Пацан к успеху шел• вчера в 14:43

Яку машину можна купити за 2 із чимось тисяч доларів?

Чоловік вимагає ,щоб я купляла собі машину за свої заощадження
Я ж йому кажу ,що в мене немає ніяких особливо заощаджень,а він очікував ,що в мене є хоча б 5 тисяч доларів на депозиті ,а я минулий рік у відпустку їздила то зняла 30 тисяч із депозиту
До того ж мені потрібна машина саме на автоматі,а на автоматі завжди машини дорожчі

Та навіть якби було і 5-6 то що можна за такі гроші купити?

Який вихід взагалі має бути?
Обійтись без машини зовсім?
Поїхати на заробітки закордон та заробити?
Я матуся, мені можно• вчера в 20:53
Ответ дляПацан к успеху шел
Чоловік дасть
Так у вас його немає.

Я матуся, мені можно• вчера в 20:54
Ответ дляТрамвайGirl
Из за этой проблемы менять мужа?
Так в автора його і немає.)
ЯсноВидящая• вчера в 21:04
Ответ дляПацан к успеху шел
А це до чого тут?
Я не товста
А на таксі дорого
Такси получается дешевле чем покупка машины + ее обслуживание + бензин. Мы подсчитывали.
Карусель-весель• вчера в 21:12
Ответ дляПацан к успеху шел
Ні,але дешевше аніж бензин
А поава у Вас мкп чи акп?
Я матуся, мені можно• вчера в 21:22
Ответ дляТрамвайGirl
Мне бы свою не дал и я бы не взяла.
Есть золотое правило - у машины должен быть один хозяин, иначе она будет то ломаться то ещё что-то
Ви же розумієте, що саме в вашій сім´ї це правило золоте, комусь з вашої пари так зручно вважати, а в інших сім´ях абсолютно нормально коли одне авто водять і чоловік, і жінка, і нічого не ломається. Інша справа, що у автора чоловіка немає, є співмешканець, і певно іншого статусу він не хоче з нею, тому і підштовхує її на такі дії.
Я матуся, мені можно• вчера в 21:23
Ответ дляПацан к успеху шел
Важко пішки ходити
Куди ви ходите без грошей?
Я матуся, мені можно• вчера в 21:24
Ответ дляТрамвайGirl
Представьте, что вам надо будет искать деньги и ремонтировать машину возить на сто. И пока ее будут ремонтировать, вы будете ходить пешком или ездить на такси.
Любая машина требует вложений. У вас я так понимаю кроме 2 х тысяч ничего нет. Это ни о чем.
Їй для початку треба уявити, що авто потрібно заправляти, як мінімум, не говорячи вже про звичайні розхідники.
автор Пацан к успеху шел • вчера в 21:28
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Куди ви ходите без грошей?
Всюди по справам ,а без машини важко
автор Пацан к успеху шел • вчера в 21:29
Ответ дляКарусель-весель
А поава у Вас мкп чи акп?
Автомат

автор Пацан к успеху шел • вчера в 21:31
Ответ дляЯсноВидящая
Ні,якщо їздити щодня туди і назад це вже близько 800 гривень за 2 поїздки в Києві,на ці гроші набагато більше проїздиш сам аніж просто дві поїздки всього
Таксі це прям для багатих людей
Я матуся, мені можно• вчера в 21:34
Ответ дляПацан к успеху шел
Всюди по справам ,а без машини важко
Так на свої справи ви заробляєте, так і на машину заробіть. Ви незаміжня, не вводьте в оману, і скоріш за все, чоловік, який з вами проживає наразі, немає на вас видів в майбутньому.
Кукарикуууууу• вчера в 22:15
Ответ дляПацан к успеху шел
А це до чого тут?
Я не товста
А на таксі дорого
Чтобы легче пешком ходить было.
С таким мужем придётся.
ЯсноВидящая• вчера в 22:23
Ответ дляПацан к успеху шел
Таксі це прям для багатих людей
Ну подсчитайте стоимость машины, стоимость гаража и парковки, страховка, ежегодные налоги, покупка и замена резины, плановое техобслуживание, замена масла, фильтров, мелкий ремонт, автомойка, стоимость бензина.
Я думаю вы удивитесь, но текси все равно выходит выгоднее.
Тем более если еще и договориться с водителем. Меня на работу и с работы уже 3 года возит один и тот же водитель такси. Мне выгодно и ему выгодно.
Кукарикуууууу• вчера в 22:26
Ответ дляПацан к успеху шел
Таксі це прям для багатих людей
Какие могут быть дела у неработающей женщины из ебеней ежедневно в Киеве? Маршрутки просто существуют. Обычно в 5 раз дешевле, чем поездка на машине.
ТрамвайGirl• вчера в 22:29
Ответ дляБроніки для Моніки
Смотреть нужно было , что берёшь. Я брала у знакомого, он первый хозяин. За два года сменила масло и тормозные колодки.
Наверно у вас не дешёвая машина..
ТрамвайGirl• вчера в 22:31
Ответ дляЯсноВидящая
Зависит от расстояний.
Сяду на шию, дорого!• вчера в 22:40
Автор, що означає «треба на автоматі»?
Може і меня треба мазераті на автоматі, але їжджу на джипі з механічною коробкою без жодних парктроників та камер. Реалії не завжди відповідають бажанням.

Перездавайте на механіку і купуйте на свій бюджет
Роза в вазі• вчера в 23:45
Автор, а у чоловіка є авто?