бювет_в_обед• сегодня в 15:13

Допоможіть(((

4 місяці були в Польщі, дитина ходила там в школу. Документи в уженді зробили, сказали є пессель укр. На днях терміново треба було повернутися додому, і вияснилося, що в дитини є статус, в мене ні. Прикордонники нічого не сказали, випустили. Чи можу я знов повернутися до Польщі? Виходить вже прострочений термін перебування в Польщі 90 днів? Але дитині дали, в мене забрали. Може хтось стикався🙏
Морская свинка• сегодня в 15:31
Що дали, а що забрали? Нічого не зрозуміло.

Апофиозная• сегодня в 15:44
Может пожалеют, что вы с ребенком, а может и нет :(
Щас ухожу• сегодня в 15:49
У Вас песель на руках? Там написано укр или не укр. Вас, конечно же, выпустили кто ж Вас держать будет. Другое дело впустить. У Вас Дия.пл есть?
Дама-мадама• 1 час назад
Нічого не ясно. У вас був песель укр, але злетів і не видно в мобивателі і дії? Якщо злетів, то поновлюють в уженді, тому так, у вас проблема, можуть не впустити. Якщо не було песель укр а просто песель, то виїджати не можна, не впустять назад без днів безвізу чи візи