Захекалася читать• вчера в 17:14
Готель в Буковелі
Порадьте, будь ласка, готель з басейном в Буковелі? Де особисто вам сподобалось? В Буковелі була неодноразово, але там де були, наразі задорого для мене.
БеллаДонна• вчера в 17:34
Карпароса з недорогих, є басейн на вулиці, але найбільше там вразив сервіс. Занесли речі в номер, організували парковку (хоча місць не було), на сніданок завжди нове меню, всі страви дуже смачні. Чоловік запитав чи зроблять вівсянку - наступні ранки як тільки ми приходили 10 хв і вже є вівсянка. Дуже ввічливий персонал.
Номери хороші, матрац і сантехніка якісні (спина не болить після сну).
Захекалася читать
• вчера в 17:38
Ответ дляНе зацілована
Шпицы посмотрите
Шпиці - гарний готель, але на 2+2 також виходить більше 100 тис.
Захекалася читать
• вчера в 17:39
Ответ дляНаивная Хо
фомич люблю
В фоміч були декілька разів, але зараз вартість 100 тис+, тому думаю, може щось дешевше можна. Хвоя +/- така ж вартість, тавель ще дорожчий.
Дешевше мабуть лише готелі без басейнів, але хотілось би хоч якоїсь води) Якщо вже не море.
Захекалася читать
• вчера в 17:41
Ответ дляБеллаДонна
Подивилась ціни, ті ж самі 100 тис+(
БеллаДонна• вчера в 17:48
Ответ дляЗахекалася читать
Подивилась ціни, ті ж самі 100 тис+(
на скільки днів дивитесь?
Захекалася читать
• вчера в 17:48
Ответ дляБеллаДонна
на скільки днів дивитесь?
на 7-8 ночей
БеллаДонна• вчера в 17:59
Ответ дляЗахекалася читать
на 7-8 ночей
можете ще розглянути готель Підгір*я (він трохи вище Фоміча). Є спа (басейн 34 градуси), басейн на вулиці, бані, кухня смачна.
Ми того року були там з друзями і брали двокімнатний люкс на дві сім*ї - вийшло 60 тис. Бачу в цьому році трохи дорожче.
Але краще напряму домовлятись з готелем - так дешевше.
По Карпароса теж краще до них дзвонити.
Ось я знайшла апартаменти на 4-х за 82 тис на офіційному сайті
По Карпароса теж краще до них дзвонити.
Захекалася читать
• вчера в 18:05
Ответ дляБеллаДонна
По Карпароса теж краще до них дзвонити.
Дякую! Буду моніторити)
Я була в Фомічі з двома дітьми без чоловіка, все сподобалось, окрім розташування( а ми були без авто, і за підйом (їхати 2 хв) платили за таксі 300 грн, бо молодшому було важко підніматись, а мені його тащити теж не варіант. Цього року планую з чоловіком, якщо зі служби відпустять, то вже на машині, тому можу дивитись і готелі далі-вище.
Але якщо ціна +/- буде однакова, то може є сенс їхати в перевірений Фоміч.
БеллаДонна• вчера в 18:24
Ответ дляЗахекалася читать
Дякую! Буду моніторити)
Да, там різкий підйом) ми нагулювали те що наїли)Фоміч дорожчий, нам теж дуже там сподобалось (особливо спа!).
Ви дивіться не лише букінг, а й офіційні сайти чи дзвоніть їм. Букінг дорожчий
. До речі, якщо чоловік військовий, то часто є знижки на проживання і спа військовим (не лише Убд). В Підгірі нам робили знижку 10 чи 15% не памʼятаю, тому й варто напряму уточнювати.
Захекалася читать
• вчера в 18:25
Ответ дляБеллаДонна
треба буде запитати, може дійсно вийде хоч на 5% дешевше, вже бонус)
Пожмаковна• вчера в 19:43
Ответ дляЗахекалася читать
А чому саме в Буковель? Чому не в Східницю в Три сини? Або в Рікка Хуст чи Апартель Косино на Закарпатті?
Захекалася читать
• вчера в 19:49
Ответ дляПожмаковна
Косино і Хуст далі, довго їхати на авто з Києва. В Східниці окрім готелю, більше немає чого робити, аквапарк не працював, з досвіду друзів.
Я в цілому незважаючи на всі мінуси і дороговизну люблю Буковель.
Пожмаковна• вчера в 19:52
Ответ дляЗахекалася читать
Прямо біля Львову є Бухта Вікінгів з озером, критим спа, мотузковим парком, міні зоопарком і поруч УруруПарк під їх же управлінням.
Але, судячи з усього, вам конче потрібно саме в Буковель…
Хачапууури• вчера в 19:58
Ответ дляПожмаковна
Ви думаєте в Косино буде дешевші? Точно, ні.
