Ласую колобками• 1 час назад

Сніданок на схудненні 72

Добрий ранок, смачного!!!
Пожмаковна• 1 час назад
А вы где, шо у вас ранок?

Н@Диете• 1 час назад
Ок
Карма хамелеона• 1 час назад
Добрый день автор, приятного аппетита)
Моя мечта поспать до обеда хотя-бы, ато уже заморилась, дочка просыпается в 6:30 утра
Экспертиза• 1 час назад
я вас чекала ) -6.2 стогодні
вре_Динка• 54 минуты назад
тільки згадувала вас) як ваші результати? черешня не відклалась на бочках?)
Сметчица• 53 минуты назад
Ответ дляПожмаковна
А вы где, шо у вас ранок?
У меня тоже завтрак сейчас будет и соответственно утро потому что я только что проснулась, обязательно утро у людей должно быть только по времени?🤣
автор Ласую колобками • 52 минуты назад
Ответ дляПожмаковна
А вы где, шо у вас ранок?
В Україні, цю ніч виспалася, бо вже більше тижня не спала практично.
автор Ласую колобками • 51 минуту назад
Ответ дляКарма хамелеона
Добрый день автор, приятного аппетита)
Цей період треба пережити, але малюки це так класно, вони так швидко виростають.
автор Ласую колобками • 50 минут назад
Ответ дляЭкспертиза
я вас чекала ) -6.2 стогодні
Ооо, а Ви нарікали, що не знижується. Так тримати, супер!!!! Вітаю!!!

автор Ласую колобками • 48 минут назад
Ответ длявре_Динка
Ні, не відклалися, вже важко її знайти, але я знаходжу ще. Можливо, вона і пригальмувала зниження ваги, але воно є. Декілька днів тому -9 було.
вре_Динка• 44 минуты назад
Ответ дляЛасую колобками
вітаю, треба буде сьогодні піти лохини позбирати) в цьому році завʼязалось багацько, черешні вже пару тижнів як нема)
Незламна Україна• 15 минут назад
Удалено администрацией...
Я такая наивная• 14 минут назад
Яка вже вага?