Білка в колесі• 1 час назад
Я ніяк не можу зрозуміти, чому така несправедливість до нашої нації?
Відколи розпочалась війна кожен рік з усіх куточків планети, куди втікли українці від війни, тільки й чути: «скоро вас виженуть», «ось ще пів року і точно все». «Як ви дістали - коли вже додому ?». А якщо виїхали всією родиною та ще й осмілились народити за кордоном - це все, жах! Починають ганьбити вже свої: «нахлібники, на всьому готовому сидять, ще й сорому не мають - народжують в чужій країні!».
Натомість усіляких вихідців з Африки, Сирії, - усім милості просимо, розмножуйтесь на здоровʼя! 100500 різних програм підтримки, жінки не те що роками, а десятиліттями сидять вдома і кожен рік-два народжують нову дитину.
Ми зараз за кордоном, у класі з моєю дитиною-першокласницею вчиться дівчинка з Африки, так от, вона - старша (!) з чотирьох дітей і її мати зараз вагітна, от-от має народити. Чоловік не працює, вони кожен день усією родиною забирають старшу зі школи, потім обходять усі дит майданчики в окрузі, бігають, кричать, всі навколо тішаться, місцеві обступають цей міні-садок та сюсюкають з дітьми.
Те саме про арабів, які котять поперед себе подвійні візочки для погодок, а поруч наввипередки біжать ще троє дітей.
Моїй колишній колезі по курсам - сирійці, в якої у 25 років троє дітей, усі народжені в Німеччині, одобрили подальше навчання та отримання професії (в неї з освіти лише 7 класів і вона після трьох декретів вирішила йти вчитись - їй всі дороги відкриті, лише треба захотіти!).
І ми, українці, в яких по дві вищі освіти, все життя пропрацювавши (і я не лише кажу про старих, але й про молодих 30+), але ми навіть на якусь малокваліфіковану посаду (по типу працівника складського відділу) не можемо влаштуватись, адже наша освіта та регалії нікому не потрібні, а вчитись далі не дозволяють, тому багато хто так і продовжує сидіти на виплатах.
Зараз в Німеччині нова фішка - відправляти українців на так звані коуч-курси з працевлаштування. А, по суті, люди сидять в одному кабінеті, написали резюме і днями розсилають свої заявки на низькокваліфіковані вакансії. Держава просто відмиває кошти, імітуючи бурну діяльність по організації з працевлаштування українців. Деякі на ці курси повертаються вже втретє. Люди абсолютно різного статусу та віку, обнулені за кордоном.
Одиниці вибиваються, як то кажуть, в люди.
І мені щиро шкода нашу націю, що їй століттями приходиться постійно виживати. А зараз ще й поневірятися за кордоном, рятуючись від війни.
Поясніть, що в цьому світі не так ?
Мейк-ап форева• 1 час назад
Ответ дляЗамурмишка
Смішно читати.
А чи стільки хочуть сирійці/африканці, як українці?
Сирійці /африканці ходять в лакшері по Німеччині?
И такие есть. Не то чтобы прям лакшери, но... Я во Франции, на языковых курсах, куда я хожу, в основном афганцы, сирийцы, марокканцы, суданцы. Телефоны новые, чаще всего айфоны, машины есть примерно у половины. Официальная работа при этом у единиц. Говорят, что язык надо сначала выучить) Не спорю, им сложнее учить, чем нам, но большинство здесь уже не менее 4-5 лет, на каждом курсе сидят по нескольку раз, домашки не делают, занятия посещают нерегулярно. Детей у них - от 2 до 10 (буквально, я не преувеличиваю). Очень удивляются, когда узнают, что я работаю удаленно, обеспечиваю себя и ребёнка сама и не получаю вообще никакой помощи от Франции, кроме бесплатной страховки.
Если что, я не жалуюсь) мне ок быть самостоятельной. Только с жильём сложно, помощь бы не помешала, но спим по ночам не в коридоре за двумя стенами теперь, и то хорошо.
Котомафия• 1 час назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А что Вы делаете заграницей для того чтобы не было войны в Украине ?
А ви що робите в Україні, (ви ж в Україні), що б не було війни?
Якщо, що,-питання автора взагалі про інше
Коханозадовільна• 1 час назад
Ви бачили як себе ведуть українські біженці чоловіки з українками жінками біженками? Я не чоловіків із західної України. Ви просто бачили взагалі усіх біженців із східних регіонів як вони себе ведуть і що говорять? І це просто всюди, де б вони не були, як брешуть, хамлять, ображають тих же українців.
Котомафия• 1 час назад
Ответ дляЗамурмишка
Смішно читати.
Гуччі, Босс-всі магазини окуповані чорнявими, сама бачила взимку в німецькому аутлеті
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ответ дляКотомафия
Я знаю что про другое, по этому мой вопрос был коротким для раскрытия. Не отправляю на фронт, не иду на фронт, агитирую не идти на фронт, помогаю людям отбиваться от ТЦК и говорю что если будут выборы 10 раз читайте за кого голосовать, а то у украинцев память как у рыбки... Это делаю пока ’сбу не постукае в двери’
Котомафия• 1 час назад
Ответ дляБілка в колесі
Тим сирійцям/африканцям, які на престижних посадах, дали та дають далі можливість розвиватись.
Я от зараз спілкуюсь з нашими. З близько 30 осіб дали довчитись до В2 чотирьом особам і навіть їх не беруть на роботу. Це приниження якесь бачити, як дорослі, реалізовані в Україні люди, мріють, що їх візьмуть хоча б помічником чистити овочі на кухню.
