Бавовнятко• вчера в 18:18
Чому багато майстрів по ремонту охреневші?
Це жесть якась.
Запізнюються
Не витримують терміни
Домовлялась з плиточником(по рекомендації) на квітень.
Ось тільки приступив до роботи.
Ціни підняв
Казали знайомі,що в нього один мінус,повільно працює.
Але його майже немає на об´єкті,від цього мабуть і повільність.
За тиждень,був 1 раз.
От як його прискорити?
В мене терміни горять
Оренда квартири до липня,і треба переїжджать
Запізнюються
Не витримують терміни
Ось тільки приступив до роботи.
Ціни підняв
За тиждень,був 1 раз.
От як його прискорити?
В мене терміни горять
Блондинка у Законі• вчера в 23:22
Ответ для7_кг_рыбы
Идём дальше. Хочу я повесить бойлер. Стоимость монтажа оказывается 3000 грн. ))) За что ,люди добрые? За четыре отверстия в стене ? И полметра фум ленты намотать? Мастера , у меня один вопрос, вы ебанутые?
Пів дня роботи. До вас треба доїхати, кріплення з собою мати, все це добпо занести, все це добро причепити і всемун добро повішати. Це час. Якщо там нема чого робити, то це не пробоеса робити самому.
Блондинка у Законі• вчера в 23:23
Ответ для7_кг_рыбы
Ой , я этих сантехников особенно не перевариваю. Зажрались. Один вызов минимум ему 2000. А 22 тысячи не хочешь? Ты что сука, на Бентли по вызовам ездишь? Если ты мурло научился паклей паковать это не значит что хозяином жизни теперь себя нужно чувствовать
Я взагалі не розумію чесно кажучи таких емоційних постів. Берете і пакуєте самостійно, там справді робити нічого.
Тундиринда• вчера в 23:31
Я вже думаю що треба було наймати з Тік току. Бо з олха набагато дорожче виходить штукатурка. Взагалі продзвонила 6 варіантів, і тільки один приїхав на заміри, інші обіцяли але не приїхали. 130 тисяч за тиждень роботи і носом крутять
Ответ дляБлондинка у Законі
Крепления , бронзовые крючки в стену, идут в комплекте с бойлером