Смешнюча• 20 июня в 20:52
Які пляжі Будви та екскурсії радите зі свого досвіду?
Можливо, якісь заклади харчування тощо, що вам сподобалось. Дякую усім, хто відгукнеться!
Гуляю босоніж• 20 июня в 20:57
Будва як варіант пляжного відпочинку тільки перша половина червня і початок вересня
Смешнюча
• 20 июня в 20:59
Ответ дляГуляю босоніж
через спеку?
После шести ни-ни• 20 июня в 20:59
були у 2012 - сподобалася морська екскурсія, здається з одного з пляжів, спитаєте місцевих - на лодках спочатку морська печера і в ній купатися, а потім бокок-которський залив. екскурсія по Котору. із Котора в будву на автобусі - це все одна організована екскурсія була .
Гуляю босоніж• 20 июня в 21:00
Ответ дляСмешнюча
через спеку?
Через кількість людей
Можете ставити мені хоч 100 синіх баб, я в Чорногорії була разів 20
І цього року теж вже була, з 1 по 13 червня
Гуляю босоніж• 20 июня в 21:06
Можна плавати на пляж Гаваї ( острів св.Миколая)
Колись здається 3 євро в одну сторону, зараз не знаю не відпочиваю в Будві давно
Смешнюча
• 20 июня в 21:16
я ще ніколи не була, але фото-відео вражають красою природи, води
Точу ляси• 20 июня в 21:16
Ответ дляГуляю босоніж
Через кількість людей
И как море было, сколько градусов?
Вы именно в Будве отдыхали в этом году?
Гуляю босоніж• 20 июня в 21:29
Ответ дляТочу ляси
И как море было, сколько градусов?
Вы именно в Будве отдыхали в этом году?
В мене брат живе давно в Чорногорії.
Море прохолодне але нам нормально. Погода була сонячна, один день гроза.
Поїдемо ще в вересні.
В Будві не відпочиваю ніколи
Поїдемо ще в вересні.
В Будві не відпочиваю ніколи
Точу ляси• 20 июня в 21:40
Ответ дляГуляю босоніж
В мене брат живе давно в Чорногорії.
Поїдемо ще в вересні.
В Будві не відпочиваю ніколи
Поїдемо ще в вересні.
В Будві не відпочиваю ніколи
Так откуда знаете сколько там людей?
Сало не люблю• 20 июня в 21:38
Ми в травні відпочивали багато років тому. Було чудово, мало людей, море чисте, спочатку було прохолодне, потім тепле. Жили в готелі Словʼянський пляж в туди ж на пляж ходили. Екскурсії брали в Котор і Пірасту, на Скадарське озеро. Рекомендую, дуже гарно
Точу ляси• 20 июня в 21:41
Я обожаю Черногорию, меня количество людей не бесит, наоборот,движ, как в другой мир попадаешь....
очки_ннадо• 20 июня в 21:42
В минулому році були. Міський пляж норм, Могрен теж норм, але нам було далеко. Екскурсію брали - відвідали багато різних місць. В кафешках недешево посидіти - жалкували, що не взяли вечері
Гуляю босоніж• 20 июня в 21:45
Ответ дляТочу ляси
Так откуда знаете сколько там людей?
Тому що постійно їжджу по узбережжю на авто. На різні пляжі, в Боко Которську затоку.
Будва - це Ялта в липень, серпень.
Точу ляси• 20 июня в 21:51
Ответ дляГуляю босоніж
Будва - це Ялта в липень, серпень.
Так и в Петровац куча людей и в Баре и в Херцег-Нови в июле/августе,как и везде на курортах в эти месяцы...
Гуляю босоніж• 20 июня в 21:55
Ответ дляТочу ляси
В будві це особливо велика кількість.
Біля Петроваца є пляж Буляриця він довгий і широкий там мені більше подобається.
Але тепер я їжджу в червні або в вересні мені так комфотрніше
Незнакомлюся• 20 июня в 22:38
Ответ дляТочу ляси
И как море было, сколько градусов?
Вы именно в Будве отдыхали в этом году?
Холодина была собачья... Я живу в Черногории, вода вот только несколько дней, как тёплая, до этого была весьма освещающая.
Тро Нью-Йорку• 21 июня в 00:48
Мне понравилась экскурсия с посещением канатной дороги, очень красиво
Та прям багіня• 21 июня в 07:47
Ответ дляГуляю босоніж
В мене брат живе давно в Чорногорії.
Поїдемо ще в вересні.
В Будві не відпочиваю ніколи
Поїдемо ще в вересні.
В Будві не відпочиваю ніколи
Это Вы у брата всё время живёте?
Гуляю босоніж• 21 июня в 07:59
Ответ дляНезнакомлюся
21 градус
Незнакомлюся• 21 июня в 10:44
Ответ дляГуляю босоніж
21 градус
В градусах не знаю, какая была вода у нас, но мы всегда начинали купаться 5июня, в этом году было холодно, и это при том, что я живу на берегу Бока Каторско залива, вода тут теплее, чем в открытом море. Купаться начали с этой недели, вчера даже утром вода уже была нормальной, тёплой.
Насколько я помню, и если не путаю Вас с кем-то другим, Вы отдыхаете в Бару?