Шопингмонстр• сегодня в 10:40

Чи я перебільшую? Посварилася з батьками через те, що вони хотіли спалити сміття

Назбиралося багато коробок від техніки та взуття та інших речей. Вони вже захаращували кімнату, тому я все акуратно склала у великі сміттєві пакети. У батьків приватний будинок, і щосереди там забирають сміття. Я спеціально склала все в пакети, щоб просто виставити їх на вивіз.
Але зранку почула, як мама каже татові: «Навіщо виставляти? Давай краще спалимо ці коробки за городом».
Мене це настільки обурило, що ми серйозно посварилися. Я сказала, що це варварство, а вони почали доводити, що «всі в приватному секторі палять сміття», у тому числі пластикові пляшки, і нічого страшного в цьому немає.
Я відповіла, що не потрібно рівнятися на тих, хто так робить. На мою думку, нормальні люди здають сміття на вивіз або відвозять його туди, де його утилізують, а не спалюють у себе на подвір´ї чи за городом, забруднюючи повітря.
У підсумку я сама завантажила три великі пакети в машину й відвезла їх на смітник, щоб батьки не встигли їх спалити.
Тепер думаю: я справді перебільшую, чи все ж спалювання сміття на подвір´ї — це ненормально, навіть якщо хтось каже, що «так роблять усі»? Як би ви вчинили на моєму місці?
автор Шопингмонстр • сегодня в 11:40
Ответ дляВсміхайлик
Ну со свалки это вывозится,или там на месте палят?
На смітник вивозиться,що далі я не знаю

автор Шопингмонстр • сегодня в 11:41
Ответ дляПросто каралева
Там копеечка к копеечке.
Мы жили в частном секторе, мусор раз в неделю вывозили с улицы только у нас и ещё в паре домов ’городских’(кто на дачу приезжает).
Цена за вывоз мешка была 5 грн.
Остальные хозяева по улице что можно сжечь-жгли, что нельзя, вывозили тачкой в лес ’в ярок’.
То, что можно в компост, то конечно же - в компост, мы тоже так делали.
А навіщо вони із ліса смітник зробили?
Неробименінерви• сегодня в 11:44
Ответ дляШопингмонстр
На смітник нічого не палять
палять) інакше смітники вже заполонили б всю Україну
палять и трактором їздять по сміттю
Просто каралева• сегодня в 11:44
Ответ дляШопингмонстр
А навіщо вони із ліса смітник зробили?
Не из леса а из ярка, там глубоко, мусор сбросил и не видно.
Ну хз зачем, так привыкли. Мне дико, им норм.
Prervana• сегодня в 11:47
Купите свой дом и там командуйте. Мы все упаковочные отходы палим в твердотопливном котле
автор Шопингмонстр • сегодня в 11:48
Ответ дляPrervana
Котел в будинку?
Prervana• сегодня в 11:49
Ответ дляШопингмонстр
Котел в будинку?
Ну да, в котельной
Барабасиха• сегодня в 11:50
Автор, Ви молодець, підтримую Вас❤️
ПлакалаВАвто• сегодня в 11:52
Ответ дляНеробименінерви
откуда вы знаете?
вы видели?
Так.

ВыФсеВрете• сегодня в 11:52
Я в печи спалюю бумажный мусор. Листья, ветки вывозим. Но многие ещё палят
ПлакалаВАвто• сегодня в 11:52
Ответ дляРозумна Губка
На местной свалке никого. Даже ветки на дрова никто не забирает.
То ви просто не в курсі.
Всміхайлик• сегодня в 11:54
Ответ дляШопингмонстр
На смітник вивозиться,що далі я не знаю
Удобно)
автор Шопингмонстр • сегодня в 12:01
Ответ дляPrervana
Ну да, в котельной
Навіщо?
Сільський ансамбль• сегодня в 12:02
Ответ дляНеробименінерви
якщо це Україна - то ваші коробки ніхто не переробе
Тому, якщо ви думаєте про природу, ви їй не допомагли
Туалетную бумагу делают.
Иногда крафтовые пакеты
Prervana• сегодня в 12:02
Ответ дляШопингмонстр
Навіщо?
Шо навіщо? Зимой это обогрев дома. Летом от картона этого всякого можно бойлер погреть
Всміхайлик• сегодня в 12:08
Ответ дляШопингмонстр
Навіщо?
Если уже палить ,так с выгодой
Svitlo_• сегодня в 12:10
Ответ дляГола з конопель
Можно вопрос? «Все так делают». А почему? Типа нет денег платить за вывоз мусора? Там в месяц такие большие суммы, что дешевле дышать тем дерьмом, которое горит?
Скажу як в нас. Вивозять на смітник за містом. Його не переробляють. Вітром розвіває. Тому не бачу проблем спалити не токсичне сміття. Адже і так всі топлять пів року грубки чи котли.
Svitlo_• сегодня в 12:10
Ответ дляАноним_
Раз в неделю вівозят, и еще могут ограничивать количество, потому реально проще сжечь в огороде.
В нас раз в два тижні.
Розумна Губка• сегодня в 12:16
Ответ дляPrervana
А могли вы пополнить свалку... айяйяй

