Моська-слон• 02 июля в 14:08
Нові відносини одразу після розлучення. Так чи ні?
Дівчата, хто з вас в процесі розлучення або одразу після вступав в нові відносини?
Я зараз якраз в процесі. Є чоловік, який активно небайдужий. Об´єктивно: абсолютно нормальний чоловік, заробляє, самостійний дорослий син. Але я зовсім не хочу цього всього. Я навіть ще вільно дихати не почала і тут знову. В мене таке враження, що я взагалі не факт, що колись ще захочу відносин після такого шлюбу. Подруга каже, щоб я не спішила його зливати. Керуючись емоціями та серцем - ні, керуючись головою - так. От кого слухати?
MacOS-ница• 02 июля в 14:12
Я б не зливала, якщо він справді ок, таких не валом, але ж абсолютно не обов´язково відразу прямо в стосунки з ним вступати
Не вмію заміряти• 02 июля в 14:15
Это зависит исключительно от моего желания, а не от времени после развода)
Стрекозей• 02 июля в 14:16
Я тоже не хотела , в процессе развода познакомитлись. Сказала , что не хочу ничего серьезного, секс и провести хорошо время, он сказал торопить не будет, в итоге влюбилась и через 6 месяцев расписались, очень рада, что он есть в моей жизни
Моська-слон
• 02 июля в 14:19
Ответ дляФизрукая
Увага і секс ще нікому не зашкодили 👌
Мене так колишній заєб... ( у всіх планах), що я хочу спокою і тиші. Реально) Поки так. Звичайно, що з часом може все змінитися. А може і не змінитися)
Снегопадка• 02 июля в 14:23
Ответ дляМоська-слон
Де той чоловік вас надибав і яким чином він взагалі почав залицятися до зайо’ної заміжньої жінки яка нічого крім спокою не хоче? Таке буває? Ви анджеліна джолі?
Відкушу все що стирчить• 02 июля в 14:28
Ответ дляФизрукая
Увага і секс ще нікому не зашкодили 👌
Тем более в свободном полёте. Не обязательно сразу сожительствовать, достаточно принимать ухаживания, цветы и подарки, и ходить на свидания.
Физрукая• 02 июля в 14:34
Ответ дляМоська-слон
Ну так якщо ви знаєте відповідь, то до чого тема?
Бути однією це така сама норма як і бути у відносинах
Ангелок з ріжками• 02 июля в 14:36
Ответ дляСнегопадка
якщо новий партнер адекватний, то так йому і поясніть. Можливо в нього інше уявлення, він хоче сімю, тоді не бачу сенсу морочити голову і йому і собі
Нульовий сантиметр• 02 июля в 14:43
Ответ дляМоська-слон
мне мой муж новый все это дал...отмокала год
Моська-слон
• 02 июля в 14:48
Ответ дляМerida
Смысл советовать? Вашей подруге ок. Вам - нет. Так вы через себя переступать будете? Я за клин клином. Чем эти страдания и мозго....лучше быть довольной с новым мужчиной.
Дякую за Вашу думку.
Моська-слон
• 02 июля в 14:49
Ответ дляФизрукая
Тема для того, щоб почитати різні думки. Свіжі, об´єктивні, думки без емоцій. Я поки нормально не можу приймати якісь рішення.
Відкушу все що стирчить• 02 июля в 14:49
Ответ дляАнгелок з ріжками
Вася, я такая затраханая, такая затраханая, что ничего не хочу
Моська-слон
• 02 июля в 14:51
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ага. З таким текстом він одразу втіче.
Відкушу все що стирчить• 02 июля в 14:53
Ответ дляМоська-слон
Ага. З таким текстом він одразу втіче.
Так Вы ж этого хотите?
Моська-слон
• 02 июля в 14:53
Ответ дляМerida
А он в курсе, что вы еще в процессе и вся раненая?
Ні.
Моська-слон
• 02 июля в 14:53
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так Вы ж этого хотите?
Так я і хочу, і не хочу. Тут все дуже неоднозначно)
Відкушу все що стирчить• 02 июля в 14:55
Ответ дляМоська-слон
Ну нормальные мужики сейчас дефицит, так что просрать всегда успеете.
И да, после развода с козлом очень приятно, когда тебя кружат и везде водят, сразу самооценка взлетает.
Пупуговка• 02 июля в 14:57
Ответ дляМоська-слон
ситуация у ВАС такая:
- не хочу, не могу, не готова,..
- но подруга же говорит так ШО делать? А? кого слушать?
1 повзрослеть! это для начала
2 отойти от прошлого брака
3 разобраться в себе ( в том числе отдохнуть!)
- не хочу, не могу, не готова,..
1 повзрослеть! это для начала
2 отойти от прошлого брака
Физрукая• 02 июля в 14:58
Ответ дляМоська-слон
Займіться просто собою, все що потребує уваги, здоров’я, зуби, відпочинок, сон, волосся, квіти на підвіконні. Поверніть себе собі, чоловіки точно нікуди не дінуться
Кудлата хмаринка• 02 июля в 14:58
автор, а сейчас вы вообще планируете общаться с мужчинами? мне напр. веселее с мужчинами чем с женщинами, я бы ходила с ним на кофе, прогулки, разговоры о жизни, поэтому если вам это не нужно, то зачем тогда морочить ему голову
Моська-слон
• 02 июля в 14:58
Ответ дляМerida
Він знає, що я в процесі розлучення, але що я хочу просто спокійно собі жити без всяких зобов´язань я про це не говорила. Взагалі він просто проявляє знаки уваги. Про якісь відносини ми не говорили. Але вже почалися квіти і це мене лякає.
Физрукая• 02 июля в 15:00
Ответ дляМоська-слон
Квіти вас ні до чого не забовʼязують, як і знаки уваги і ресторан і спільні прогулянки наприклад
Моська-слон
• 02 июля в 15:00
Ответ дляКудлата хмаринка
Спілкуватися з ним цікаво. Також не хочу морочити йому голову.
Кудлата хмаринка• 02 июля в 15:01
Ответ дляМоська-слон
без всяких зобов´язань....це для сексу?чи взагалі без чоловіків