Ви можете в темах про відпустки не випіндрьожнічать? Чи малолітки одні тут сидять чи що? По легенді ж наче як раз навпаки. Ну дратує, ч е с н о !
Цветов Мне срочно• 1 час назад
Значит ваш выпендрёж, когда вы сидели на западной и тут строчили - это норм?
Если вас трегирит чужой отпуск, не заходите в эти темы. Ваше лечение психики вам потом дороже выйдет.
все по ГОСТу!• 1 час назад
Ответ дляЦветов Мне срочно
У вас какой-то сканер есть?
как тут в темах люди определяют, кто троль, кто с западной, кто рашист
Ответ дляЦветов Мне срочно
Якій ще західній? В 22му три тижні, - нічо я не писала, треба больно
Ответ длявсе по ГОСТу!
У вас какой-то сканер есть?
Да меле вона шопопало. Ну зайшла я полистати. Три теми є. І в кожній сидять кози і фукають на Болгарію, на Чорне море, на «нашо щось взагалі брати - там все простіше раз - і накупити» (і ладно якби просто щось питали, але ж запит про ЕКОНОМІЮ чи дешевий відпочинок. Ну що, я так робила в коледжі, випендрювалася на фінансовому підґрунті. Потім якось пройшло з божою поміччу
Цветов Мне срочно• 1 час назад
Ответ длявсе по ГОСТу!
У вас какой-то сканер есть?
Я запомнила авторицу по теме, где она сопли развезла, что ей не положили буряк в продуктовый набор гуманитарки. А у других она высмотрела был . Ещё с десяток трешовыхтем от нее (и эта тема показатель ). И ответы в том же духе. Примелькалась
Ответ дляЦветов Мне срочно
Аааа, писала за буряки. Згадала
Ну і? А вам ок що не вам/нам давали все підряд, а тому хто продасть десь і гроші в кишеню кине? Да уже!
все по ГОСТу!• 1 час назад
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ого, до сих пор гуманитарку дают
Кокосиха• 1 час назад
Ответ дляTeonaa
Мне тоже Болгария не нравится
Это форум - каждый имеет право на свою точку зрения
Кокосиха• 1 час назад
Ответ дляЦветов Мне срочно
Кошмар 😧
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ну он знов пишуть - вой ніщебродок. От з якого дива? Я розпинатися тут більше не збираюся. Людина або дура, або ні. І нічого їй - не довести! Їдуть люди на море - хоч і в Одеси - хай ідуть. Нафіга їм оці всі описи яке воно погане, якщо в цілому інше море не розглядається?
Цветов Мне срочно• 1 час назад
Ответ дляTeonaa
Вы давно корону нищебродки сняли?
Допоможіть знайти• 56 минут назад
Ответ дляTeonaa
Автор ви ж наче не перший день тут,що так дивуєтесь)
Цветов Мне срочно• 56 минут назад
Ответ дляTeonaa
Це яка - корона ніщєбродки?
Подозреваю, что удар по голове и носу от дитятки вам, оставил последствия ...
Кокосиха• 55 минут назад
Ответ дляTeonaa
Ну так і кажіть
А навіщо фукать? Напишіть: я була, були там-то, таке, не фонтан на мій смак.
Ну це тупо - запит про щось недороге а відповіді «їдьте в домінікану»
Я так и говорю. Где вы видели - фууу ?
И при чем тут вы вообще
Кокосиха• 54 минуты назад
Ответ дляTeonaa
Ну може я просто хочу щоб вони припинили вийо..
Бо це просто форум, і це негарно - тут понти свої кидати
А может я хочу яхту на лазурном берегу
Я хочу - 😂
Кто вы ?😂
Я хочу - 😂
Кто вы ?😂
Люблю порядок• 54 минуты назад
Ответ дляКокосиха
Примите успокоительное, пообедайте
Что за отель?
Допоможіть знайти• 53 минуты назад
Ответ дляTeonaa
Це менталітет переважної кількості наших громадян,ніхто нічого не припинить за вашим бажанням,в людини або є адекватність і культура спілкування або немає
Ответ дляЦветов Мне срочно
Чому? Там не може бути наслідків🤷♀️ проте якщо ви взяли за ціль ображати і тд, то це саме те, що можна було написати. Всі «до психіатра», всім «седативні» і всі довкола хворі, одна ви одуванчік