Скіфська пектораль• вчера в 21:50
Как отблагодарить воспитателя в детском садике
Я_не_аноним_100%• вчера в 22:32
Ответ дляДівчина Гілмор
Чай і цукерки з печивом
Закривались на липень,то нянечка розгрібала завали хімозних чаїв ходила шукала по садочку хто те Ловаре п,є, щоб не викидати
Луноликая Вика• вчера в 22:33
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Подарункову картку будь куди на доступну для вас суму.
Отличный вариант. Человек сам себе выберет. А не конфеты бесконечные.
Луноликая Вика• вчера в 22:34
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
В моём окружении все его пьют) Бергамот ваниль и с ромашкой любимые мои)
Я_не_аноним_100%• вчера в 22:34
Ответ дляЛуноликая Вика
В нас співробітниці багато 45+, то в половини вже преддіабет
, вже й цукерки роздають
Я_не_аноним_100%• вчера в 22:34
Ответ дляЛуноликая Вика
Бачите, які різні смаки у всіх
Дівчина Гілмор• вчера в 22:35
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А який чай не хімозний?
Луноликая Вика• вчера в 22:36
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Бачите, які різні смаки у всіх
Ну да) почитала состав после вашего коммента, вроде всё нормально. Ароматизаторы только есть, это да(
Я_не_аноним_100%• вчера в 22:39
Ответ дляЛуноликая Вика
Знаєте, я люблю без домішок чаї,то не вникала, але мені здається, на Ловаре багато підробок, люди не вникають і беруть де дешевше. От реально банки і коробки шукали ,хто забере,бо з 4 працюючих на групі ніхто не п,є
Любовь Калистратовна• сегодня в 00:57
Краще грошей подарунка і благодарочки немає. Мені принесли мартіні, коробку цукерок, зефір. Називається якого ляда я працювала сверхурочно, без вихідних ? Ну і нащо мені це все , якщо я діабетик ? Якщо що , то я не дотична до садків .