Квітка папороті• Изменено сегодня в 11:08
Харківський університет Каразіна
Скажіть,будь ласка, чиї діти вчаться? Чи дійсно дистанційка 100%? яке відношення до дітей?
Цікавить освітній напрям - Міжнародні відносини та регіональні студії.
Квітка папороті
• сегодня в 11:09
Ответ дляВесняний Марафон
Яке відношення на дистанційці?
є різне. можна ніхера не давати з освіти ,але вимагати.
Шпондєр• сегодня в 11:12
в основном дистанционка, как и везде в Харькове, может раз в неделю будет офлайн занятие в укрытии
Весняний Марафон• сегодня в 11:09
Ответ дляКвітка папороті
Так то не відношення, а рівень навчання.
Оце потужно• сегодня в 11:10
Ответ дляВесняний Марафон
Яке відношення на дистанційці?
Таке саме як і на офлайні. Чи ви думаєте, що дистанційка це ютубролики в асинхроні?
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 11:10
Ответ дляКвітка папороті
Однакове у всіх викладачів, на всіх кафедрах і взагалі в університеті
Говорю відверто• сегодня в 11:34
Ответ дляВесняний Марафон
Яке відношення на дистанційці?
Булят онлайн