годовасик• 1 час назад

Хто видаляв поліп і фібріоміому?

Доброго дня, дівчата підкажіть будь ласка , хто видаляв поліп і фібріоміому, цікавить процес реабілітації, чи довго боліло і чи була кровотеча, я у то все, бо маюйти на операцію, дуже боюся дякую
Снідаю авокадо• 1 час назад
Полный наркоз. Операция в 11. Вечером можно было идти домой. Боли не было. Кровотечение незначительное, очень скудное. 2-3 дня.

Вот Она Я• 1 час назад
мені треба видалити поліп, лікар каже, що операція зранку, а додому після обіду (через 2-3 години після виходу з наркозу). Але я теж боюсь(
Муууумие• 1 час назад
Поліп видаляла нещодавно. Короткотривалий наркоз, десь о 12 зробили, о 17 була вдома. Ще пару днів тягнули низ живота
Муууумие• 1 час назад
Ответ дляВот Она Я
Правильно лікар каже, все швидко, пару днів правда дискомфорт
Балаболка• 25 минут назад
Ответ дляВот Она Я
Так і є. Загальний наркоз, хвилин 10-15 мабуть. Оклигала 2-3год і додому
Вот Она Я• 21 минуту назад
Ответ дляБалаболка
а важко відходити від наркозу? у мене ніколи в житті не було....
Балаболка• 15 минут назад
Ответ дляВот Она Я
була. А так то голова крутилася