Байрактара• Изменено 1 час назад
хто тут ще не знає , що приготувати на вечерю. Найпопулярніший салат цього літа
Приготуйте , я спочатку теж поставилась скептично , але прочитавши в тредсі 1001 відгук теж приготувала. Ітак , нам треба - кабачок (молоденький ), ріжемо ломтиками , типу картопля фрі , трошки більшими - додала , паприку , сушений часник , оливкова олія і в духовку з конвекцією 30 хвилин. Охолоджуємо , додаємо помідори та заправка йогурта +кріп+часник. Можна ще фету додати - смачніше буде
Нетутешня• 1 час назад
А можно просто картошку пожарить)) сметаной полить. Новое, хорошо забыто старое)
Байрактара
• 1 час назад
Ответ дляНетутешня
не можно , а нужно
ПоЗиТиВнАя• 1 час назад
Ответ дляДайте подуться
А в аэрогриле интересно сколько запекать.
Я запекаю минут 15 , потом смотрю если нужно добавляю пару минут. 180*
ПоЗиТиВнАя• 1 час назад
Получается кабачки + помидоры ? Реально вкусно? Попробую на днях.
А все мечтаю оливье сделать, и пофиг что лето)
Пишу каліграфічно• 1 час назад
Для мене останнім часом найсмачніший салат це помідори, сіль, перець)))іноді ще плюс маринований імбир))
Дайте подуться• 1 час назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну вообще, я делаю жареные кабачки, мажу чесноком и сметаной и сверху помидор. Это вкусно. Но калорийно из-за жарки и муки.
А Я Самая Самая• 1 час назад
Из йогурта заправка дурацкая, как прокисший салат выглядит изза нее.
Потішаюся• 1 час назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я Вам краще напишу: огірки, капуста ( можна редьку якщо є), зелень чи дикороси, як завжди, далі ботва ( не листя,) молоденького буряка дрібно кубиками і такими ж маленькими кубиками кабачок, заправити на свій смак, в нас була олія сиродавлена, лимон
Потішаюся• 1 час назад
Ответ дляДайте подуться
Харчовий оргазм
Карусель-весель• 56 минут назад
Ответ дляДайте подуться
Хвилин 10 при 200градусах.
Байрактара
• 51 минуту назад
Ответ дляА Я Самая Самая
можна замінити на сметану , але я люблю йогурт , беру завжди Lekker 3%, мені він найсмачніший . сильно не подобаються галичина та молокія - погані за смаком