ТрамвайGirl• 1 час назад
Ми калькуємо Рамзана Кадирова з дебільними вибаченнями. Докотилися
Йдемо шляхом росії і чечні. Соромно за владу, яка згвалтувала дітей України.
Принизила їх за тренера підараса, який ніколи й не був військовим. Який зі спини зненацька почав бити людину. Це не оповіщення. Не перевірка документів. Це злочин.
Коли чинять злочини ТЦК, набагато гірші, бо вбиють людей винних чомусь не знаходять. І покараних тцкунів за вбиства українців нема.
Бабайко• 1 час назад
За что воюем?
Украина уже давно стала филиалом Северной Кореи, даже не раши и Чечни.
Вишиванка• 1 час назад
В сенсі калькуємо рамзана? Це зе перед кадировим вибачався, а не навпаки.
ТрамвайGirl
• 1 час назад
Ответ дляВишиванка
Ви праві.
Саме рамзанка любить такий стиль. Зеленський певне взяв собі на замітку.
Экспертиза• 1 час назад
Теж не зрозуміла навіщо ці вибачення, ясно що їх змусили силою, гидко....
ТрамвайGirl
• 1 час назад
Ответ дляДуже чужа
ТЦК просто выполняют свою работу. По сути воевать будут все.
Не брешіть. ТЦКуни вбивають, а не захищають. Герой- тренер з фронту до ТЦК припхався?
ТрамвайGirl
• 1 час назад
Ответ дляЭкспертиза
Гидко й страшно.
Прививали гідність, історичну память і нагнули дітей, як зеків росії.
ТрамвайGirl
• 1 час назад
Ответ дляДуже чужа
Насилувати чоловіків в жопу то нові форми роботи ТЦК? Подивіться в Лубінця, якщо пропустили.
Скорая помощь• 1 час назад
Те і ті чим ми відрізнялися від Росії загинуло в перший рік війни. Ми зараз десь Росія Путіна зразка 2006 року. Тільки там при владі кгбшник, а у нас квнщик. І тупо якісь тємщики, судячі з прихватів
Залатавая• 1 час назад
Ответ дляДуже чужа
Но не они
Позитивна• 1 час назад
это жесть вообще. чтобы военный в отпуске извинялся перед гопником-боксёром, который даже не работает в тцк и прочей гопотой. а ещё видно как его запугали и побили перед этим
ТрамвайGirl
• 1 час назад
З чого почався бунт у Львові? Роман Удут - вибіг з приватної автівки та будучи професійним боксером, вдарив рукою у потилицю молодого хлопця. Це було на очах поліції України яка не зупинила побиття та не затримала Удута за кримінальний злочин. Зараз вся влада України захищає Романа Удута - садиста, яки катував власну дружину та дитину, а зараз почав катувати простих людей вступивши у ТЦК.
Тому Сихів — далеко не історія про перевернуту машину, чи локальна сутичка у Львові, не побутова сцена між «ухилянтами» й «військовими», як це вже поспішає оформити державна пропагандистська машина, а концентрований зріз тієї гнилої, принизливої, інфільтрованої державної реальності, в якій Україна формально воює за свободу, гідність і європейську суб’єктність, але всередині дедалі частіше відтворює малоросійську вертикаль примусу, де людина є не громадянином, не носієм суверенітету, не партнером держави у війні за виживання, а ресурсом, тілом, об’єктом вилучення, одиницею обліку, яку можна зупинити, залякати, затягнути, принизити, поставити перед камерою, змусити вибачатися, а потім ще й назвати це «повагою до військових».
Дуже чужа• 1 час назад
Ответ дляТрамвайGirl
Зачем вы пишите тут фейки?
ТрамвайGirl
• 59 минут назад
Якщо в групах оповіщення з’являються цивільні спортсмени або люди з незрозумілим правовим статусом (тітушки), то питання вже не в тому, хто саме вдарив, хто кого штовхнув і хто першим перевернув машину, а в тому, хто створив таку практику, хто дозволив стороннім людям бути поряд із мобілізаційним процесом у ролі фізичного тиску, хто видав або дозволив носити форму, хто прикрив це авторитетом ЗСУ, хто вирішив, що військова форма може бути не знаком жертовності, а службовою ширмою для полювання на людей, і чому президент країни говорить про «людей у військовій формі», але не ставить головного питання: хто саме ці люди, на якій підставі вони там були, чи були вони військовими не лише за одягом, а й за статусом, службою.
