Не пириживай• сегодня в 14:55
Роналду уходит на пенсию. Плачет…
Проиграл
Фляшка на трьох• сегодня в 15:36
Ответ дляviter33
У вас вражаючий дар - мертвого можете за.....бати
А що ж ваш напад мрії ледве-ледве здолав сраний парагвай і то не з гри, а з пенальті?
супер ланка нападу, а нейтралізував її якийсь парагвай.... а що буде проти Англії чи Іспанії?
Ответ дляФляшка на трьох
Аргентина (діючий чемпіон) теж ледве здолала гранда світового футболу - збірну Кабо-Верде. А Італія (чотириразові чемпіони світу) взагалі не попала на ЧС
Так що подивимося 19.07
Принаймі, поки що Франція в 1/4 і на Марокко (її наступного противника) небагато хто ставить
Так що подивимося 19.07
Бяки-козяки• сегодня в 15:55
Ответ дляviter33
Не її, а її негра
Ще раз = закінчуємо офтоп, краще про футбол
цивилизованные люди подобные слова по отношению к другим рассам не используют. Тут или недоразвитость или деградация.
Фляшка на трьох• сегодня в 16:02
Ответ дляviter33
Та від..біться!!!
Тема про футбол - от і давайте про футбол !!
Правда що алжирський кабілець Зинедин Зидан наступний тренер французії після дешама?
Красота неземная• сегодня в 16:14
Вообще не получается жалеть молодых красивых миллионеров с мировой известностью. Бесчувственным чурбаном стала.
Ответ дляФляшка на трьох
’дасться чути’
Якщо Франція виграє - навіщо міняти такого тренера ?
Дешаму щойно 57, не Анчелотті
П.С. Якщо знову влетять у фіналі Льоні і Ко - чого б і не змінити ?
Дешаму щойно 57, не Анчелотті
Не пириживай
• сегодня в 16:41
Ответ дляКрасота неземная
Зависть
Красота неземная• сегодня в 16:48
Ответ дляНе пириживай
Зависть
Так он же плачет и расстроен, как можно завидовать чужим страданиям?
Фляшка на трьох• сегодня в 16:54
Ответ дляviter33
’дасться чути’
Дешаму щойно 57, не Анчелотті
А як вам наші довбні кривоногі?
Фляшка на трьох• сегодня в 16:58
Ответ дляviter33
Ну, якщо Італія не попала на ЧС, то і нам гріх жалітися
Мені здається головна проблема нашої збірної ментальна, яка у свою чергу випливає від українського комплексу меншовартості (на Заході усе крутіше, смачніше, краще)
Тобто не важливо який тренер -- наші виходять на кожну гру проти гранда з думкою що вони вже програли наперед і нема чого смикатися, аби не програти розгромно і це головна вада яка гальмує усе інше.
Але саме чмошне що навіть нема гри, нема гри, уся архітектура гри України багато років: ’якось відбитися і збігати у контр-атаку’
а може давайте повозимо гранда як у часи Лобановського? - ні, не чули.
Фляшка на трьох• сегодня в 17:01
Ответ дляviter33
’сраний Парагвай’ вибив німців в 1/16
Був би я тренером України я би серйозно працював зі свтоглядом та ментальністю, українці боги футболу, а умовні французи з іспанцями - це якесь дешеве лайно яке треба розчавити за 90 хв. отоді наші і рватимуть усіх. а поки що вони усі ментально віслюки яких бьють а у наших нема характеру і пихи
Ответ дляФляшка на трьох
Я не футбольний тренер, не буду братися за глибокий аналіз гри збірної
Так, ’не ахті’ (((
Але з такою грою їм на ЧС і робити не було б що
Не думаю про меншовартість - ключові гравці грають в Європі, комплексів не мають
Чому не викладаються на 101% (як те саме Кабо - Верде) - загадка і питання до тренера
Так, ’не ахті’ (((
Ответ дляФляшка на трьох
Оцінив ваше почуття гумору )))))
Не пириживай
• сегодня в 17:03
Ответ дляКрасота неземная
Завидуют многие успеху других
Фляшка на трьох• сегодня в 17:05
Ответ дляviter33
Так, ’не ахті’ (((
грають або у сраних клубах або на заміні сидять, ваш аргумент про Європу - бито.
я не жартував а кажу серйозно. ось наввіть ви такий самий, не вірите у себе і в Україну. ви і сам в полоні меншовартості. меншовартість тримає ващі мізки рукою і регоче з вас. для вас францущи боги, про що з вами далі розмовляти? от і уся збірна наша - така ж сама як і ви. для них негро=араби боги, а не довбні яких треба розчавити. от і уся проблема укр. футболу
Ответ дляФляшка на трьох
Я би порадив переходити на щось слабше
Бо вже повністю ’башню зриває’
Живчик-счастливчик• 2 часа назад
Ответ дляНеместная Я
Це все через брови
Точно, теж ржала з тієї теми
Але дівчата, які кажуть що перманент може виглядати природньо, дивіться навіть у мільйонера , якому напевно єбєйші мастера робили перманент , це виглядає крінжово
Живчик-счастливчик• 2 часа назад
Після вильоту Неймара з ЧС-2026 його втішала вся команда — навіть головні зірки збірної, які розуміли, що їхня легенда завершує кар’єру без титулу чемпіона світу. Після вильоту Кріштіану Роналду з ЧС-2026 він залишився сам. Ніхто з гравців збірної Португалії не підійшов його підтримати — це зробили 18-річний Ламін Ямаль та інші футболісти збірної Іспанії.
За що вони так із легендою? 💔
Може характер ще той
За що вони так із легендою? 💔
Може характер ще той
Фляшка на трьох• 2 часа назад
Ответ дляviter33
Я би порадив переходити на щось слабше
Бо вже повністю ’башню зриває’
Ага
їбанкО ти шмаркате
Зрозумів?
їбанкО ти шмаркате
Зрозумів?