Сон і дрімота• сегодня в 12:39

Призначення платежу для ФОП

Продала власну прикрасу, в мене є квед на біжутерію але все одно рекомендують писати за товар, а дівчина написала за сережки, чи можуть бути проблеми? Чи краще повернути платіж чи що його робити? Скоро посідію з тим фопом
Закуйовджена життям• сегодня в 12:42
Как раз лучше писать точнее. Товар слово очень не точное. Вдруг это спд или что-то требующее лицензии.

Сумка з негодою• сегодня в 12:43
Ви зайве собі надумуєте. Нічого з цим платежем не робіть.
автор Сон і дрімота • сегодня в 12:43
Ответ дляСумка з негодою
А яйкщо припишуть що драгметал або що
Закуйовджена життям• сегодня в 12:47
Ответ дляСон і дрімота
А яйкщо припишуть що драгметал або що
По цене бижутерии?))
Закуйовджена життям• сегодня в 12:49
Автор, если реально хотите перестраховаться. То сохраните скрин объявления и контакты покупателя.
Муууумие• сегодня в 12:49
Ответ дляСон і дрімота
А яйкщо припишуть що драгметал або що
У вас же є біжутерія, чому панікуєте?
автор Сон і дрімота • сегодня в 13:07
А если отправлять тогда надо писать серьги и онолошену сумму как в оплате на фоп?
автор Сон і дрімота • сегодня в 13:07
Ответ дляМуууумие
У вас же є біжутерія, чому панікуєте?
Ну от так воно
Сумка з негодою• 2 часа назад
Ответ дляСон і дрімота
А яйкщо припишуть що драгметал або що
Я репетитор, ви б бачили, що мені учні пишуть в призначенні платежу: ’рдарслсдоср’, ’вибачте за запізнення’, ’а можна менше домашки?’ І т.д. Я, звісно, після цього кручу їм голову, але ніхто до такої маячні не доколупується.

Я придумала новий вид хейтерства. Оплачувати на картку 1 грн з підписом за інтимпослуги або за пакет маріхуани.