Шопингмонстр• сегодня в 10:40
Чи я перебільшую? Посварилася з батьками через те, що вони хотіли спалити сміття
Назбиралося багато коробок від техніки та взуття та інших речей. Вони вже захаращували кімнату, тому я все акуратно склала у великі сміттєві пакети. У батьків приватний будинок, і щосереди там забирають сміття. Я спеціально склала все в пакети, щоб просто виставити їх на вивіз.
Але зранку почула, як мама каже татові: «Навіщо виставляти? Давай краще спалимо ці коробки за городом».
Мене це настільки обурило, що ми серйозно посварилися. Я сказала, що це варварство, а вони почали доводити, що «всі в приватному секторі палять сміття», у тому числі пластикові пляшки, і нічого страшного в цьому немає.
Я відповіла, що не потрібно рівнятися на тих, хто так робить. На мою думку, нормальні люди здають сміття на вивіз або відвозять його туди, де його утилізують, а не спалюють у себе на подвір´ї чи за городом, забруднюючи повітря.
У підсумку я сама завантажила три великі пакети в машину й відвезла їх на смітник, щоб батьки не встигли їх спалити.
Тепер думаю: я справді перебільшую, чи все ж спалювання сміття на подвір´ї — це ненормально, навіть якщо хтось каже, що «так роблять усі»? Як би ви вчинили на моєму місці?
Шопингмонстр
• сегодня в 10:58
Ответ дляРозумна Губка
Краска не пластиковая. И глянец обычно делают с помощью каолина (глины). Оно прекрасно сгорает или перегнивает.
Це свинець ,ця фарба в тому числі і на чеках
Розумна Губка• сегодня в 10:59
Ответ дляШопингмонстр
Свинец в краске не используется уже десятки лет. Он дорогой очень.
Неробименінерви• сегодня в 11:00
Ответ дляПлакалаВАвто
Це неправда. Папір переробляють. Його навіть приймають за гроші в пунктах прийому вторсировини. Ви гадаєте, що це благодійні установи?
папір переробляють, якщо його здати в спеціальному центрі прийому
а не як автор - відвезти на смітник
Неробименінерви• сегодня в 11:00
Ответ дляКумедний ґудзик
Удалено администрацией...
кто зі смітника переробляє папір?
Конфиденциальность• сегодня в 11:01
Спалювати ’на городі’ - не можна, можуть оштрафувати. Та й це небезпечно, бо може вітром вогонь розігнати і привіт пожежа. Спалюють в спеціально обладнаних місцях, типу мангал, піч. Так що з цих міркувань ви вчинили абсолютно правильно. Я на дачі картон спалюю, пластик вивозимо.
Шопингмонстр
• сегодня в 11:01
Ответ дляНеробименінерви
а не як автор - відвезти на смітник
Немає там центру прийому
Кумедний ґудзик• сегодня в 11:02
Ответ дляНеробименінерви
кто зі смітника переробляє папір?
Якщо папір зібраний окремо він іде в макулатуру і в подальшому забирається на переробку
Неробименінерви• сегодня в 11:02
Ответ дляШопингмонстр
Немає там центру прийому
так в чому була ваша міссія?
на смітнику сміття спалюють також
Всміхайлик• сегодня в 11:05
Ответ дляНеробименінерви
якщо це Україна - то ваші коробки ніхто не переробе
Тому, якщо ви думаєте про природу, ви їй не допомагли
Всю жизнь бомжи собирают картон и сдают
Всміхайлик• сегодня в 11:05
Ответ дляАноним_
Раз в неделю вівозят, и еще могут ограничивать количество, потому реально проще сжечь в огороде.
Моя подруга в городские мусорки вывозит
Листья и тд в компост
Аноним_• сегодня в 11:06
Ответ дляВсміхайлик
Моя подруга в городские мусорки вывозит
Листья и тд в компост
Молодец, зачем мне єта информация?
