Русланка з гілки• 1 час назад
Брехня Зеленського і невиділення коштів для Києва. Кличко
Віталій Кличко
Київ наполягає на невідкладному проведенні Ради національної безпеки і оборони України. Та розгляді на ній частини спільних з державою кроків щодо втілення Комплексного плану стійкості столиці.
Комплексний план стійкості Києва був розроблений та представлений на засіданні Ради національної безпеки і оборони України 03.03.2026 року.
❗При цьому, на відміну від всіх інших регіонів України, де плани стійкості затверджували і підписували Начальники військових адміністрацій, РНБО наполягала, щоб план столиці затверджував голова КМДА.
Щоб зробити це в законному полі, Комплексний план стійкості Києва був ухвалений на сесії Київради, підписаний Київським міським головою і поданий в Раду національної безпеки і оборони України та Кабінет Міністрів України 𝟏𝟎.𝟎𝟑.𝟐𝟎𝟐𝟔 року.
Відтоді ми тільки чуємо претензії, в яких немає конкретики, ходимо на наради, які не приносять результату задля співпраці.
Натомість, домовленості — і щодо фінансування заходів плану 50/50, і щодо організаційних питань, і щодо правого врегулювання частини заходів, — держава не виконує.
❗Останні ж заяви щодо нібито виділення Києву 10 млрд грн взагалі виглядають дивно, оскільки документального підтвердження цього Київ не отримав.
Тим часом столиця втілює заходи плану, першочергово — критично важливі для життя міста наступної зими, — в межах своїх можливостей. За кошти бюджету столиці, а також залучаючи іноземне і внутрішнє кредитування.
Але держава повинна поставитися відповідально до питання стійкості столиці. Бо тут — відповідальність солідарна. Адже питання стійкості Києва — це питання стійкості країни.
І потрібна співпраця за конкретними найнагальнішими обʼєктами та проєктами. Оскільки від цього залежить життєзабезпечення міста та його мешканців наступної зими.
Потрібно відкласти будь-які політичні маневри!
Усі першочергові проєкти і необхідне фінансування та забезпечення для їх втілення Київ визначив, відкоригувавши план. Передав РНБО, уряду, Офісу Президента. Наголосив і на критичних моментах, які без держави вирішити сьогодні неможливо.
Тож розраховуємо на здоровий глузд долучених державних структур і нарешті конструктивну співпрацю.
Столицю навмисно розбивають по бажанню Зеленського.
Пшик нам, одні слова замість виділення грошей.
Стандартно для цього президента.
Однозначная• 1 час назад
Бедный нищий Киев. Пока Сумы, Чернигов, Херсон жирнеют на государственной помощи, ему приходится влачить жалкое существование.
И Пэтриотов Киеву не хватает. Тех самых, о которых другие города знают из статей про ПВО Киева.
Чавонадо• 1 час назад
Ответ дляОднозначная
Удалено администрацией...
Однозначная• 1 час назад
Ответ дляЧавонадо
Удалено администрацией...
так я к тебе и обращаюсь
ты такой потужный коммент высрало
Тримаю свічку• 1 час назад
Беснование русни и ее ботвы продолжается с утра....
Нормально так Кремль проплатил, на фронте нихера не могут сделать, виртуально оккупировали Констаниновку, и продолжают ’перемагать в интернете’
Нищие ничтожные русские
БезПаспортаНеПродаю• 1 час назад
Ответ дляТримаю свічку
Нищие ничтожные русские
+10000 як з ціпка зірвалися в кожній темі.Горіть у пеклі русня
Тримаю свічку• 1 час назад
Ответ дляЧавонадо
Удалено администрацией...
пIдар это ваш дырявый Клочко, что не построил ни открыл ни одной станции метро, загадил весь Киев, и разрешил понастроить за откаты и коррупцию своим друзьям ’дивилоперам’ муравейники что складываются как домино
миссАрфография• 1 час назад
Ответ дляТримаю свічку
Нищие ничтожные русские
Ви ще забули додати, що у Росії агонія і вона скоро розвалиться, а у нас скоро кава в Криму
Щось ви стали забувати за каву і агонію
кураГАЛЯ• 1 час назад
Так для потужного дегенерата мечта номер один, чтоб в Киеве не осталось ни души и ходить орать как в своем дебильном сериале -люди, вы где?
Работают в случке с пуйлом над этим не покладая рук
Броніки для Моніки• 1 час назад
Не фан Зеленского, но Кличко реально урод, всё гребёт деньги и не нагребётся.
Кусман Сиру• 1 час назад
Ответ дляБроніки для Моніки
Согласна с вами!!
MilkShake-268d• 1 час назад
Сейчас вся ботва из рашки со свежей регистрациейй и о**** историями про ’опешных ботiв’ исчезнет как всегда
Magnifique_• 1 час назад
Ответ дляMilkShake-268d
Удалено администрацией...
MilkShake-268d• 1 час назад
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Magnifique_• 1 час назад
Ответ дляMilkShake-268d
Удалено администрацией...
Когда уже ответ по теме вопроса будет, вместо глупых, заезженных кричалок?
MilkShake-268d• 54 минуты назад
Ответ дляMagnifique_
Не беснуйся ботва, регистрация может быть хоть 2013 года....
У тебя пустой профиль с 0 активностью на сайте, а активизирован сегодня....
Ботнеты русни регистрируют миллионы профилей на всех сайтах/форумах/соцсетях, и потом нищим ублюдкам из мухосранска рашки их выдают троллить и мутить ИПСО...
На улице делать нечего, чурки уже под себя с азиатчиной забирают целые регионы мухосрансков, вот и остается троллить за 30-40 тысяч рублей, или сколько вам там убогим платят
Aksinia 111• 53 минуты назад
По теме
’Глава Деснянского района Киева Максим Бахматов рассказал интересную историю.
Из Чехии поступило предложение передать десять газовых котельных мощностью по 3 МВт каждая. По словам чешской стороны, такие котельные можно оперативно установить - и уже через два дня в домах будет тепло.
Однако в Киеве средств на их транспортировку и монтаж не нашли: Кличко заявил, что денег нет, район также не смог профинансировать проект.
А уже на следующий день связался мэр Харькова Игорь Терехов. В результате котельные забрали из Чехии и установили в Харькове.’
MilkShake-268d• 51 минуту назад
Ответ дляAksinia 111
По теме
Кличко это ВРАГ Киева и всех киевлян.
ОНО ничего не сделало реально для киевлян...
Пустой ПИАР в самых густонаселенных районах типо Трои, аля парки там и тд
Но это все ширма, в реальности ублюдок ничего не делает а только ворует, такие единичные парки можно было построить 1000000 штук и ещё осталось бы, но все ушло в карманы...
сынульки и детишки на Западе сами себя не прокормят в капиталистической конкурентной среде, с украинцев лохов легче содрать что голосуют за пробитое чмо