Я не чарівниця вам• 1 час назад
Це сонячний опік на обличчі?
Вже третій день, на сонці тільки гірше. Знаходжуся зараз на морі. СПФ для обличчя забула вдома, мажу той, що для тіла. Пече і свербить сильно. П´ю ніксар, мажу пантенол- не допомагає.
На сонці не знаходжуся- увесь час в тіні або плаваю, і таке...
Додаю напруги• 1 час назад
Ех, добре вам
Плавайте собі) Випийте цетрин на всяк випадок і покривайте спф високим але не для тіла, і все буде ок🤗 може хлорка від басейну теж потім часто пече
Локшина на вухах• 1 час назад
Похоже на аллергическую реакцию. У вас есть аптека рядом или страховка ? Мне в таких случая колят дексаметазон, у меня иногда аллергия на солнце (вот такие пятна плюс отеки)
Я не чарівниця вам
• 1 час назад
Ответ дляЛокшина на вухах
В мене теж набрякло, приймаю ніксар
Леся Українка• 1 час назад
в мене таке червоне було в днів 5, особливо ніс, навесні погуляла 2 дні в Одесі на морі без спф, і трохи ’згоріла’.
Локшина на вухах• 1 час назад
Ответ дляЯ не чарівниця вам
В мене теж набрякло, приймаю ніксар
У меня если это случается то обычные антигистаминные уже не помогают.
Душка-свекрушка)))• 1 час назад
раздражение от того что наносите средство на лицо, которое предназначено для тела, ві просто хмически спалили кожу на лице. Єто вам везет что пріщи не лезут еще
Я не чарівниця вам
• 1 час назад
Ответ дляЛокшина на вухах
А дексаметазон самі собі колите?
Локшина на вухах• 1 час назад
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А дексаметазон самі собі колите?
Нет, мне кололи во врачебном кабинете последний раз в Турции. У меня такое было дважды, в Турции и Тайланде. Я так понимаю, высокая температура плюс солнце. После этого шляпа с широкими полями это мой маст хев.