Пацан к успеху шел• вчера в 14:43
Яку машину можна купити за 2 із чимось тисяч доларів?
Чоловік вимагає ,щоб я купляла собі машину за свої заощадження
Я ж йому кажу ,що в мене немає ніяких особливо заощаджень,а він очікував ,що в мене є хоча б 5 тисяч доларів на депозиті ,а я минулий рік у відпустку їздила то зняла 30 тисяч із депозиту
До того ж мені потрібна машина саме на автоматі,а на автоматі завжди машини дорожчі
Та навіть якби було і 5-6 то що можна за такі гроші купити?
Який вихід взагалі має бути?
Обійтись без машини зовсім?
Поїхати на заробітки закордон та заробити?
Який вихід взагалі має бути?
Обійтись без машини зовсім?
Love_Love_Love_• вчера в 15:02
Ответ дляДоктор Варвар
ну десь за 7 тис можна якогось акцента було взяти, але за 2 тис - то точно ні
Так, але з розрахунком того що автор не досвідчена, а чоловік пофіг, я би брала мінімум тойоту
Комиссия50%• вчера в 15:05
Муж требует?
Хм, вы купите за свои, но все равно это совместная собственность
Нафиг такой муж, с которым надо самой покупать машину и самой ездить в отпуск? Даже если он бог секса ))
Чижик Пижик• вчера в 15:06
Ответ дляПацан к успеху шел
Не знаю,я не працюю зараз
Ну так а за какие сови тогда? И что значит твои, мои в вашем понимании?
Ответ дляМорожена_курка
2тыс это коробка автомат + сама машина..
Самое дешевое что я видела 4тыс малышки смарт но их быстро покупали.
Как по мне приличная не меньше 6тыс стоит
Смарт - це не про дешеву машину
До того ж функціональність обмежена
Правильно вище писали - ланос на автоматі, років 20-25ти ((((
Принаймі, максимально дешеве в ремонті
Оглянути перед покупкою, бо іржавіють сильно
Але розуміємо, що висока ймовірність жити на СТО і постійно її ремонтувати
До того ж функціональність обмежена
Принаймі, максимально дешеве в ремонті
Золота орда• вчера в 15:12
Ответ дляПацан к успеху шел
Це перша машина буде після автошколи тому пристойне не треба ,але і за 2 теж нічого не купиш
Мова не про пристойне за ці гроші, а за більш-менш функціональне, щоб їздила, а не стояла весь час на ремонті)
Пацан к успеху шел
• вчера в 15:16
Ответ дляЯк міряти?
Ото зробіть висновки, що чоловік не повинен знати про ваші заначки
Я просто працювала нещодавно,він в нього виникло питання чи не відклала я із зарплати на депозит собі
Пацан к успеху шел
• вчера в 15:17
Ответ дляКомиссия50%
Муж требует?
Ми не розписані ,тому це не може вважатись сумісною власністю
А він закордоном не хоче виїздити ,і плюс 2 людини це і більше по витратам
Додекаэдр• вчера в 15:18
Ответ дляПацан к успеху шел
Я ж пишу треба на автоматі
Автор, бог с той машиной. Что значит ’чоловік вимагає’? Він там шо, храброй води лупанув?
Пацан к успеху шел
• вчера в 15:19
Ответ длявре_Динка
якщо немає грошей на машину, то і на її обслуговування також не буде.. нашо машина в такому випадку?
Щоб їздити поки їздить ,як роблять більшість людей в кого немає багато грошей ,а пішки не хочеться ходити
Обслуговувати не так дорого ,якщо немає явних поломок
Ответ дляПацан к успеху шел
ви до першого сто не факт що доїдете на тій машині, і в ремонт вбухаєте втричі більше
Пацан к успеху шел
• вчера в 15:20
Ответ длявре_Динка
Якщо машинка не дорога ,то в на ремонт не багато піде
Кукарикуууууу• вчера в 15:23
Ответ дляПацан к успеху шел
Не знаю,я не працюю зараз
Так зачем вам заначку тратить? Берегите.
Тем более с таким мужем.
Пошаманю• вчера в 15:23
Ответ дляДоктор Варвар
нехай ще 10ку добавить - і купите собі більш/менш пристойне
Есть раритеты, с малым пробегом, для жопы норм...
Кукарикуууууу• вчера в 15:24
Ответ дляКомиссия50%
Муж требует?
Такие обычно ни в чем не боги.
Фея_3уровень• вчера в 15:29
Ответ дляПацан к успеху шел
Я ж пишу треба на автоматі
Вам мужика нормального нужно, тогда и машина появится
Як міряти?• вчера в 15:30
Ответ дляПацан к успеху шел
Ну виникло і виникло. Я Гола боса у вінку.
Мороженная курица• вчера в 15:31
Автор, если вы не работаете, зачем вам машина? Где будете брать деньги на бензин? Куда будете ездить?
Фея_3уровень• вчера в 15:34
Ответ дляLove_Love_Love_
Вашому чоловікові на стільки пофіг на вас і немає куди викинути нроші? Ви і за 5 тис нічого не купите орієнтуйтесь на +- 10 тис$
Чего? Я папе взяла за 5т форд фьюжн, 2012 год, 95т пробег, первый хозяин. Бегает отлично уже два года. Правда с мкп
Love_Love_Love_• вчера в 15:35
Ответ дляФея_3уровень
Правда с МКП
Молчунья• вчера в 15:39
Ответ дляПацан к успеху шел
А як ?
Він сам сказав,закінчиш автошколу купиш собі машину за свій депозит,а депозит це 2 тисячі доларів
І що ви не зрозуміли із цієї фрази? Закінчиш - КУПИШ собі ЗА СВІЙ депозит. Він початково не обіцяв вам машину купити. Для чого ви витрачали гроші і час на автошколу, якщо у вас на купівлю авто навіть приблизно немає грошей? Дивна
Молчунья• вчера в 15:41
Ответ дляПацан к успеху шел
Так і буде,але шкода навички щоб не забути,бо за свою не дасть сісти
Так а чого ви попхались в автошколу зараз??
БлинчикБезСметанки• вчера в 15:42
Ответ дляПацан к успеху шел
У вас большие проблемы. И не с машинами и деньгами. Впрочем вы и сами должны это понимать, но почему то в упор не понимаете…