Ручки-Крючки• вчера в 23:39
Фартух на кухню: складний вибір
Маємо урізаний бюджет на кутову кухню 1,4 м на 4,0 м. Сама кузня модульна і буде готова через 1-1,5 міс. Плита-газова. Буде 6 отворів під розетки на фартусі. Візуалізація не точна, верхні фасади 92 см
Розглядаю такі варіанти для фартуху:
1. Вкладання плитки з вже встановленою кухнею, щоб не було бардюрів ( мінус-майстрів в м.Київ знайти на такий невеликий обсяг роботи)
2. Скляна однотонна панель, яку і сама поклею ( порахували дорого, 20 тис грн-пів вартості кухні)
Що порадите з власного досвіду?
Розглядаю такі варіанти для фартуху:
Що порадите з власного досвіду?
Ручки-Крючки
• вчера в 23:43
Ответ дляПополняю_Карму
вам щоб дешево, стильно чи зручно?
Мені дешево і зручно.
Ручки-Крючки
• вчера в 23:49
Ответ дляSo_so
Когда то в такой ситуации купила недорогую плитку (оказалась прекрасной) и обложила 2 стены.
Допишу. В новой квартире у меня уже дорогая итальянская плитка и тоже обложено за кухней всё снизу доверху.
Я би може і поклала плитку сама, але шість отворів під розетки- таке не зроблю. І наразі робота плиточника дуже дорога
Ответ дляРучки-Крючки
Просто всё равно его приглашать, а так и найдете проще и результат радовать будет.
По деньгам не так сильно и отличалось, у меня одна стена длинная, а вторая короткая, как у Вас на фото.
ПолБатона• сегодня в 00:16
Я просто замовила собі скло з отворами під розетки та й все. Набираєте купити скло і вибираєте, без всяких скіналі і кухонних фартухів.
А я з косою• сегодня в 00:32
Ответ дляРучки-Крючки
Ну если у Аю Вас нет денег на кафельщика, что к чему вопрос?
Конечно плитка лучше скинали
ПолБатона• сегодня в 00:38
Ответ дляА я з косою
Конечно плитка лучше скинали
Я б посперечалася)).
Без Баяна• сегодня в 01:19
Стекло. Только не клеить, а ставить на столешницу и прикрутить болтами. У нас так, очень удобно. Куда вы собираетесь клеить стекло? Оно отвалится. Это ж вес огромный, плюс сторона, прилегающая к стене, покрыта краской. Краска-то приклеится, а стекло отпадёт.
ПолБатона• 1 час назад
Автор, є один важливий момент. Якщо таки будете замовляти скло і розетки групами, а не одиничні, то дірка під них повинна бути одна на групу, без перемичок. Ще раз наголошую, це важливо, будуть перемички - трісне.