Мира всем• сегодня в 10:55

Стоит ли делать ремонт в квартире в Киеве?

Или технику менять ( холодильник, ноут)
Очень некомфортно там жить
А деньги теряют в цене
Кто сталкивался?
Люблю порядок• сегодня в 10:56
С чем сталкивался?

автор Мира всем • сегодня в 10:56
Ответ дляЛюблю порядок
С чем сталкивался?
С необходимостью ремонта
Тумба-юмба• сегодня в 10:56
Ответ дляЛюблю порядок
С чем сталкивался?
С холодильником)
Мамзелькіна• сегодня в 10:58
Та не личить в Києві жити, як бомжі
Ясно що робіть
Баби за голови хапаються
Ніколи не збрешу• сегодня в 10:57
О, что то новенькое.
Наверное следующий вопрос будет про Харьков.
Мамзелькіна• сегодня в 10:57
Ответ дляНіколи не збрешу
О, что то новенькое.
Головне щоб не про Ужгород
Горня капучіно• сегодня в 10:58
Ничего не обновляю сейчас, есть ли есть необходимость в замене по причине поломки, покупаю новое.
Ніколи не збрешу• сегодня в 10:58
Ответ дляМамзелькіна
Головне щоб не про Ужгород
Может и про Ужгород. У автора рубрика праздники.
Мамзелькіна• сегодня в 10:59
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну да, перед празніком треба освіжити

автор Мира всем • сегодня в 11:00
Просто в запорожье пишут что не надо делать
ПампушОК• сегодня в 11:01
Ответ дляМира всем
Яке у вас свято, авторе?
Люблю порядок• сегодня в 11:02
Ответ дляМира всем
А то шо?
Бабайко• сегодня в 11:17
зробили ремонт до стану, щоб можна було жити і зупинились. Поки меблі не замовляємо, але якісь недорогі речі потроху дороблюю, тюль, штори, килим. Треба кондиціонери встановити, але немає сил цим займатись.
автор Мира всем • сегодня в 11:27
Ответ дляБабайко
Не шкодуєте? Бо не можу наважитись, все таки велика сума
Бабайко• сегодня в 11:32
Ответ дляМира всем
ні, але у нас трохи інша історія - у нас була новобудова, і там без ремонту ніяк. Тому був варіант або жити в старій квартирі і хто знає коли після війни робити ремонт і переїжджати в центр, або робити ремонт і переїжджати вже зараз.
Тобто або відкладати життя на невизначений термін, або жити зараз в тих умовах, в яких є.
Тому вибрали робити ремонт, витратили велику суму, ще і кредит виплачувати. Але якщо б не почали 2 роки назад, то і досі б жили в старій квартирі і невідомо скільки.
Але ризики великі, в нашому будинку вже частково вибиті вікна( і сусідні будинки пошкоджені( Тому яке рішення правильне - хз, у кожного своє бачення.
Вишиванка• сегодня в 13:09
Мені так подобається це ’ ето сталкивался’ чи ’ у кого такое было’.
Є два варіанти : робити і не робити. То ж ваше життя, ваша квартира.
Вишиванка• сегодня в 13:10
Ответ дляМира всем
Хто пише? Верховна рада закон прийняла?