не потрапляла, тому що скрізь де я була адекватні люди були.
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:32
Ответ дляША! я прийшла!
Ні, мені набридла конкретна ви
То це виключно ваша проблема
ША! я прийшла!
• 02 июля в 12:35
Ответ дляШикаю і викаю
А інші так? Швидко вам набридають
Інші хоча б раз написали, що я дура кончена і вийшли собі. А від 100 однакових відповідей «діти невиховані», «яжемамка», «порушення кордонів»
ША! я прийшла!
• 02 июля в 12:36
Ответ дляШикаю і викаю
А у вас?
Навчіться розмовляти не як хабалка
З вами по іншому ніяк, вибачайте
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:37
Ответ дляША! я прийшла!
З вами по іншому ніяк, вибачайте
Так ви зі всіма так спілкуєтесь
Для вас то норма
ША! я прийшла!
• 02 июля в 12:38
Ответ дляШикаю і викаю
Вийдіть вже з моєї теми. Скільки б не писала, що в мене ТАКЕ ВПЕРШЕ і є абсолютно різні люди, які зможуть придертися. Але кому я говорю
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:38
Ответ дляША! я прийшла!
:) ну вибачте, що я не вмію хамити, а лише оперують фактами :)
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:40
Ответ дляША! я прийшла!
Це публічний форум, я не прийшла до вас до дому.
Якщо не виховувати своїх дітей, то ситуацій таких у вас буде гора + ви потакаєте своїм дітям і не бачите нічого поганого в такій поведінці. Для вас норма, коли інші повинні терпіти ваших дітей, а якщо хтось не хоче цього робити, то ви їх відразу записуєте в неадеквати
ША! я прийшла!
• 02 июля в 12:42
Ответ дляШикаю і викаю
Так ви зі всіма так спілкуєтесь
Для вас то норма
Як знаєте)
ША! я прийшла!
• 02 июля в 12:43
Ответ дляШикаю і викаю
От і набридли своїми одне й тими самими «фактами»
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:44
Ответ дляША! я прийшла!
Це ваша проблема, а не моя
ША! я прийшла!
• 02 июля в 12:44
Ответ дляШикаю і викаю
Та вийдіть вже з моєї теми, але я розумію що хочеться самоствердитися, можете придумувати далі
ША! я прийшла!
• 02 июля в 12:44
Ответ дляШикаю і викаю
Це ваша проблема, а не моя
Я і не спорю
Шикаю і викаю• 02 июля в 12:48
Ответ дляША! я прийшла!
Чим саме я самостверджуюсь?
Чи ви просто вивчили нове слово а значення його не знаєте?
ША! я прийшла!
• 02 июля в 12:51
Ответ дляШикаю і викаю
Чим саме я самостверджуюсь?
Для вас хай буде так
Шиворіт навиворіт• 02 июля в 13:26
Ответ дляСвекруня
взагалі то написано, і за таке вас можуть арештувати)
Покажіть де таке написано, я за 49 років таких правил не зустрічала