неДоЖиру• сегодня в 13:04
Чоловіки робітничих професій «за бортом» у багатьох жінок. Поясніть феномен
Часто бачу в темах поливання брудом чоловіків, які працюють на робітничих спеціальностях. Є ряд стереотипів, упереджень, що це якісь рабські галери з допотопними інструментами і можливостями, але реальність інша.
Мій чоловік зварювальник, але додатково вивчився у майстра з кування і має навыки коваля - тепер створює металеві конструкції, включно з декоративними елементами для різних запитів: огорожі, ворота, альтанки, містки, ґанки, тераси, конструкції простішого типу для виробництв. Став майстром, пройшов не швидкий шлях. Але його цінують як майстра, має стабільні замовлення і за контрактом працює з будівельними компаніями. По заробіткам, відповідно, не бідуємо.
Я теж працюю - 3д графіка.
Він цікава і не забита людина, багато що цікавить, любить і читати, і щось подивитися, і вміє гарно організувати дозвіл для сім´ї. Часу на це не завжди є, але не австралопітек за інтелектом.
Бо люблять тут, жіночки сказати - що всі поголовно, хто працює руками - обмежені лохи, неосвічені.
Неповага до ряду професій. Але і мільйонерів на всіх не вистачить. Бо мільйонери, живуть за рахунок того, що будь що вирішити таке, що впливає на побут, якість життя, можуть люди робітничого класу. Тяжко уявити мільйонера з вантусом, який пробиває засмічений кран, бо вважає - що краще сантехніка, як представника бідноти, не пускати в свій простір.
Тому, чому деякі з вас так хейтять чоловіків, що вміють заробляти руками? Ви думаєте, що сім´ї таких бідують і не бачать нічого в житті? Чи живуть як бомжі?
Я теж працюю - 3д графіка.
Ниф_ниф• сегодня в 13:22
У меня муж может практически все починить в доме, хоть он совсем не рабочей профессии, но начинал с прораба!! Не представляю, если мужчина криворукий.То есть, когда мужчина в доме в семье не рабочей профессии, то на хрен такой в доме нужен
Муууумие• сегодня в 13:22
Мой муж электрик-сантехник-прораб))
Интеллегентнейший мужчина, два высших образования, даже не матюкается (как я)), а я на минуточку - редактор в издательстве вуза)... ну и зарплата у него намноооого выше моей
Я не Тролль• сегодня в 13:23
я работала в фирме. в офисе. у нас было производство.
в офисе одни мужики, на производстве совсем уже другие.
я не буду себе мужа искать из другого круга общения. что мне с ним делать, о чём разговаривать?
Губки-уточкой• сегодня в 13:23
Это у тупых. Все знают, какие денежки водятся у сантехника или электрика. Сейчас это элитные профессии, если человек шарит в своем деле.Ну, еще на уровне стоматологи и частные психиатры
Ниф_ниф• сегодня в 13:23
Ответ дляМуууумие
Мой муж электрик-сантехник-прораб))
Не муж,а мечта
неДоЖиру
• сегодня в 13:23
Ответ дляМуууумие
Мой муж электрик-сантехник-прораб))
Супер) по тексту відчувається, що ви класна весела родина)
Муууумие• сегодня в 13:24
Ответ дляНиф_ниф
Не муж,а мечта
а то)))... еще и мега терпеливый, стоически переносит все колебания моего темперамента)
Готова до другої• сегодня в 13:24
Зачем вы рекламируете своего мужа? Вам так важно чтоб его все женщины хотели/любили?
виктория7аас• сегодня в 13:27
Ответ дляДваДваВісім
Не видела тут, чтобы такое писали. Тем более, они отлично зарабатывают. Уборщиков не ценят, эт да. И охранников в супермакетах
Я когда в 90-х работала в нефтянке то профессия буровой мастер, бурильщих помбура - рабочие профессии в спросе были у женщин как сейчас банкиры, в плюсе были следующие моменты высокая зарплата, вахтовый характер работы,, и понты перед соседями, мой муж нефтяник, а твой автослесарь, правда, семьи не прочные
неДоЖиру
• сегодня в 13:25
Ответ дляГотова до другої
Я навела приклад свій особистий- що заміжня за чоловіком робітничої професії, і корона не падає. Все інше, то ваші фантазії, які ви вирішили озвучити
Ниф_ниф• сегодня в 13:26
Недавно вызвали проверить кондиционер, приехал мастер, и просто чуть почистил пылесосом, даже фреон не заливал
За 20 минут 1500 грн заработал. Это тоже рабочая профессия с хорошим заработком
Муууумие• сегодня в 13:26
Ответ дляГотова до другої
знаете, иногда очень хочется похвалится своим мужем... мне вот часто очень хочется, а не перед кем))
неДоЖиру
• сегодня в 13:26
Ответ дляПані з калабані
Вы хотите, чтоб ваш муж был востребован у женщин?
