Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 21:24
Как часто вы видитесь с родней мужа?
У моего мужа супер большая семья. Очень много родственников.
И они очень любят все собираться вместе, делают это очень часто. Постоянные какие-то застолья и так далее
И мой муж меня туда постоянно тянет. Я не против этого, но меня почему-то это утомляет, такое может быть? Действительно, это как-то выматывает меня.
Я как то не получаю от этого сильного удовольствия, лучше бы полежала себе дома, в тишине и отдохнула. А как у вас?
Цибулька зла• вчера в 21:26
Лет 10 назад- раз в несколько месяцев возили бабушке ребенка, после ковида виделись несколько раз
МаксХмара• вчера в 21:28
Родителей нет, с братьями не общается, сын приезжает раз в месяц на выходные
Люблю ВалЄру• вчера в 21:27
Такое же было. Сейчас меньше. Тоже утомляло но не пойти тоже некрасиво.
Love_Love_Love_• вчера в 21:28
В мого чоловіка теж супер велика родина, коли жили в Європі бачились частіше, завжди зупинялись у них коли були в Парижі чи Німеччині і не дай Бог ми б жили в готелі, зараз бачимось рідше, просто вони всі розмовляють французькою, коли є я стараються англійською, але все ж в ході розмов переходять на французьку, то мені не дуже цікаво.
Морожена_курка• вчера в 21:30
Раньше частовато ездили на все приглашения к ним на их праздники, завозили деньги, продукты, одежду. Но за последний год минимизировали общение, надоело это кассирование , а на стол ставят что-то нелепое в виде желе из акционной ряженки
И так нахваливают и пихают в рот, попробуй откажись. Стали искать поводы, что бы отказаться. Вот скоро предстоит заранее оглашенное событие, как раз думаю, что придумать чтоб не ехать.
Королева Сарказма• вчера в 21:34
Поки були живі, бачилися тільки на др. Залишилася тільки свекруха і бабуся чоловіка. Свекруху не бачила вже два роки. До бабусі 87років іноді заїжджаємо коли їй щось треба. Обидві живуть самі.
НаБалКоніХодять• вчера в 21:49
Коли вимушено стали жити близько до його рідні, вони оце теж на початках закидали ці постійні застілля з шашликами. Реально влітку майже кожні вихідні. Так я дала зрозуміти, що раз чи два в рік так але не більше.
По-перше, мені це накладно, я з пустими руками до свекрухи за стіл не піду кожні вихідні, щоб потім вона розказувала, що мене годує, а вона може. По-друге, я не їм стільки, і не п´ю стільки, як вони там привикли, чоловік теж. Він ще й мовчун такий, не дивлячись, що то його родина, а не моя. Ну і сидим, ми мовчим... Весело...
Та нащо воно мені треба. Мені вже не 19 років на все погоджуватись.
Кава з адреналіном• вчера в 21:49
У мене велика родина, чоловік частина цієї рослини тепер. А я частина його.
Наші родичі супер, тому час проводимо разом залюбки.
Я зі свекрухою зідзвонююсь частіше ніж чоловік)
НаБалКоніХодять• вчера в 21:50
Ответ дляКава з адреналіном
Коли заміжня не вперше так не ідеалізуєш)
Кава з адреналіном• вчера в 21:54
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я заміжня давно.
Просто мені і чоловіку повезло з родиною і нам один з одним.
У мене чудові стосунки з ріднею чоловіка. У чоловіка з моєю.
Я можу і без чоловіка до його рідні поїхати. В він до моєї.
Холодная каша• вчера в 22:00
У моего мужа огромнейшая семья, все разбросаны по миру, раз в три года собираются. Я пока на это не попала, в этом году предстоит, пока только по видеосвязи общались. Но даже если бы виделись часто меня такое не напрягает, люблю когда большая семья вместе собирается