100%• 06 июля в 20:45

Міста Острава та Оломоуц - розкажіть про них. Чиї діти навчаються тут

Можливо є тут дівчата які живуть в містах Острава чи Оломоуц.
Або діти навчаються у цих містах.
Розкажіть що подобається ,а що ні ?

Плануємо навчання у одному із цих міст.
Поки обираємо де краще студенту
Швабристка• 06 июля в 20:53
Я там пішла в перший клас в Олумовці і вперше побачила різдвʼяні вітрини і ескалатори класне місто

So_so• 06 июля в 21:00
Спросила свою дочку, она говорит лучше Оломоуц, а если девочка, то только Оломоуц, у Остравы плохая репутация.
Кузякин• 06 июля в 21:01
Острава это ж село. Что там делать?
автор 100% • 06 июля в 21:18
Ответ дляШвабристка
Чудові згадки.👍
автор 100% • 06 июля в 21:22
Ответ дляКузякин
Острава это ж село. Что там делать?
Селом би не назвала. Була в самому місті. Але якесь дивне відчуття , суміш пострадянщини з Європейським містом + ромів досить багато. Хоча в Броно їх було більше.
Вуз в якому синові легше буде навчатись ,але сумніви , саме від певної дивності міста.
автор 100% • 06 июля в 21:26
Ответ дляSo_so
Дякую за відповідь.
Можливо дочка щось розповість про університет Палацкого в Оломоуці і Остравський університет.
Син вступив в оба ВУЗа , тепер час обрати де комфортніше. Хотіли легшого навчання. Пишуть що в Остраві. Місто більш сподобалось -Оломоуц.
От і збираю відгуки від реальних людей.
Кузякин• 06 июля в 21:33
Ответ для100%
Я тоже была.
И на знаю что там делать молодой студентке.
Кондуктор трамвая• 06 июля в 23:07
Класні балерини в театрі Оломоуца. Жила там місяць. Маленьке містечко.
Сплюшка• 07 июля в 00:32
Ответ для100%
Дякую за відповідь.
От і збираю відгуки від реальних людей.
В Остравском легче учиться