Моська-слон• 02 июля в 14:08

Нові відносини одразу після розлучення. Так чи ні?

Дівчата, хто з вас в процесі розлучення або одразу після вступав в нові відносини?
Я зараз якраз в процесі. Є чоловік, який активно небайдужий. Об´єктивно: абсолютно нормальний чоловік, заробляє, самостійний дорослий син. Але я зовсім не хочу цього всього. Я навіть ще вільно дихати не почала і тут знову. В мене таке враження, що я взагалі не факт, що колись ще захочу відносин після такого шлюбу. Подруга каже, щоб я не спішила його зливати. Керуючись емоціями та серцем - ні, керуючись головою - так. От кого слухати?
Мerida• 02 июля в 15:02
Ответ дляМоська-слон
Спілкуватися з ним цікаво. Також не хочу морочити йому голову.
Не бегите впереди паровоза. Может он и не ищет ничего серьёзного

Кіна не буде• 02 июля в 15:16
Та чому ви зразу боїтеся, що будете йому голову морочити, турбуєтесь про нього і т.д. та розслабтесь, він в курсі куди лізе, дорослий чоловік. Тут треба відштовхуватися за вашими власними відчуттями. Але я б не морочила б голову і не сиділа б в спокою, а виходила б в люди. Йдіть насолоджуйтесь життям, воно коротке занадто. Не потрібно сильно заганятися, втягуватися в серйозні стосунки. Насолодіться свободою, ви вже вільна жінка
Иванка Бур• 02 июля в 15:28
Ответ дляСнегопадка
Де той чоловік вас надибав і яким чином він взагалі почав залицятися до зайо’ної заміжньої жінки яка нічого крім спокою не хоче? Таке буває? Ви анджеліна джолі?
А что только Анджелины находят ,есть такие страшные а мужчина рядом симпатичный,каждому свое
Снегопадка• 03 июля в 06:34
Ответ дляИванка Бур
При чем тут ’находят’, вы тему как читали?