Скокмоно - стокнуно• сегодня в 14:21
Хто знає, чи все добре у Олі з Вишневого?
Вона часто тут без аноніму пише, забула нік, а неї ще коти є
Кондуктор трамвая• сегодня в 14:23
Если вы имеете ввиду Олю скриншифанго, то она не из Вишневого, а из Вышгорода
Скокмоно - стокнуно
• сегодня в 14:23
Ответ дляКондуктор трамвая
А, тю. Так! Дякую. Це я на стресі через свою ситуацію геть переплутала
Робот Вертер• сегодня в 14:26
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Удалено администрацией...
Тирамісу на терасі• сегодня в 14:35
Ваша оля з котами вчора координати військового об´єкту у Вишневому виклала тут на форумі. Може й ще бог зна де.
Так що не за того ви переймаєтеся. Чи ви така сама?
Мамин тріль• сегодня в 14:54
Ответ дляТирамісу на терасі
Воно давно промаскалене. А люди тут переживають. Мені такого не зрозуміти.
Дівчина Гілмор• сегодня в 14:58
Ответ дляТирамісу на терасі
Во дура яка
Заставляличка• сегодня в 14:59
Ответ дляМамин тріль
Удалено администрацией...
Мудробаба• сегодня в 15:03
Ответ дляТирамісу на терасі
Тобто туди попали ракетами, об´єкт той будувався ще сто років назад, а оля винна?
Тирамісу на терасі• сегодня в 15:17
Ответ дляМудробаба
Тобто, викладати координати військових та стратегичних об´єктів - це кримінальний злочин. Не залежно від того, коли ті об´єкти будувалися.
Дивно, що комусь ще треба це пояснювати на п´ятому році війни.
Дякуйте, і Київ, і Вишневе, і Дніпро, і Харків, і Херсон.....таким гнидам, як оля...з котами, бл
Секретница• сегодня в 15:27
Ответ дляТирамісу на терасі
А) по этим координатам прилетело до коммента Оли
Б) этому объекту сто лет в обед
В) эти фото с координатами гуляют по всему тредсу
Г) разведывательные Герани летают там регулярно и видят что там находятся
Но сдала всех баба Маня или Оля
Б) этому объекту сто лет в обед
Но сдала всех баба Маня или Оля
Мудробаба• сегодня в 15:28
Ответ дляТирамісу на терасі
Тобто ви думаєте, що їх до викладання олі росіяни не знали?
Ви справді думаєте, що в них нема списків наших об´єктів збудованих до 2022р? Чи ви думаєте вони гуглкартами не вміють користуватися?
Ответ дляТирамісу на терасі
Блекаут шторы подарить? А то вдруг на ночник ракета прилетит
Тирамісу на терасі• сегодня в 15:42
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Мудробаба• сегодня в 15:52
Ответ дляPrervana
Я так розумію, що теми ’до мене прокрадаються і труять’ І оці коментарі - це один автор
Тирамісу на терасі• сегодня в 16:03
Ответ дляМудробаба
задорнова перед сном почитуєте, авжеж?
Сама вумна тутички• сегодня в 17:10
Ответ дляТирамісу на терасі
А чи помітили, що вона дивним чином опиняється на місці прильотів по всяким цікавим об’єктам під час або одразу після атаки? Не раз про це сама писала. Якось дивно.
Тирамісу на терасі• 1 час назад
Ответ дляPrervana
У нее еще и подружки по палате есть)
Ваших подружок-адвокатес і промоутерів тут теж немало. Дивно, що вони вам потрібні для підтримки. Вважала вас самодостатньою)
Тирамісу на терасі• 1 час назад
Ответ дляСама вумна тутички
От недарма охорону на неї викликали в Дрімі, коли рулеткою перила вимірювала
Тирамісу на терасі• 4 минуты назад
Ответ дляPrervana
Смеркается, предложение о шторах по-прежнему в силе. Себя не жалеете, так хоть о соседях подумайте
В сраку собі ті штори засуньте і в Дрім з рулеткою, буде гарно!
Тирамісу на терасі• только что
Ответ дляСама вумна тутички
А зв´язки з росією? А українофобія в майже усіх темах? А нагнітання і залякування - в жовтні, як блекаути почалися, розганяла тут брехню, що в Києві лікарні евакуюють, планові операції відміняють... вона ж точно- точно знає)