Увечері 8 липня у Львові під час мобілізаційних заходів спалахнув сильний конфлікт між ТЦК та місцевими жителями. Під час сутички натовп перевернув і пошкодив службовий автомобіль ТЦК.
За повідомленням Генпрокуратури, у конфлікті та сутичках брали участь близько 200 людей.
Відео інциденту, який стався у районі Сихів на південному сході міста, поширили місцеві телеграм-канали.
На записах видно, як величезний натовп оточив автомобіль і вигукує "Ганьба!". При цьому декілька чоловіків заскочили на авто, стрибають на ньому, б´ють по ньому важкими предметами. Після цього машину військових ТЦК перевертають.
На іншому відео із соцмереж видно, як люди накинулися на військового і намагаються здерти з нього одяг.
Я не Сірожа• 1 час назад
Оцих би вар´ятів та на Схід, щоб там орківську техніку так само перевертали.
Я ненавиджу тцкунів, але то, що витворили в Львові - це проти наших хлопців на фронті, і на руку русні, які вже купу статейок наклепали з цього приводу.
Маска-0b9f• 1 час назад
Бунт проти ТЦК?У Львові?Не може бути!Це найголовніший осередок незалежності України від Москви.Львівяни з молоком матері вбирають ненависть до московії і кожен з них готовий не одного москаля притягнути до гілляки.То ІПСО.
Ответ дляЯ не Сірожа
І що, що наклепали?
Що є, то є.
І варварства з боку ТЦК цим не виправдати.
Що є, то є.
Ответ дляМаска-0b9f
Який ворог страшніший: зовнішній чи внутрішній (геноцид із середини)?
Ответ дляМаска-0b9f
Не, они готовы воевать против москалей всеми силами... но не на фронте)
Маска-0b9f• 1 час назад
Ответ дляFeel good
Що про це написав світоч України Тарас Григорович Шевченко?
Я не Сірожа• 1 час назад
Ответ дляFeel good
І що, що наклепали?
Що є, то є.
Не виправдати.
Але я знаю, що зараз в тцк силою переводять хлопців після поранень. Не списують, на передок відправити не можуть, і пхають в тцк. І хлопці МУСЯТЬ служити там. В чоловіка декількох побратимів так відправили, з 36-ї.
Я не знаю, як відрізнити тварюк, які ні дня не воювали, які сиділи в тцк, брали взятки, і били мобілізованиї від поранених хлопців, яких перевели в тцк.
Я ненавижду тих, хто творить беззаконня.
Але і те, що вчора творили в Львові, я виправдати не можу.
І я дійсно вважаю - маєш натхнення перевертати військові машини і зривати форму ЗСУ - йди і реалізуйся на фронті.
Це не поодинокі події.
Багато відео з інтернету по всій Україні.
Ця накопичена енергія супротиву проти свавілля ТЦК мала десь вийти і це лише початок.
Люди довго терпіли і не відчували, що їх влада може захистити від катів з ТЦК. Відчуття гострої несправедливості і безсилля.
Більше того, ті всі дій тцкашників ідуть від влади.
Ответ дляЯ не Сірожа
Не виправдати.
Там убд майже у всіх до 22 року отримано.
cTpawHoegeJIo• 1 час назад
Ответ дляЯ не Сірожа
Не виправдати.
Мага Айдамиров Одесский ТЦК. После случая что они запаковали человека после плена, пришли ветераны и как оказалось НИКТО не был на фронте. Данный ТЦКшник которого вчера раздевали, оказался тренером по единоборствам, на фронте не был. Да и к ТЦК скорее всего имел посредственное силовое отношение.
Маска-0b9f• 1 час назад
Ответ дляgaga-48ba
Мой муж недавно ездил в городок своей молодости взять справку о годах срочной службы.Так вот,в местном ТЦК лишь на входе дежурный УБД. Даже если бы он был без палочки,то его выдали глаза.Все остальные там молодые вгодованые ребята.Наверное,с инвалидностью.
Ответ дляЯ не Сірожа
Я не Сирожа, с Польши пишешь?)
Antoninaya1• 54 минуты назад
Ответ дляЯ не Сірожа
Не виправдати.
А у вас на що натхнення є? Захищати огидних тцкунів, бо ваш там? Чогось жодного з бригади мого брата не відправили служити до тцк, більш того, не залежно від обмеженності всі ходять на позиції. А ви тут комусь казочки розповідаєте.
Я не Сірожа• 51 минуту назад
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Отаких підара*ів з тцк, які ніколи не служили, я б перша на фронт відправляла. Пару батальонів би назбирали, як мінімум. І поліцію туди ж, яка тільки дупи відрощує в тилу. Нехай би пішли хлопців хоч на пару місяців замінили.
Але я абсолютно точно знаю, що в тцк переводять хлопців після поранень. Можливо, вони не їздять людоловами, а мають якусь іншу зайнятість, але де гарантія, що плюнувши в тцкашника, ти не попадеш в контуженого під Констахою або пораненого на Харківському напрямку?
Це все дуже складно
Ответ дляЯ не Сірожа
Не виправдати.
То есть вы уверены, что раненые на фронте не могут бить других людей и брать взятки? Человек очень быстро поддается влиянию окружающей среды.
Я не Сірожа• 49 минут назад
Ответ дляAntoninaya1
Мій не в тцк.
cTpawHoegeJIo• 48 минут назад
Ответ дляЯ не Сірожа
Це все дуже складно
Гарантия, в том что если человек не людолов, даже если после ранения, он никогда в жизни не будет отправлять туда где он сам был и что он видел. Ребята которые действительно раненые, они не будут заниматься людоловством, этим занимаются зеки, титушки, бандиты и т.д. Потому что когда придет время прижать, будет на кого спихнуть. Вы думаете чего они лица прячут если все законно делают ?!