СКИБИДЫШь• сегодня в 15:14

Менструація у підлітка і купання. Поділіться досвідом

Дитині 12 років, кд почалися взимку. Цикл ще не встановся і вирахувати складно. Маю надію хоч трохи на відпочинок вивезти з Києва.
Якщо припадає на час відпустки сидіти і не купатися - то покарання. Бо відпустка коротка. Що придумати.
Тампонами ще не користувалися. Я до свого сорому спробувала сама тампони всього 5-6 років тому, бо мама з дитинства розповідала, що то дуже вредно. Мала поки боїться сама пробувати їх
Лукава_Кiшка• сегодня в 15:15
Нічого крім тампонів не придумали ще. Що ви хочете придумати?

ТигрЛьвович• сегодня в 15:16
Зараз Вам тут нарадять.
Добрая свекровь• сегодня в 15:16
Ніяк, якщо Ви ними тільки почали користуватися,то дитина не зможе
автор СКИБИДЫШь • сегодня в 15:18
Ответ дляТигрЛьвович
Зараз Вам тут нарадять.
Я вже приготувалася
Птица секретарь• сегодня в 15:18
Ніяк, моя трохи старша і вона нічого пхати в себе не буде і не хоче, тільки якщо чекати закінчення місячних. Або мочити ноги та сідіти на пляжі.
Лукава_Кiшка• сегодня в 15:18
Ответ дляДобрая свекровь
Ви на приколі? Що там не могти?
Лукава_Кiшка• сегодня в 15:19
Фіолетові баби на зміні
Самая СоветЧиваЯ• сегодня в 15:19
Мама казала 🤦‍♀️ взрослая тетка слушает маму . Тампонами начала пользоваться с 13 лет , была еще девочка понятное дело . Сама училась вставлять , никаких проблем не было . Только тампоны с аппликатором , без , неудобно
clernikol• сегодня в 15:19
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ви на приколі? Що там не могти?
.

автор СКИБИДЫШь • сегодня в 15:20
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну от така була...
Якось звикла до прокладок.
Лукава_Кiшка• сегодня в 15:20
Ответ дляclernikol
.
Ви неправильно вставляєте. Без аплікатора це часто.
Навіщо видалили?
ДолькиКабана• сегодня в 15:20
Так пусть учится , ничего сложного, я с 11 лет пользуюсь, с первого раза получилось. Прям какой-то каменный век🤦‍♀️
Статус Ква• сегодня в 15:21
Ответ дляЛукава_Кiшка
Навіщо видалили?
Що часто?
Лукава_Кiшка• сегодня в 15:21
Ответ дляСтатус Ква
Що часто?
Дискомфорт
Кофе в лобби• сегодня в 15:22
Автор, якщо дитина не захоче, то й не вийде. Але ж ви можете розказати, може й погодиться. Ще є доречі купальники спеціальні, з поглинаючою підкладкою, вони так і називаються менструальний купальник, але не знаю чи є саме на підлітків розміри.
Статус Ква• сегодня в 15:23
Ответ дляКофе в лобби
А який в ньому сенс у воді?
Слобожаночка• сегодня в 15:23
Я з перших місячних тампонами користуюсь, мамки поналякують тих дітей.. На пляжі зразу видно таких, в шортах, парео поверх
Лукава_Кiшка• сегодня в 15:23
Ответ дляДолькиКабана
Тут за таке розп´яття
Іноді Да• сегодня в 15:23
Научите пользоваться тампонами и не сейте панику, пишу вам как гинеколог

Кофе в лобби• сегодня в 15:25
Ответ дляСтатус Ква
А який в ньому сенс у воді?
Я не в курсі, не тестіла, просто знаю, що такі є.
Статус Ква• сегодня в 15:26
Ответ дляСлобожаночка
Я в шоці.
Коли нема про що говорити, то обговорюють чужих дітей.
А не спадало на думку, що дитина так захотіла і ніяких місячних нема?

Зовсім вже розум втратили зі своєю ’свободою’
Неновая почта• сегодня в 15:27
Странно все. Зачем отпуск брать на ее менструацию? Поиздеваться?
В тампонах есть инструкция, когда поставите правильно-вы его не должны ощущать, не бойтесь его внутри направление пальцем скорректировать(это я вам пишу и таким же боящимся тампонов). Используйте для ввода смазку, так будет намного проще и аппликатор не понадобится. Никогда не покупайте тампакс с картонным аппликатором-я уверена, их изобрел женоненавистник. Меняйте, не забывайте, от него может быть анафилакт шок, если дольше 7 часов он внутри(согл инструкции).
Вообще, ненавижу прокладки.
автор СКИБИДЫШь • сегодня в 15:27
Ответ дляІноді Да
Можете порадити конкретні для підлітка?
Добрая свекровь• сегодня в 15:27
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ви на приколі? Що там не могти?
Запхати в себе щось
автор СКИБИДЫШь • сегодня в 15:28
Ответ дляНеновая почта
Вообще, ненавижу прокладки.
Ви уважно читали чому відпустка може припасти на кд?
Без Баяна• сегодня в 15:29
Ответ дляСКИБИДЫШь
Можете порадити конкретні для підлітка?
Я не гінеколог, просто маю доньку підлітка. Міні і Лайт називаються тампони. І таки краще без аплікатора. Плюс також за смазку.
Лукава_Кiшка• сегодня в 15:29
Ответ дляДобрая свекровь
Запхати в себе щось
Чому не зможе підліток бо мама налякала?
Добрая свекровь• сегодня в 15:29
Ответ дляБез Баяна
Без аплікатор не краще
Сапай вазони• сегодня в 15:30
Не купаться, найти другое развлечение
Добрая свекровь• сегодня в 15:30
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ні, тому що не всі ще розуміють будову свого тіла