Кручу хвости• сегодня в 10:21
Познайомилася біля будинку з хлопцем іншої раси, а він після самокрутки та пива
Нещодавно біля свого будинку познайомилася з хлопцем іншої раси. Спілкування почалося абсолютно нормально, я думала, що це буде звичайне дружнє знайомство. Він пригостив мене самокруткою та пляшкою пива, ми трохи поспілкувалися.
Але вже дуже швидко він почав натякати на інтим, приставати та намагався перевести наше спілкування в зовсім інше русло. Я не давала жодних підстав думати, що мені це цікаво, адже знайомилася виключно з метою дружнього спілкування.
Тепер задумалася: невже дехто з чоловіків після такого символічного частування вважає, що жінка їм уже чимось зобов´язана? Чи це просто мені трапилася надто нав´язлива людина?
І ще цікаво, чи могло це бути пов´язано з особливостями виховання чи культури, чи це виключно питання поведінки конкретної людини?
Цікаво почути вашу думку.
Дякую!
Цікаво почути вашу думку.
Дякую!
Зробіть вибір:
вже голосів:
Нормально
Ні
Оно само купилось• сегодня в 10:44
Ответ дляКручу хвости
Ну друзі теж можуть разом курити та пити
Ну так вы не друзья. Вы незнакомые люди , которые встретились на улице. К вам бы и украинец приставал с такими предложениями. Понятно какое впечатление вы произвели на этого мужчину )
КаРаКаТиЦа• сегодня в 10:44
Ответ дляКручу хвости
Ми курили самокрутку із трави ,до чого тут власне ии???
Я розумію звісно,що це не дешево ,але приставати потім за це ,це занадто вже
А сколько стоит там канабис?
Оно само купилось• сегодня в 10:45
Ответ дляКручу хвости
Так канабісом
Тогда чего вы с сексом кочевряжитесь ? Он потратил на вас косят в марихуаной и пиво. Отрабатывайте )
Кручу хвости
• сегодня в 10:47
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А сколько стоит там канабис?
Чесно не знаю,але дорожче аніж звичайний табак
Кручу хвости
• сегодня в 10:47
Ответ дляОно само купилось
Погане?
Шмоточницаца• сегодня в 10:48
Ответ дляКручу хвости
То есть с первім попавшимся негром курить косяк нормально? Ваш ИИ идиот.
КаРаКаТиЦа• сегодня в 10:53
Ответ дляКручу хвости
Так да и если вы не в Амстердаме, то и достать его, наверное, сложно, в том смысле, что незаконно
Нічна ненажера• сегодня в 10:54
Автор, у вас навязчивые идеи и фиксации на одной теме. Вы хотите с людьми дружить? Вот вам бесплатный дружеский совет - сходите к психиатру и к психологу. Вам точно станет легче жить
Кручу хвости
• сегодня в 11:00
Ответ дляШмоточницаца
А з яким можна?
Із другим?
Сама не знаю• сегодня в 11:58
ви хотіли секс через 3 дня з ним?зараз більшість чоловіків тільки секс цікавить, просипайтесь
Кручу хвости
• 2 часа назад
Ответ дляСама не знаю
Взагалі не планую із ним сексу
Кручу хвости
• 2 часа назад
Ответ дляНічна ненажера
Сходжу тільки якщо ви гроші на це дасте