Захекалася читать
• вчера в 19:58
Ответ дляПожмаковна
а що в цьому поганого, що я хочу саме в Буковель?
Мій найкращий атракціон в горах - це підйомники, і діти люблять по горі там лазити.
Біля Львова ще є Емілі Резорт, там теж дуже гарно, але там ще дорожче.
Ваші пропозиції всі не дешевші за той же Фоміч чи Тавель в Буковлі.
Тому який сенс?
Захекалася читать
• вчера в 20:00
Ответ дляХачапууури
Не дешевше, як і Три сини, як і Бухта вікінгів.
Тому взагалі не зрозуміла, що поганого в Буковелі)
Моя тема була в тому, чи є якісь варіанти дешевші, якщо ні, то поїду туди, де вже була і де сподобалось.
Хачапууури• вчера в 20:00
Авторе, готель не пораджу, хоча проживаю недалеко, але бажаю Вам знайти хороший варіант. Гарного відпочинку 🙂
Захекалася читать
• вчера в 20:03
Ответ дляХачапууури
Дуже дякую!
Я вже з останніх сил тримаюсь в Києві в очікуванні на відпочинок, щоб хоч виспатись, а не моніторити, куди летить)
Хачапууури• вчера в 20:12
Ответ дляЗахекалася читать
Дуже дякую!
А якщо жити в їхніх дервʼяних будиночках і ходити плавати у Вода клуб?Не знаю, як зараз, раніше ще година в день на кожного можна було ходити безкоштовно в Spa
Дайте подуться• вчера в 20:35
Автор, я дуже вибачаюсь, але можна я запитаю тут, бо бачу є дівчата, які розбираються
Хочу батькам подарувати відпочинок. Мамі 60 років виповниться. Це буде в вересні. Самий початок, з 1- 2 числа.
Вони активні, працюючі, їздили на моря за кордон, зараз батько не хоче добиратись до літака)
Порадьте, щоб покупатись в басейні, не треба думати де поїсти, пройти курс масажу, і вечорами погуляти
Глянула на ціни, наче на 6 днів і недорого виходить, біля 25000 зі сніданками, ну і плюс з собою кошти
Захекалася читать
• вчера в 23:26
Ответ дляХачапууури
це вийде дорожче, і навряд чи туди захочеться ходити щодня.
Захекалася читать
• вчера в 23:32
Ответ дляДайте подуться
В центрі Буковеля мені сподобався Тавель і Хвоя, там і басейни і ресторани, і спокійно можна прогулятись в центрі. Але ресторани в готелі досить дорогі, хоча поруч купа інших.
На двох у вересні там мабуть і ціни будуть значно нижчі.
А якщо без басейнів в готелі, то і ціни відповідно будуть нижчими.
Дайте подуться• вчера в 23:37
Ответ дляЗахекалася читать
Дуже дякую, до речі чат GPT порадив мені саме ці готелі, тепер читаю відгуки)
А якщо вибирати між ними, то все таки в якому буде комфортніше : СПА, сніданки, номери
Дайте подуться• вчера в 23:39
Ответ дляЗахекалася читать
І ще , будь ласка, напишіть, щоб і не набридло, і відпочити, скільки днів бажано брати ?
Захекалася читать
• вчера в 23:48
Ответ дляДайте подуться
це одна мережа (чи вони якось пов´язані), Тавель трохи дорожчий і типу статусніший, але Хвоя мене також цілком влаштовувала.
Окрім платного соку на сніданках, це для мене вже така дріб´язковість( Я особисто соки не п´ю, але діти люблять і це так неприємно вразило. Вода також лише з кулера. Тому я купувала сама.
Наприклад в тому ж Фомічі безкоштовна бутильована щодня була і давали додаткову, якщо я просила. Але з Фоміча вашим батькам буде важко кудись вибратись, якщо вони без авто.
Захекалася читать
• вчера в 23:47
Ответ дляДайте подуться
в мене є на цю тему дуже поганий жарт))
Ми якось на 3-4 день підхопили ротавірус, потім 2-3 дні очухувались, але так як їхали на 10 днів, то після одужання ще встигнули відпочити)
Я б їхала днів на 8-10. Але ж це дуже індивідуально.
Я б може і на 14 поїхала, але і робота не дозволяє і фінансово це накладно. Тому ми плануємо на 8 ночей.
Дайте подуться• сегодня в 00:05
Ответ дляЗахекалася читать
Дуже Вам дякую. Вони на машині поїдуть, але захочуть кожного вечора прогулюватись, тому краще в центрі
Дайте подуться• сегодня в 00:06
Ответ дляЗахекалася читать
в мене є на цю тему дуже поганий жарт))
Зрозуміло ))) ну то хай самі вирішують