Квітнева Іванівна• 03 июля в 14:36
Нотіно, у Києві на Олімпійській вже не можна забрати замовлення?
Давно не замовляла, у додатку тільки Міст та НП
220В• 03 июля в 15:19
Не по теме, недавно была а нем(тц олимпийский), боооооо, это жесть, это как подземный рынок в маленьком городке, что ассортимент, что продавцы, что запахи столовские, скатились(
Квітнева Іванівна
• 05 июля в 17:30
Ответ дляКоролева краси
Там давно немає пункту видачі
Ну як давно, у 25 році робила замовлення
Квітнева Іванівна
• 05 июля в 17:33
Ответ для220В
Все так і є, дивуюся господарям, місце чудове, але завалили таким лайном