Проня_Прокоповна• вчера в 21:11

Квартира зруйнована, а мама купує шмотки.

Нещодавно після прильоту частково зруйнувало квартиру, і сьогодні дізнаюся від мами, що ходила в ТРЦ і купила собі 6 речей. Хоча шафа з одягом не постраждала. Дуже дивне рішення, як на мене. Потрібно берегти бюджет для ремонту. А вона нагребла шмоток. Я все знаю про те, що це може бути психологічний захист, порадувати себе і тд. Але я б не купувала стільки. Ще і мені пропонувала щось купити за свій кошт, каже шкода що тебе не було. Мені нічого не треба. Не раціональна в неї поведінка.
Таракашечка• вчера в 21:13
Ну да, неадекватна, як на мене.

ЦібаФу• вчера в 21:12
В неї якраз раціональна поведінка
автор Проня_Прокоповна • вчера в 21:12
Ответ дляЦібаФу
В неї якраз раціональна поведінка
Чому так вважаєте? Цікава ваша думка
Уравнобешенная• вчера в 21:13
Ну купила, то купила. Нічого страшного в покупках гемає
ЦібаФу• вчера в 21:13
Ответ дляПроня_Прокоповна
Чому так вважаєте? Цікава ваша думка
Бо їй потрібно зараз зробити собі приємне. А робити ремонт в квартирі, в яку завтра знову може прилетіти - абсолютно нічого раціонального
Срочнокпсихологу• вчера в 21:13
Ответ дляПроня_Прокоповна
Чому так вважаєте? Цікава ваша думка
Можливо вона переосмислила життя, і зрозуміла, що треба радувати себе тут і сьогодні, бо завтра може і не настати
автор Проня_Прокоповна • вчера в 21:13
Ответ дляУравнобешенная
Не тоді, коли в квартирі треба майже все переробляти. А компенсації від держави явно не вистачить. З цінами, які постійно тільуи ростуть......
Дама_с_караваем• вчера в 21:13
Вас бісить те, що людина вирішила себе порадувати?
Таракашечка• вчера в 21:14
Ответ дляСрочнокпсихологу
То жити в безладі потрощеному?

...аяприкольная• вчера в 21:14
За чей счет банкет? Если за ее - пусть делает что хочет. Дееспособный взрослый человек.
Уравнобешенная• вчера в 21:15
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я живу в квартирі, яка постраждала від військових дій. Ну і що. Робити ремонт зараз тут? А сенс? Сенс жити в моменті
автор Проня_Прокоповна • вчера в 21:15
Ответ дляДама_с_караваем
Мене бісить, що вона витрачає гроші не на те, що потрібно. І вона ніколи не була приверженцем радування себе. Завжи тишком нишком у тіні, ’кому я потрібна’ і тд. Мабуть прозріла чи що😃
Срочнокпсихологу• вчера в 21:16
Ответ дляТаракашечка
То жити в безладі потрощеному?
Велика проблема - це велика зона стресу, а невеликі покупки - це викиди ендорфіну, які допомогають вивозити цей стрес
Уравнобешенная• вчера в 21:16
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ага
Таракашечка• вчера в 21:17
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ну я не так влаштована. Мені не зрозуміти такого.
Уравнобешенная• вчера в 21:17
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я погуляю інтернетом пороздивояюсь прикраси і так мені добре
Я не Тролль• вчера в 21:18
Автор, це через стрес, вона не змогла зупинитися коли обрала щось одне, мені такий стан дуже добре відомий.
З родзинкою• вчера в 21:19
А шо хоть купила?
Ліньки гуглить• вчера в 21:19
Человек снял стресс. Имеет право.

Гірчинка• вчера в 21:19
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ніфіга собі заява. А коли собі труси купляєте не біситесь?
МастерЮля• вчера в 21:20
Мені більше ваша тема не подобається.
Для чого засуджувати маму на загал?

Моя думка - її квартира, її гроші, її рішення.
Не за ваші ж купила
Ліньки гуглить• вчера в 21:21
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ну 6 шмоток тоже сильно не спасут финансовое положение и этих денег явно не хватит на ремонт.
Дама_с_караваем• вчера в 21:21
Ответ дляПроня_Прокоповна
Вона свої витрачає.
Чому ви взагалі вирішили, що маєте право судити людину тільки тому, що вам не подобаються її рішення?
Хвігура мічти• вчера в 21:22
Ответ дляТаракашечка
То жити в безладі потрощеному?
Сделать по минимуму, чисто чтоб жить можно было, а не ’все переделывать’, как это себе представляет автор.
Ліньки гуглить• вчера в 21:22
Ответ дляМастерЮля
Мені більше ваша тема не подобається.
Для чого засуджувати маму на загал?

Не за ваші ж купила
Автор не понимает что не все хотят жить ремонтами. Ремонт как правило это дополнительный стресс.
Таракашечка• вчера в 21:22
Ответ дляХвігура мічти
Автор не писала как она представляет. Сейчас и на минимум нужны большие деньги.
Ліньки гуглить• вчера в 21:23
Ответ дляТаракашечка
То жити в безладі потрощеному?
Она Вас заставляет там жить?
Хвігура мічти• вчера в 21:23
Ответ дляПроня_Прокоповна
Если так, то вам бы стоило за маму порадоваться. Жаль, что поздно, жаль, что такой ценой, но это куда более здоровое поведение, чем ’кому я потрібна’.
Таракашечка• вчера в 21:24
Ответ дляЛіньки гуглить
Она Вас заставляет там жить?
Автор спросила мнение людей. У меня такое. А вы с приветом.
МастерЮля• вчера в 21:24
Ответ дляЛіньки гуглить
Таке враження, що автор за спадок переживає, а не за маму