Королева Сарказма• 04 июля в 18:43
Золотий пляж Орлівщина
Хто був у денне відвідування? Поділіться, будь ласка, враженнями.
Місце дуже гарне-простора територія, дуже доглянута, до всіх локацій ходять автобуси, можна зустріти різних тварин як на вигулі ( курочки різних видів, гуси та інші), так і у вольєрах.
Для дітей ігрові зони, атракціони, аквапарк, два басейни, музей автомобілів.
Можна поплавати окрім басейнів на річці-пляж чистий, шезлонги, катамарани.
Після задушливого міста просто рай)
На територію не можна заносити їжу(окрім дитячого харчування), на вході перевіряють, і є нюанс-повністю вегетаріанська кухня і заборона алкоголю.
Мені дуже подобається, з задоволенням пожила б там, але ціни кусаються-від 5 тис за ніч.
Після задушливого міста просто рай)