Пацан к успеху шел• 06 июля в 14:43
Яку машину можна купити за 2 із чимось тисяч доларів?
Чоловік вимагає ,щоб я купляла собі машину за свої заощадження
Я ж йому кажу ,що в мене немає ніяких особливо заощаджень,а він очікував ,що в мене є хоча б 5 тисяч доларів на депозиті ,а я минулий рік у відпустку їздила то зняла 30 тисяч із депозиту
До того ж мені потрібна машина саме на автоматі,а на автоматі завжди машини дорожчі
Та навіть якби було і 5-6 то що можна за такі гроші купити?
Який вихід взагалі має бути?
Обійтись без машини зовсім?
Поїхати на заробітки закордон та заробити?
Який вихід взагалі має бути?
Обійтись без машини зовсім?
Кукарикуууууу• 07 июля в 19:27
Ответ дляПацан к успеху шел
Всенсі чим?
По справам потрібно їздити різними
Примеры приведите.
Пацан к успеху шел
• 07 июля в 19:56
Ответ дляКукарикуууууу
Примеры приведите.
Є сімейні справи, поїздки з дитиною, до лікарів, за покупками в супермаркет та до батьків
Буває треба на лазерну епіляцію їздити ,а манікюр роблю в моєму будинку
Із хобі фехтування,веслування, плавання ,а взимку катаюся на лижах, а також відвідую курси англійської і на це все треба їздити.Бувають і поїздки за місто, до друзів чи родичів чи по іншим справам
Особливо машина треба коли хочеш поїхати влітку на річку чи на природу та не залежати від чоловіка ,бо він не хоче їхати нікуди і свою машину не дає
Кукарикуууууу• 07 июля в 20:29
Ответ дляПацан к успеху шел
Активная жизнь у вас, я так смотрю.
А кто за это все платит?
Пацан к успеху шел
• 07 июля в 23:07
Ответ дляКукарикуууууу
Активная жизнь у вас, я так смотрю.
А кто за это все платит?
Я і чоловік
Це не так багато ,як здається
Сяду на шию, дорого!• 08 июля в 08:46
Ответ дляПацан к успеху шел
Так права в мене на автоматі
Знову відвалити на автошколу 50 тисяч,щоб вчитись вже на механіці,що за Бред???
Так поцікавтесь, як все відбувається.
У вашому випадку треба лише відкатати 20 годин і скласти теоретичний іспит.
Сяду на шию, дорого!• 08 июля в 09:24
Ответ дляПацан к успеху шел
Так права в мене на автоматі
Тільки ПРАКТИЧНИЙ іспит вам треба.
Автоматично писала
Пацан к успеху шел
• 08 июля в 10:28
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Тільки ПРАКТИЧНИЙ іспит вам треба.
Автоматично писала
Всенсі твлтки?
Сяду на шию, дорого!• 08 июля в 15:34
Ответ дляПацан к успеху шел
Всенсі твлтки?
В прямому сенсі. Катаєте на механіці всього 20 годин і здаєте практичний екзамен. Все!
Ви повноцінний водій категорії В
ТрамвайGirl• 08 июля в 22:19
Ответ дляПацан к успеху шел
А навіщо гараж?
Парковка безкоштовно біля будинку в нас
А ви можете не думаєте ,що вартість машини має окупитись з часом?
Парковка безкоштовно біля будинку в нас
Нет не окупится.
ТрамвайGirl• 08 июля в 22:20
Ответ дляЯсноВидящая
Ну подсчитайте стоимость машины, стоимость гаража и парковки, страховка, ежегодные налоги, покупка и замена резины, плановое техобслуживание, замена масла, фильтров, мелкий ремонт, автомойка, стоимость бензина.
Я думаю вы удивитесь, но текси все равно выходит выгоднее.
Тем более если еще и договориться с водителем. Меня на работу и с работы уже 3 года возит один и тот же водитель такси. Мне выгодно и ему выгодно.
Смотря сколько раз пользоваться такси.
Пацан к успеху шел
• 08 июля в 23:22
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ви повноцінний водій категорії В
А на автоматі не повноцінний?
Пацан к успеху шел
• 08 июля в 23:23
Ответ дляТрамвайGirl
Смотря сколько раз пользоваться такси.
Якщо два і більше рази на день ,це дохрена грошей
Сяду на шию, дорого!• 08 июля в 23:51
Ответ дляПацан к успеху шел
А на автоматі не повноцінний?
З приміткою 78
ЯсноВидящая• 09 июля в 01:45
Ответ дляПацан к успеху шел
А навіщо гараж?
Парковка безкоштовно біля будинку в нас
Действительно, зачем гараж? Ведь у всех есть дом с парковкой.
Пока ваша машина окупится, вы уже будете покупать другую.
Пацан к успеху шел
• 09 июля в 10:40
Ответ дляЯсноВидящая
Біля квартир є місце ,де поставити машину ,до чого тут дім?