Розумна Губка• сегодня в 11:07
Ответ дляНеробименінерви
так в чому була ваша міссія?
на смітнику сміття спалюють також
А перед этим оно лежит, гниёт и отравляет воздух, землю и воду...
Если бы автор организовала им нормальную систему сбора мусора и переработки всего органического на участке - был бы совсем другой разговор.
Шопингмонстр
• сегодня в 11:08
Ответ дляНеробименінерви
так в чому була ваша міссія?
на смітнику сміття спалюють також
Але це окреме місце для сміття,а не в себе на городі
Шопингмонстр
• сегодня в 11:09
Ответ дляРозумна Губка
Органіку вони курам викидають
Всміхайлик• сегодня в 11:09
Ответ дляШопингмонстр
Для экологии нет разницы
Шопингмонстр
• сегодня в 11:10
Ответ дляВсміхайлик
Для экологии нет разницы
Є різниця,що хоча б все сміття буде в одному місці,а не в кожного на городі гнити
Розумна Губка• сегодня в 11:11
Ответ дляШопингмонстр
Органіку вони курам викидають
Коробки, бумага - это тоже органика.
Шопингмонстр
• сегодня в 11:11
Ответ дляРозумна Губка
Коробки, бумага - это тоже органика.
Ні,я маю на увазі їстівне
Шопингмонстр
• сегодня в 11:12
Ответ дляРозумна Губка
Коробки, бумага - это тоже органика.
Помиї викидають курам
Неробименінерви• сегодня в 11:12
Ответ дляШопингмонстр
Якщо ви б хотіли попіклуватись про екологію - знайшли б центр переробки
Вище наптсали про бомжів - вони ж за цією логікою знаходять такі центри
Всміхайлик• сегодня в 11:15
Ответ дляШопингмонстр
Я имею ввиду где оно будет гореть
Розумна Губка• сегодня в 11:17
Ответ дляШопингмонстр
Ні,я маю на увазі їстівне
Подарите им шредер хороший и пусть из коробок подстилку для кур делают. А подстилку с куриным дерьмом в компост или сразу на огород.
ПлакалаВАвто• сегодня в 11:18
Ответ дляНеробименінерви
а не як автор - відвезти на смітник
На смітниках ціла армія безпритульних, які сортують сміття. Це бізнес, на якому заробляють чималі гроші
Пухнасті штани• сегодня в 11:19
Ваша думка правильна, а от відношення до батьків геть зверхнє, це відчувається.
Розумна Губка• сегодня в 11:20
Ответ дляПлакалаВАвто
На местной свалке никого. Даже ветки на дрова никто не забирает.
Неробименінерви• сегодня в 11:21
Ответ дляПлакалаВАвто
откуда вы знаете?
вы видели?
Шопингмонстр
• сегодня в 11:26
Ответ дляНеробименінерви
Де?
Немає тут такого
Шопингмонстр
• сегодня в 11:26
Ответ дляВсміхайлик
Я имею ввиду где оно будет гореть
На смітник нічого не палять
Всміхайлик• сегодня в 11:32
Ответ дляШопингмонстр
На смітник нічого не палять
Ну со свалки это вывозится,или там на месте палят?
Просто каралева• сегодня в 11:35
Ответ дляГола з конопель
Можно вопрос? «Все так делают». А почему? Типа нет денег платить за вывоз мусора? Там в месяц такие большие суммы, что дешевле дышать тем дерьмом, которое горит?
Там копеечка к копеечке.
Мы жили в частном секторе, мусор раз в неделю вывозили с улицы только у нас и ещё в паре домов ’городских’(кто на дачу приезжает).
Цена за вывоз мешка была 5 грн.
Остальные хозяева по улице что можно сжечь-жгли, что нельзя, вывозили тачкой в лес ’в ярок’.
То, что можно в компост, то конечно же - в компост, мы тоже так делали.
Цена за вывоз мешка была 5 грн.