Голена блондинка• 02 июля в 22:54

морозиво. імбічна імба в атб

Опля Картопля• 02 июля в 22:56
Мне мини версия в оболочке вкуснее, оболочка очень выгодно дополняет серединку. Хотя и она тоже вкусная

Дівчина Гілмор• 02 июля в 22:59
Це в стаціонарних магазинах? Три ведмеді нижнє, воно смачне?
автор Голена блондинка • 02 июля в 23:03
Ответ дляДівчина Гілмор
так, в стаціонарних зараз багато акцій на морозиво. мені посто ожина +чорниця завжи подобалося.
а те що низу спробувала - гарне. я люблю вишневе.
Замурмишка• 02 июля в 23:06
Ненавиджу а-ля шоколад всередині ріжка. То неїстівне Г просто.
Намакушка• 02 июля в 23:11
Ответ дляГолена блондинка
Але ж вони обидва з рослинною олією((
ГонУрова дівка• 02 июля в 23:31
Так оно плохого качества, что первое, что второе.
Дуняша• 02 июля в 23:39
Какая из химоз? Верхняя или нижняя?
Советничаю тут• 02 июля в 23:39
Химия и жизнь
Советничаю тут• 02 июля в 23:39
Химозная химба

Впораюсь зі всим• 03 июля в 00:26
Воно ж з рослинною олією
Впораюсь зі всим• 03 июля в 00:28
Ответ дляНамакушка
Але ж вони обидва з рослинною олією((
Мені цікаво, ті, хто вам, а може і мені, ліпить морди, вони не читають склад
Намакушка• 03 июля в 00:41
Ответ дляВпораюсь зі всим
Хз, може, орієнтуються лише на смак Я сама далеко не ппшниця, але якщо лежить поруч купа натурального морозива, то мені незрозуміло, навіщо брати пальму та ще й співати їй дифірамби. Є ж вибір, слава Богу
автор Голена блондинка • 03 июля в 07:46
Ответ дляНамакушка
Але ж вони обидва з рослинною олією((
ну і? я ж не тоннами їстиму. вся інша їжа у мене хелсі. тому це - крапляв морі)
автор Голена блондинка • 03 июля в 07:47
Ответ дляНамакушка
я навпаки їм все лише корисне. цукру не вживаю. але якщо зїсти щось раз-два на місяць-два з солодкого, то можу і таке
автор Голена блондинка • 03 июля в 07:48
Ответ дляНамакушка
яке натуральне ви їсте, із того що лежить поряд?
Намакушка• 03 июля в 10:57
Ответ дляГолена блондинка
Тоді тим більше дивно, що вам смачний рослинний жир, що ви його радите. Маргарин же ви не купуєте. А взагалі, це ваша справа, я ж без претензій)
Намакушка• 03 июля в 11:02
Ответ дляГолена блондинка
Те, в якому в складі вершки, а не кокосова чи пальмова олія. Таких доволі багато: Малюкам, Дитяче бажання, Ескімос і безліч інших. Всі, де ДСТУ 4733, на натуральних вершках
автор Голена блондинка • 03 июля в 12:38
Ответ дляНамакушка
я не їм це часто. саме морозиво верхнє на фото так смачне
Не їм після шостої• 03 июля в 13:48
Ответ дляНамакушка
Знаєте, навіть в цих,які ви перелічити є рослинні олії нажаль((
Хоча першим в складі дійсно вершки

Намакушка• 03 июля в 14:18
Ответ дляНе їм після шостої
Хоча першим в складі дійсно вершки
Де вони в складі?