ЖаннаНеАгузарова• сегодня в 15:48
Какое мясное блюдо готовить на выходные?
Хочется чего-то вкусного и сытного, но не хочется тратить много времени. Что посоветуете?
Love_Love_Love_• сегодня в 15:51
Якщо є час то я люблю томлене мʼясо, але якщо жара то 3-4 години пекти буде складно
Творю чудеса• сегодня в 15:51
не знаю пропустит ли ссылка, вот рваное мясо в духовке - вкусное и горячее и холодное.
Люблю ВалЄру• сегодня в 15:51
Замариновать стейки как на шашлык. Потом на сковороду или электрогриль кинул и за минут 7 готово и вкусно
Зайченя• сегодня в 15:57
перцы фаршированые, голубцы, котлеты, холодец, говядина томленая, выбирайте..
Люблю ВалЄру• сегодня в 15:57
Ответ дляЗайченя
Автор быстрое хочет, а не полдня на кухне сидеть
Зайченя• сегодня в 15:59
Ответ дляЛюблю ВалЄру
ой упустила этот момент..
Зайченя• сегодня в 16:04
Ответ дляБабайко
М´ясо свинина з соевим соусом.
І швидко і смачно
можно рецептик?
Бабайко• сегодня в 16:11
Ответ дляЗайченя
можно рецептик?
Купуємо свинину (краще балик) з розрахунку 250-300 грам на людину. Нарізаємо тонкими полосками і жаримо чи на сковороді чи в мультиварці режим жарка 15 хв, тоді двічі вмикаємо програму.
Коли м´ясо зарумянилося тоді за 2-3 хвилини до кінця жарки добавляємо соєвий соус і перемішуємо. Можна взяти теріяки соус але такі самі умови 2-3 хвилин в кінці жарки.
Знімаємо зі сковороди добавляємо чорний кунжут (за бажанням) і приємного апетиту!
Зайченя• сегодня в 16:12
Ответ дляБабайко
а воно жорстке не буде? на сковороді? без тушкування? свинина?
Бабайко• сегодня в 16:18
Ответ дляЗайченя
Якщо смажити в один шар і тонко порізати то не буде. Звичайно чіпси не треба з них робити тому різати треба тонко але не занадто.