Ви дублюєте свою подружку в коментарях?
Томатико• сегодня в 13:27
Ответ длянеДоЖиру
Це ваш досвід. Це не значить що всі прості робітники - бидло. І досить багато зараз з вищими освітами перевчаються на спеціальності, де більше ручної роботи. Не всі стають професорами чи клерками
Так те, що десь хейтят ці професії- це теж тількі ВАШ досвід.
Готова до другої• сегодня в 13:27
Ответ дляМуууумие
А, я наоборот как старая бабка не хвалюсь, ´чтоб не сглазили´
неДоЖиру
• сегодня в 13:27
Ответ дляНиф_ниф
Так, з таким надійніше по життю. Однозначно
Муууумие• сегодня в 13:28
Ответ дляГотова до другої
в жизни я тоже им не хвастаюсь... а тут под анонимом можно)
Я не чарівниця вам• сегодня в 13:30
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Потому что вы судите по высказываниям каких то селючек недавно выехавших за пределы своей периферии: для таких профессия менеджер - це престиж и респект от баб Гали соседки и от родичей, которые свиням хвосты крутят. Никто уже давно не мыслит такими категориями, а умные девушки и женщины давно знают что рабочие профессии это всегда своя копейка если вдруг что, это востребованная сфера, где забатывают побольше чем в офисах.
Соглашусь, в современном мире отлично как для мужчины так и для женщины что-то уметь делать руками, т.е. быть ремесленником. Юристы/экономисты/учителя в пролете при переезде заграницу, так как нужен как минимум свободный иностранный и очень много времени и сил на подтверждение диплома. У электриков/сварщиков/парикмахеров/массажистов всех этих проблем намного меньше, реально быстрее найти работу и сразу начать зарабатывать. Они универсальны
Copy-Paste• сегодня в 13:29
Ответ длянеДоЖиру
Мої спостереження. Це більше відноситься до того, що швидкого старту до ситого і забезпеченого життя тут не буде. Не у всіх, але це різна вибірка за часом, дорости до такого рівня. А мільйонер більш бажаний. Хоча може втратити статки, а може і примножити
мені здається цілком зрозуміла стратегія обирати максимум, на який ти можеш розраховувати. Якщо вам треба обирати між двома чоловіками, про яких ви нічого не знаєте, окрім того, що один банкір, а інший сантехнік - то ймовірно більшість обере банкіра.
Що тут дивного? Але ж не всіх на побачення запросить банкір. І дуже часто це вибір між двома умовно сантехніками. Але у когось між двома умовними банкірами.
Це щось типу ринкової економіки в стосунках) Ваш капітал (освіта, зовнішність, дохід, родинні зв´язки і тд) і те, що ви завдяки цьому можете обрати, на що обміняти, так би мовити. І у чоловіків відповідно.
Жена миллионера• сегодня в 13:31
ну это же отлично.
иначе ваш муж вам бы не достался, его бы увел кто-то поярче и покрасивее
вы ведь не хотите этого
Я не чарівниця вам• сегодня в 13:32
Ответ дляНиф_ниф
Мой муж айтишник - но тоже все может починить, хорошо разбирается в электрике
ЛюбимаЯНЬ• сегодня в 13:32
Ответ длянеДоЖиру
Дякую! Просто зачіпає таке. Люди можуть вирости майстрами, і дуже гідно жити. Навіть за таких часів
Де вас це зачіпає?
У мене чоловік сантехнік, не помічала такого.
Ви свого соромитесь, чи шо?
Готова до другої• сегодня в 13:33
Ответ длянеДоЖиру
Ну у вас не упала корона, а у какой-то Ларисы упадет и она хочет юриста или футболиста, фиг знает. Что за желание ограничить женщин в их выборе? И что за лоббирование интересов мужчин рабочих специальностей? Они вам жалуются на отсутствие женщин?
неДоЖиру
• сегодня в 13:33
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Де вас це зачіпає?
Ви свого соромитесь, чи шо?
З якого переляку соромлюсь, якщо я з ним живу. І де в тексті ви це бачите? Що за мода нав´язувати свої версії і упередження?
ДваДваВісім• сегодня в 13:34
Ответ длявиктория7аас
Та когда те 90е были. Уже прошло и все по другому
Томатико• сегодня в 13:34
Ответ длянеДоЖиру
А тема тоді для чого? Ви ніби адвокатом тут виступили
неДоЖиру
• сегодня в 13:34
Ответ дляГотова до другої
При чому тут вибір? Хай вибирають кого хочуть. Але не поливають брудом інших
Пожмаковна• сегодня в 13:34
Тут же кожна друга жінка айтішніка😆 В мене чоловік, як і у вас роботяга, має золоті руки🙂
неДоЖиру
• сегодня в 13:34
Ответ дляТоматико
Та я Феміда підпільна