По шкільній програмі все встигаємо,але відстаємо від таких самих дітей які вже займаються додатково ,дуже відчули це перебуваючи з танцювальним колективом за кордоном
Порадьте свого викладача хто вже займається і задоволений
Ответ дляAnnushka
Вы мало вводных написали. Важно с какой целью, какой уровень сейчас, как часто готовы заниматься. От всего этого зависит уровень преподавателя.
Розмовна напевно цікавить найбільше ,який рівень та мабуть мінімальний,не займалися,тільки шкільна програма