На паровозе• сегодня в 20:12

Лысые виски после ковида

Что вам помогло отрастить волосы?
Ваша прЭлесть• сегодня в 20:14
У меня было такое при андрогенетической алопеции. Сходите к трихологу.

ПодругаМужа• сегодня в 20:14
Я тут одну тему читала, дівчина писала про гарбузове масло. Зараз спробую знайти для Вас.
ПодругаМужа• сегодня в 20:15
Ось
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3794486
Варена цибуля• сегодня в 20:15
Ковід тут ні до чого. У вас від природи не дуже густе волосся, а з віком воно майже у всіх тоншає. Перевірте рівень заліза, ТТГ та вільний тестостерон.
Єдине що вам може допомогти, це міноксиділ. Але він теж не панацея і має побічні реакції. А ефект є тільки поки користуєтесь ним
автор На паровозе • сегодня в 20:16
Ответ дляВаша прЭлесть
Чем лечили?
автор На паровозе • сегодня в 20:16
Ответ дляВарена цибуля
От природы очень густые. Через 3 месяца после ковида за месяц выпало 2/3 волос. Это печально
Ваша прЭлесть• сегодня в 20:18
Ответ дляНа паровозе
Чем лечили?
Лечу, миноксидил
Най хоч раз• сегодня в 20:19
Ответ дляВарена цибуля
Не була б такою категоричною. У мене після ковіду випало відсотків 60 волосся. І не виросло знову, що б я не робила. Аналізи, ліки, купа засобів. Просто підтримую те що є. Стало на крапельку краще, але це небо і земля порівняно з тим волоссям, що було до хвороби.
Тут надолго• сегодня в 20:19
Ответ дляВарена цибуля
А також віт. Д і цинк

А я с Рио-де-Житомира!• сегодня в 20:21
Ответ дляНа паровозе
У меня тоже после ковида очень сильно лезут волосы. Помогает плацент формула
Пані_Загадка• сегодня в 20:23
Ответ дляВарена цибуля
Ну ладно вам, уже диагнозы поставили. Автору надо к трихологу. Желательно в ближайшее время. Но по поводу списка анализов - согласна.
Автор, у вас прям сильно повыпадали, тем более, если были густые. Тут маслом или другой штукой помазать не поможет. Нужен специалист.
Твоя подружайка• сегодня в 20:35
Ответ дляНа паровозе
в мене також випадало. це наслідок ковіду. не переживайте, з часом повернеться густина.
кажуть дуже класні вітаміни пріорін. і краще якщо є кому передати його з Німеччини. але ціна не бюджетна.
я пила дешевий біотин з айхербу. не знаю чи поміг, чи воно само.
Губи до вух• 2 часа назад
Есть еще Фабао 101 для заращивания висков, но он пачкает волосы, только на ночь и с утра мыть