Пацан к успеху шел• 1 час назад
Яку машину можна купити за 2 із чимось тисяч доларів?
Чоловік вимагає ,щоб я купляла собі машину за свої заощадження
Я ж йому кажу ,що в мене немає ніяких особливо заощаджень,а він очікував ,що в мене є хоча б 5 тисяч доларів на депозиті ,а я минулий рік у відпустку їздила то зняла 30 тисяч із депозиту
До того ж мені потрібна машина саме на автоматі,а на автоматі завжди машини дорожчі
Та навіть якби було і 5-6 то що можна за такі гроші купити?
Який вихід взагалі має бути?
Обійтись без машини зовсім?
Поїхати на заробітки закордон та заробити?
Який вихід взагалі має бути?
Обійтись без машини зовсім?
Морожена_курка• 1 час назад
2тыс это коробка автомат + сама машина..
Самое дешевое что я видела 4тыс малышки смарт но их быстро покупали.
Как по мне приличная не меньше 6тыс стоит
andrey_spec• 1 час назад
На автоматі за такі гроші щось на ходу навряд чи. На ручці можна пошукати, але однаково з таким бюджетом попереду багато ремонтів.
Последний вагон• 1 час назад
У вас по описанию крайне странные отношения с мужем, ну или вы как-то так расписали их и что-то упускаете, из-за чего ваша мотивация под давлением мужа купить именно машину, еще и автомат, на такое маленькое сбережение, выглядит мягко говоря, странным
Пацан к успеху шел
• 1 час назад
Ответ для7_кг_рыбы
Ланос потрепаный
Я ж пишу треба на автоматі
Пацан к успеху шел
• 1 час назад
Ответ дляПоследний вагон
Він освячував ,що в мене є 5 тисяч,а не 2
Пацан к успеху шел
• 1 час назад
Ответ дляДоктор Варвар
нехай ще 10ку добавить - і купите собі більш/менш пристойне
Це перша машина буде після автошколи тому пристойне не треба ,але і за 2 теж нічого не купиш
Последний вагон• 1 час назад
Ответ дляПацан к успеху шел
Ну так сообщите ему, что есть 2, не 5. И поиск авто откладывается
Пацан к успеху шел
• 1 час назад
Ответ дляПес Патрон
Так вы гордитесь тем, что при живом муже заначку распечатываете?
А як ?
Він сам сказав,закінчиш автошколу купиш собі машину за свій депозит,а депозит це 2 тисячі доларів
Пес Патрон• 1 час назад
Ответ дляПацан к успеху шел
А як ?
Зачем такой муж?
Доктор Варвар• 1 час назад
Ответ дляПацан к успеху шел
чого це не треба, будете обережно їздити
ви за 2 тис хіба що жигуля якусь купите на ручнику
Пес Патрон• 1 час назад
Ответ дляДоктор Варвар
Лада та и ездить не будет)
Пацан к успеху шел
• 1 час назад
Ответ дляПоследний вагон
Так і буде,але шкода навички щоб не забути,бо за свою не дасть сісти
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляПацан к успеху шел
А як ?
Вашому чоловікові на стільки пофіг на вас і немає куди викинути нроші? Ви і за 5 тис нічого не купите орієнтуйтесь на +- 10 тис$
Пес Патрон• 1 час назад
Ответ дляПацан к успеху шел
Такой не смешной троль
Пацан к успеху шел
• 1 час назад
Ответ дляПес Патрон
Зачем такой муж?
В мене немає більше варіантів серед чоловіків
Пес Патрон• 1 час назад
Ответ дляПацан к успеху шел
Так он что есть, что его нет. Толку от него?
Доктор Варвар• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
ну десь за 7 тис можна якогось акцента було взяти, але за 2 тис - то точно ні
Пацан к успеху шел
• 1 час назад
Ответ дляДоктор Варвар
Він собі купляв свою стару за 8-9 тисяч і труситься над нею,а мені тим паче дорожчу не купив би
Пацан к успеху шел
• 1 час назад
Ответ дляПес Патрон
Інших немає
Пацан к успеху шел
• 1 час назад
Ответ дляЧижик Пижик
Охренеть мужик, что значит купи за свои, у вас раздельный бюджет?
Не знаю,я не працюю зараз