Аноним_• сегодня в 12:19
Ответ дляШопингмонстр
На смітник вивозиться,що далі я не знаю
А дальше свалку поджигают периодически.
ніколи такого не було• сегодня в 12:20
Автор, а вивезли ви не на офіційний смітник? А просто туди,де люди викидають, і буде роками лежати?
Бесконечность-не предел• сегодня в 12:24
Ответ дляКопуша
Питання не у коробках. Для кожної людини є приципові речі, важливі для неї. Декілька разів спробували пояснити що для вас це важливо, а вас не слухають і не хочуть чути - це неповага. Чому я повинна завжди поступатись своїми принципами. Я у таких випадках розгортаю і мовчки їду. Мої батькі роблять із цими умовними коробками що забажають, я для себе зрозуміла, що речі їм важливіші за мене
У себя в своей квартире или в доме, который вы купили за собственноручно заработанные деньги, вы можете делать что хотите. Точно так же как и ваши родители в их доме. Не указывайте родителям как им жить в их жилье.
То же самое касается автора.

А то как вы разворачиваетесь и молча уходите - невоспитанное хамство и детский сад.
Все і одразу• сегодня в 12:26
Ответ дляНеробименінерви
папір переробляють, якщо його здати в спеціальному центрі прийому
а не як автор - відвезти на смітник
На смітнику так само збирають скло, папір і здають
Кашка-маняшка• сегодня в 12:27
Ответ дляКопуша
Они у себя дома делают? Или у вас?
Копуша• сегодня в 12:32
Ответ дляБесконечность-не предел
То же самое касается автора.

Приехали в МОЙ дом и на следующий день орали на МОИХ детей за какую-то ерунду так что они плакали. И это не единичный случай. После этого, дорогие родители, вы идете нахуй. Невоспитанное хамство и детский сад? Та мне похуй. Подыхайте в одиночестве

Добавлю. Такое поведение - это следствие того что в свое время не установила границы. Да, у ребенка могут быть границы в доме родителей, ребенок - это не бесправное чмо
Розвідка Маші• сегодня в 12:36
Ответ дляДуже чужа
Здрасьте, и в Украине картон собирают и перерабатывают
але не з смітників
Мати драконів• 2 часа назад
Ответ дляШопингмонстр
В них проплачений вивіз ,але саме ці коробки вони хотіли дуже спалити ,не зрозуміло чому так
Пироманы какие-то автор правильно сказали. И сделали
Мати драконів• 2 часа назад
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А у батьків в приватному будинку немає каміну/грубки/пічки/мангалу/кострища?

В спеку звісно розводити багаття не варто.
Але ви перебільшуєте вашу проблему.
Для мене таки екологічніше спалити картон та попілом підгодувати рослини. Ніж просто його везти на смітник.
До речі - в селах картонні коробки розкладають по занедбаним ділянкам, які заросли амброзією. Прямо по амброзії розкладають та придавлюють камінням. Поки картон перегніє - амброзія під ним теж попріє та переведеться.
Что экологичного в сожжении мусора? Вы про глобальное потепление что-то слышали?
Мій не такий• 2 часа назад
Автор, это чудесно, что вы болеете за экологию и отвозите картон на переработку. Воспитывайте и своих детей в том же духе. А родителей уже не переделать, ругаться с ними из-за этого глупо. У них свой жизненный опыт, пусть живут как привыкли.
автор Шопингмонстр • 2 часа назад
Ответ дляБесконечность-не предел
То же самое касается автора.

Вона мені доводила ,що всі сусіди палять бутилки ,але ті хто живе гарно не займається такими дурницями ,як паління сміття