Захекалася читать• вчера в 17:14
Готель в Буковелі
Порадьте, будь ласка, готель з басейном в Буковелі? Де особисто вам сподобалось? В Буковелі була неодноразово, але там де були, наразі задорого для мене.
БеллаДонна• сегодня в 10:31
Ответ дляЗахекалася читать
треба буде запитати, може дійсно вийде хоч на 5% дешевше, вже бонус)
15% знижки на проживання у Фоміч для Убд.
Захекалася читать
• сегодня в 11:05
Ответ дляБеллаДонна
чоловік лікар, служить в медичній роті, у нього немає УБД, тому мабуть знижки не буде.
БеллаДонна• сегодня в 12:43
Ответ дляЗахекалася читать
так, тоді не буде(
Захекалася читать
• сегодня в 12:45
Ответ дляБеллаДонна
так, тоді не буде(
та я на знижку не особливо розраховувала)
Хачапууури• сегодня в 14:05
Ответ дляЗахекалася читать
Ви можете поцікавитись у конкретному готелі. В мене теж чоловік немає УБД, але деякі готелі дають знижку військовим