Мороженная курица• 1 час назад
Чи подобаюсь я йому як жінка?
Якщо партнер завжди гладить мене по обличчі, шиї, губах. Постійно дивиться в очі в процесі сексу. Чи подобаюсь я йому як жінка?
Мороженная курица
• 1 час назад
Ответ дляШеллар
Бррр, брудними руками по обличчі, губам, а він їх давно мив? Вам би на глисти перевіритись.
Та чому брудними? Чистими, коли ми вдома
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ответ дляМороженная курица
То спитайте його, чи він німий?
Пасти Ла• 1 час назад
Як жінка точно, а в плані інтелекту і розуму навряд, бо питання у вас просто ппц дивні
Видна міленіалка• 39 минут назад
Потрогал член, поводил этими пальцами по губам. Неудачно подтер жопу, и влез в какахи возле ануса - погладил по волосам. В сексе пристально смотрит, чтобы видеть - завелись ли глисты в глазных яблоках, или нет