Червона ікорка• 2 часа назад

Тема про переслідування. Продовження

Створювала тему про переслідування чоловіком тут
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3855041-1#a...

Звернулася в поліцію, там тільки посміялися. Що і логічно. Мій хлопець сказав, що я гуляща дівка, якщо така ситуація і тільки поскандалили. Що далі?
Най хоч раз• 2 часа назад
В первую очередь избавьтесь от нового парня тряпки, который не может постоять за вас и скандалит как истеричка

автор Червона ікорка • 2 часа назад
Він далі мене переслідує, бігає на роботу. На роботі вже всі мене обговорюють
автор Червона ікорка • 2 часа назад
Ответ дляНай хоч раз
Це не новий хлопець, а ми з ним 6 років разом. Він і не зобов´язаний за мене постояти, він мені не батько
Най хоч раз• 2 часа назад
Ответ дляЧервона ікорка
По-моему обязан, неужели никого из знакомых мужчин нет, чтоб поговорить с тем придурком? Та даже коллеги по работе
So_so• 2 часа назад
Ответ дляЧервона ікорка
Так он хорошо Вас узнал за 6 лет, раз говорит, что Вы гулящая девка, есть основания.
Мишка-шалунишка• 2 часа назад
Ответ дляЧервона ікорка
Шо кажуть? Тролль 🧌
автор Червона ікорка • 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
Ні, ніхто не хоче влазити в чуже життя і шукати собі проблем. Всі ж бачать, що людина неадекватна
автор Червона ікорка • 1 час назад
Ответ дляSo_so
Та невже. То чого ж він зц мною зустрічається
автор Червона ікорка • 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Шо кажуть? Тролль 🧌
Ну приколи всякі дурні, що от бігає якийсь, скоро мабуть заміж вийдеш і тд

Мишка-шалунишка• 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
Ну всё, выходите замуж
ЗдесяЯ• 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
Ви з ним чисто чай п´єте раз в три місяці?
Мадам Тю-лю-лю• 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
Ну то батька попросите
Сердючка• 1 час назад
Автор, если это не Ваши тролячьи уши торчат, то Ваш парень трус и негодяй. На кой фиг мужчина в жизни женщины, если защитить не может? У вас уже и репутационные потери на работе, и из дома выйти боитесь. Самой от него не противно?
ЗдесяЯ• 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
Може секс безкоштовний і вечеря.
автор Червона ікорка • 1 час назад
Ответ дляЗдесяЯ
Ні
автор Червона ікорка • 1 час назад
Ответ дляСердючка
Він каже, що для чого йому вразити в щос незрозуміле і шукати собі проблеми
автор Червона ікорка • 1 час назад
Ответ дляЗдесяЯ
Може секс безкоштовний і вечеря.
Ні
So_so• 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
Так 6 лет встречаться и никаких обязательств, где ещё такое найти))
So_so• 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
Правильно говорит

парИла я парИла• 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
Т.е. потенциально не ’в горе и в радости’, а ’каждый сам за себя’?
ЗдесяЯ• 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
Ні
А що по вашому?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 40 минут назад
Ответ дляЧервона ікорка
а кто, подъюбочник обыкновенный? мужчина всегда должен защищать свою женщину, если он не тюфяк. какой-ьо сумасшедший портит Вам жизнь и пытается отбить, а слюнько губки дует? зачем такое чмо?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 37 минут назад
Ответ дляЧервона ікорка
мудак, просто мудак