Сіточка• сегодня в 12:26

Чому деякі люди люблять дуже умнічать ?

На днях пофарбувалась в салоні (контуринг) біля обличчя видно пару блондинистих пасм,обійшлось все в 8 тисяч гривень
Подруга це побачивши сказала із жахом ,що могла мене за 1000 гривень так само пофарбувати (1 тисяча це чисто на фарбу)хоча вона не перукар і не колорист
Як на це реагувати?
Бо потім підеш зробиш вії за 2 тисячі,а вона скаже,що могла б так зробити за 200 гривень мені ,майстриня на всі руки просто
Ищу Аленя• сегодня в 12:27
Автор, ну потому что вы со своим контурингом и нарощенными ресницами и правда выглядите комично

КаваЗМолоком• сегодня в 12:28
ну только рот глупой подруге затыкать, что тут еще сделаешь
КаваЗМолоком• сегодня в 12:28
Ответ дляИщу Аленя
это ж ее личное дело
Блондинка у Законі• сегодня в 12:29
8000 за 2 пасма? лох не мамонт-не вымрет.
Астановитесь• сегодня в 12:29
Ответ дляБлондинка у Законі
Подруга зашла)
Уси Пуси• сегодня в 12:29
Обозначить, что это ваши деньги и вы сами решаете куда и сколько их тратить
Блондинка у Законі• сегодня в 12:31
вії за 2000? ви в якійсь іншій країні живете? Де це такі ціни?
Дуже чужа• сегодня в 12:32
Мдааа....я бы тоже охерела от такой цены, реально люди лохи или миллионеры
Ищу Аленя• сегодня в 12:33
Ответ дляКаваЗМолоком
это ж ее личное дело
Конечно ее. Зачем она подругу этим грузит только

автор Сіточка • сегодня в 12:34
Ответ дляБлондинка у Законі
Так всю голову красили
Пишу з калідору• сегодня в 12:34
А как тут реагировать? Спасибо, но я могу себе позволить мастера в салоне за 8 тыс, потому красить меня на кухне за 1000грн не нужно
автор Сіточка • сегодня в 12:34
Ответ дляБлондинка у Законі
В Києві
Мию вікна у мороз• сегодня в 12:34
Автор давайте фото!
Щаз вам 0бісруть всю красу і скажіть що так і було.
Насправді треба було сказати - (Саня, Маня) я зробила те що хотіла зі своєю зовнішністю. Якщо тебе не влаштовує результат то твої проблеми. Головне що результат подобається мені!
І фільтруйте своє оточення автор! Бо токсичні люди це тільки ваш вибір спілкуватися з ними.
Ну або так само вчіться у заклятої подруги казати г@дості в лице, під соусом піклування про неї. Маня в коли ти вже кинеш свого чоловіка трутня? Ти ж така молодчинка а він в тебе на шиї сидить,....
Ви ж знаєте яка тема їй неприємна, тому придумайте пару неприємних питань у випадку коли вам будуть роздавати піклування ви також можете давати їй такі самі непрохані поради. Пару разів так поспілкуватися і подруга сама відвалиться від вас.
Чарівне зіллячко• сегодня в 12:34
Так вона подруга чи деякі люди? А що не вірного вона вам сказала, дійсно якщо ви можете собі це дозволити і зарплатня велика то розумію.
автор Сіточка • сегодня в 12:35
Ответ дляДуже чужа
Не ,в багатих там ціни від 40 тисяч за фарбування
Зубная фея• сегодня в 12:35
Если вас сильно задевают ее комменты, так зачем вы озвучиваете цены?
автор Сіточка • сегодня в 12:35
Ответ дляДуже чужа
І ви ж розумієте,що ніхто вам не буде безкоштовно чи за три копійки фарбувати волосся
І ще фарба професійна
автор Сіточка • сегодня в 12:37
Ответ дляИщу Аленя
А з чого ви це взяли?
Вона сама помітила моє фарбування і почала свої коментарі,від мене і слова не було про нього
Пишу з калідору• сегодня в 12:37
Ответ дляМию вікна у мороз
Автор давайте фото!
А зачем тогда вообще с ней общаться? Чтоб друг другу гадости говорить? Интересное общение

Дуже чужа• сегодня в 12:37
Ответ дляСіточка
І ще фарба професійна
Это цена работы мастера, краска не дорогая.
Пишу з калідору• сегодня в 12:37
Ответ дляСіточка
І ще фарба професійна
Подруга ж будет 😂
Дуже чужа• сегодня в 12:37
Ответ дляСіточка
А з чого ви це взяли?
А вы хотели похвастаться что отвалили столько денег за покраску, но не получилось))) Не оценила подруга.
Ищу Аленя• сегодня в 12:37
Ответ дляСіточка
А з чого ви це взяли?
Ну вы же ей начали рассказывать что где и почем. Зачем?
автор Сіточка • сегодня в 12:38
Ответ дляЗубная фея
Вона сама помітила та запитала
Мию вікна у мороз• сегодня в 12:38
Ответ дляСіточка
І ще фарба професійна
Автор ваша перша помилка - виправдовуватися!
Ви доросла людина і ваше право витрачати свої гроші на те що потрібно вам!
Навчіться правильно реагувати на підй0бки і цінні поради! Просто забивайте болт на всіх!
Або менше очікуйте від людей схвалення своєї поведінки. Просто у кожного свій смак і свої пріоритети в житті.
автор Сіточка • сегодня в 12:39
Ответ дляДуже чужа
Вона запитала вартість,я відповіла ,все
Зубная фея• сегодня в 12:39
Ответ дляСіточка
Вона сама помітила та запитала
Ок, один раз сказали, она удивилась вашей расточительности, на второй раз можно не озвучивать стоимость. У вас с ней разный взгляд на эти вещи. И еще не известно какой на самом деле результат за эти деньги.
Горня капучіно• сегодня в 12:39
Судячи зі старт посту ви заробляєте достатньо грошей. То й добре
Дуже чужа• сегодня в 12:39
У меня тоже была подруга, зарплата маленькая, вся в долгах, но постоянно мне хвасталась как она себе покупает ящик шампанского на новый год, ходит в рестораны, всякий раз покупая наряд и всякий раз занимая денег у родителей. Потом периодами плакала что денег нет отдать долги, но получала зарплату и сразу сет суши и выпивка заказывалась и так по кругу.
автор Сіточка • сегодня в 12:41
Ответ дляИщу Аленя
Бо людина сама помітила та запитала скільки я заплатила ,я мала брехати чи що?