Ласунка• вчера в 22:50
А Ви би відпустили чоловіка на корпоратив з
ночівлею? Це нормально в чоловічих колективах?Просто цікаво, чому не можна зібратись на ту саму рибалку або шашлики вранці і закінчити все це діло ввечорі?Що там можна робити вночі?Дуже відозріло.
Ласунка
• сегодня в 00:12
Ответ дляКоленная ложечка
Колись чоловік двоюрідної сестри допоміг влаштуватися на одне велике підприємство. В його відділі був суто чоловічий колектив і вони інколи робили корпоративи з ночівлею. Один співробітник з того відділу розповів, що начальник наймає їм повій і ще додав, що яка я дурненька що сама не здогадалася, бо інакшого сенсу в ночівлі взагалі не має. І я тоді була в ступорі, бо розуміла, що чоловік моєї родичкі там також приймає участь. Я не втручалася, але чи вірно зробила і досі не знаю.
Саме тому я би не зрозуміла мого чоловіка і була би проти.
Дуже сумна історія.Я думаю, що Ви все правильно зробили, що не розповіли про це Вашій родичці, бо зазвичай в таке відмовляються вірити і зробили би Вас ще винною в наклепі.
Чарівна патика• сегодня в 00:35
Ответ дляЛасунка
Нет, но мне это не нужно, я люблю ездить в отпуск с мужем и с ребенком или в крайнем случае только с ребенком.
Одно другому не мешает
Чарівна патика• сегодня в 00:38
Ответ дляТишком_нишком
А Вы не понимаете, что это совершенно другое?
Чем?
А я женатая• сегодня в 00:45
Нормальная компания устраивает корпоративы с семьями.
Муж в гадюшникак не работает.
Метелики на душі• сегодня в 01:05
Ответ дляХолодная каша
Они вызовут шлюх и будут тарабанить их до утра , пока вы ту ноете
прямо на рыбалке, на берегу
Чарівна патика• сегодня в 01:08
Ответ дляМетелики на душі
прямо на рыбалке, на берегу
Советчицам надо писать сюжеты для взрослых фильмов)
Метелики на душі• сегодня в 01:09
Ответ дляЧарівна патика
а то! мы такие, мы всё могём )))
особенно старые опытные ондатры
Метелики на душі• сегодня в 01:12
Ответ дляtereska
Мій чоловік, в Україні коли ще жили, то був одного разу і сказав, що більше не піде, бо кожного разу закінчується, то поцілунками, то бійками, то єблями))
Он в борделе работал?
Бо сколько я была на корпоративах, ни разу такого не встречала.
Чарівна патика• сегодня в 01:13
Ответ дляМетелики на душі
Он в борделе работал?
Или менты
Василина Семеніч• сегодня в 01:30
Ответ дляЛасунка
Мова не про те, що він зрадить.Мене напрягає те, що я в так постійно сама з дитиною - чому не провести цей час разом і не запросили нас кудись з ночівлею.
Тому що йому хочеться відпочити і від вас.
Василина Семеніч• сегодня в 01:31
Ответ дляЛасунка
В мене э корпоратив, але без ночівлі.Ви молодці, я собі не так шлюб уявляла чесно кажучи.
А шлюб це коли ні чоловік ні жінка не має права відпочити окремо?
Я тепер розумію, чому ваш чоловік хоче від вас відпочити
Василина Семеніч• сегодня в 01:32
Ответ дляПерша леді колгоспу
А чему тут завидовать? Тому, что вам с мужем вместе уже скучно и вы предпочитаете подруг?) Такое себе) С подругами можно классно погулять или посидеть в кафе, пообщаться. Но в проездки круче ездить с любимым человеком.
Тому що ц нас ж можливість відпочивати в різних форматах, в не тільки разом
Василина Семеніч• сегодня в 01:33
Ответ дляАйболитная
Проблема в том, что вы считаете подруг и корпоратив ( между прочим коллеги разнополые же) одним и тем же.
Вы скажите мужу что кроме подруг еще будут друзья впши-вася и петя. Посмотрим куда вы поедете))
Навіть якщо б там були Васі, петі і тд, це б нічого не змінило
Якби я хотіла зраджувати, мені б не потрібно було їздити чи ходити на корпоративи
Некомильфо• 2 часа назад
В мене чоловік не тільки на корпоративи, ще й у відрядження їздить, така робота в нього.