Нещодавно була вакансія прибиральника трейлерів для подорожів. 37 річному чоловіку, який має досвід у ремонті та обслуговуванні автомобілів, відмовили у цій «посаді».
Це ж нонсенс.
Інша ситуація: жінка хотіла влаштуватись працювати в притулок для тварин. Їй відповіли, що вона має пройти курси по вигулу собак і лише потім іі кандидатуру розглянуть 😅
Це ж нонсенс.
Не все так погано-мої родичі в Німеччині влаштувались- одна в притулок для собак, інший-на завод електроніки
Авторе, а скільки законів ви прочитали? Хоча б Конституцію України - основний закон:
Які закони вивчили? Щоб притягати до відповідальності осіб, які порушують закони і ваші права, закони треба хоча б прочитати.
Ми самі дозволяємо злочинцям нас обкрадати; наче заплатили податки, але не контролюємо на що вони пішли.
Котомафия• 1 час назад
Ответ дляВподобайден
Головна причина , українці надто свободолюбиві і непокірні. Це в крові.
А араби, африканці і інше сміття, яке заповнило Європу, послушне. Їх тримає релігія.
От і все.
Ніхто не хоче бунтівників під носом.
От і все.
Ніхто не хоче бунтівників під носом.
Ви зараз серйозно? Ви взагалі не цікавитесь новинами за кордоном? Лише сліпий і глухий не знає, які погроми влаштовують чорномазі і араби в Европі
Не худа ні разу• 1 час назад
Ответ дляКоханозадовільна
Інтелігенція всрата ... Да ви западяни в очі посміхаєтесь а за очі як ті гієни один одного жерете. Мовчало б вже
Котомафия• 1 час назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Тобто нічого не робите. Ваша політична позиція жодним чином не впливає на факти. А гонору стільки, ніби ви безпілотники на заводі збираєте
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ответ дляКотомафия
Ну для Вас ничего, а кому-то жизни спасаю от ТЦК... Как думаете, чье мнение важнее, мнение советчицы которая точно ничего не делает или мнение того кто убежал и не попал в ТЦК ?
Ответ дляКотомафия
А я знаю, що треба робити, щоб не було війни. Треба ретельно використовувати контрацепцію, щоб не розмножуватись. А краще взагалі утриматись від сексу з особою протилежної статі, тому що не існує 100% ефективної контрацепції.
Все просто: людей на планеті стає все більше і більше. Більшою кількістю населення важче управляти. Доводиться організовувати війни.
Чим повільніше буде людство розмножуватись, тим менше війн буде.
(Якщо що, людей знищують не тільки війнами, є повільніші способи).
Котомафия• 1 час назад
Ответ для-Ань-
Не логічно було б влаштувати війну в Китаї чи Індії? От де катастрофічне перенаселення! А у нас і так людей мало.
Котомафия• 1 час назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Багатьох вже спасли?
Ответ дляКотомафия
Там іншими способами знищують населення. В китаї ковідні щеплення робили насильно, я бачила пару відео, як китайців витягали з квартир, зламавши замок, і насильно обколювали.
В Індії антисанітарія. Українці уже знімають відео, як гості з Індії перуть білизну в українських річках.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 59 минут назад
Ответ дляКотомафия
Багатьох вже спасли?
Вам какое дело уже ? Даже если одну жизнь, этого мало ?
Котомафия• 58 минут назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Схоже, що ви перебільшуєте ваші заслуги
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 57 минут назад
Ответ дляКотомафия
Схоже, що ви перебільшуєте ваші заслуги
Да считайте как хотите. Хоть избейте меня тут.
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Якби ви зменшували кількість ТЦКашників або притягали ТЦКашників до відповідальності... То був би ефект від вашої діяльності.
А так ви просто підставляєте іншого українця, якого бусифікують замість того, кому ви допомогли втекти. Кількість бусифікованих не змінюється. Змінюється тільки ПІБ.
Чарочка діда• 52 минуты назад
Ответ дляБілка в колесі
Це ж нонсенс.
Чего вам непонятно берут везде своих, без хороших знакомств у беженца, ну или какой-нибудь филиал ада на земле, где немцы бегут сверкая пятками после первой зарплаты.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 52 минуты назад
Ответ для-Ань-
Я делаю то что в моих силах, это всяко лучше чем сидеть тут и рассказывать мне как правильно) Я не киллер и не адвокат. Для ТЦК полный карт бланш на все в нашей стране, у них нет ответственности пока что.
Чарочка діда• 46 минут назад
Ответ дляВподобайден
От і все.
Ніхто не хоче бунтівників під носом.
От і все.
Ніхто не хоче бунтівників під носом.
Уж сколько преступлений совершают арабы украинцам и в страшном сне не приснится. Плюсом они не такие разобщенные, как мы, в случае чего всю Европу на ножи поднимут, их опасаются.
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ви можете розвиватись і стати кіллером і/або адвокатом.
Кіллер-адвокат.
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Поки що. Коли вони перестануть бути потрібними, їх знищать їхні хазяї.
Замурмишка• 41 минуту назад
Ответ дляКотомафия
Вона, живучи в Україні, тримає її економіку.
Замурмишка• 40 минут назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не виправдовуйтесь.
Розумні розуміють, що ви є частиною економіки своєї країни, яка зараз воєю.
На_оба_рот• 38 минут назад
Ответ дляКоханозадовільна
прям вот все-все с восточной такие плохие? мм, верим, верим