Зоркая Зорро• сегодня в 09:41
Какой ваш любимый сорт помидор?
У меня кумато.
Сунуся в чужі справи• сегодня в 09:43
Ответ дляЧеширская кошечка
Чорний принц
Тоже эти очень люблю
Сунуся в чужі справи• сегодня в 09:44
Ответ дляЗоркая Зорро
Вам вкусно?
Это я шучу ) нет, конечно. Но иногда покупаю когда ничего нет рядом нормального. От безвыходности )
Зліпок ступні• сегодня в 09:48
Ответ дляСунуся в чужі справи
Тепличні з атб
и детям, как резиновые мячики, и скушать потом можно. универсальные.
Забризкана водою• сегодня в 09:49
Волове серце
Але зараз дуже рідко де можна їх знайти, лише у бабусь на ринку
Чеширская кошечка• сегодня в 09:49
Ответ дляСунуся в чужі справи
Тоже эти очень люблю
Я декілька років їх ще й активно вирощувала на своїй ділянці. Але трохи втомилася все це робити.
Сунуся в чужі справи• сегодня в 09:49
Ответ дляЗліпок ступні
😂😂😂
Да, они такие )
Большой секретик• сегодня в 10:23
Теж найулюбленіші біколори з фруктовим смаком - мене штук 5 різних сортів таких росте.
На другому місці рожеві.
Доречі, в мене немає печії від жовтих солодких помідор, а від червоних є.
На другому місці рожеві.
Гарнюнька• сегодня в 10:57
от немає сорту, щоб гарантовано смачно
останні найсмачніші їла носики, один раз рожеві українські в Сільпо теж були супер, потім вже ніякі, помаранчеві сливки часто хороші
Ті самі кумато теж дуже часто була розчарована і перестала купувати
А я женатая• сегодня в 11:40
Найсмачніші - зелені) Сорт не має значення, всі смачні. Раніше малинові та волове серце вважала найкращими. Але зараз мій фаворит саме зелені ( Нефритове серце, Зелене яблуко тощо).Нажаль на ринку дуже рідко можна купити