ТрамвайGirl
• 58 минут назад
Ответ дляДуже чужа
Зачем вы пишите тут фейки?
Подивіться відео.
Аленький носочек• 57 минут назад
Ну послушайте, ТЦКашники они ж не с Луны прилетели. Это же наши с вами соседи, родственники, друзья. Это такие же украинцы. А раз их столько- значит вот такие мы люди, что готовы своих мочить лишь бы спасти свою шкуру.
ТрамвайGirl
• 57 минут назад
А чи хтось бачив прізвища героїв та ветеранських організацій хто заставив вибачатися підлітків перед ТЦК і говорити «слава ТЦК»?
Бо це вже за гранню.
Принцепесочка• 56 минут назад
Надеюсь ваш муж автор где то в окопе 4 год. И ждёт, что его кто то поменяет
Принцепесочка• 54 минуты назад
Ответ дляАленький носочек
То другое) вы не в курсе, что здесь продвигают за деревянную монету только то, что скажут выше
60 метрів сметани• 53 минуты назад
Ответ дляДуже чужа
Вы совершенно правы. Воевать будут все, кто не сможет сбежать или откупиться. Кадровые военные воевать будут в предпоследнюю очередь, а может до них и ход не дойдет, равно как и до ментов. Но то такое, не будем усложнять.
Скажите, какой вы видите конечную цель войны?
60 метрів сметани• 52 минуты назад
Ответ дляТрамвайGirl
Методы ректального криптоанализа и стимуляции. Воспитываем патриотизм, любовь к родине, своим особом новаторским путем
Перша скрипка• 51 минуту назад
Ответ для60 метрів сметани
Война без конца и без цели - это и есть цель войны.
ТрамвайGirl
• 51 минуту назад
Ответ дляПринцепесочка
Без переходів на особистості, спілкуватися не навчились.
Вашого вже поміняли?
Чи під спідницею в Вас сидить?
Вашого вже поміняли?
Чи під спідницею в Вас сидить?
Оце фіфа• 49 минут назад
Ответ дляАнти-анонім
Хорошо. Почему под анонимом?
Ибо демократия у нас))
Что непонятного? Люди не хотят потом на камеру извиняться
Принцепесочка• 48 минут назад
Ответ дляТрамвайGirl
Вашого вже поміняли?
Чи під спідницею в Вас сидить?
Вашого вже поміняли?
Чи під спідницею в Вас сидить?
Не нормально в стране в которой война устраивать пьяные выходки в сторону военных. Потом утром жевать сопли и извиняься.
Правильно военные пишут до ср@ки извинения. Пусть идут и заменят кого то
ТрамвайGirl
• 45 минут назад
П´ятий рік людолови б´ють ,вбивають жінок ,дітей,інвалідів то норма ,а перевернули машину то піпец кримінал.
Зняти тепер їх-цих бандитів ТЦК на камеру,щоб на колінах просили в Українців за геноцид цивільного населення в Україні.
Скільки молодих життів обірвано через їхні вилови.Скільки не народиться.
Скільки відійшло у забуття молодих життів,які вже ніколи не повернуться з вічності бо трапилася епілепсія в ТЦК.
Пластилин_Колец• 48 минут назад
Ответ дляАленький носочек
Ну так и ястребки в свое время были и своих убивали аж гай шумел. С чего бы людям поменяться. Упыри при любой власти пристроятся.
60 метрів сметани• 47 минут назад
Ответ дляПерша скрипка
Ну не то чтоб без конца, но продолжительная, затяжная, на заказ. И цели у нее имеются, правда они идут вразрез с интересами пересичных, да и с самим существование украинской государственной формации, но ’не на часі’, помолчим, потерпим.